IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от benassi Разгледай мнение
    НЕ- на досадния огромен банер който се показва при първо зареждане на сайта за деня.
    Да не говоря че сайта стана тежък и зарежда 30 сек поради останалите шарени и кичозни банери.
    Как е възможно да се появява този тъп банер за ДДС-то на 65% от екрана ???

    Кво стана, нови собственици - нови глупости ?

    Следете ежедневните зареждания на сайта, може би има намаление, доста хора се преместиха другаде.

    Пари се правят от съдържание, не от много банери .....
    Сега е направо песен, а преди с лековете против хемороидите беше ....

    Коментар


    • НЕ- на досадния огромен банер който се показва при първо зареждане на сайта за деня.
      Да не говоря че сайта стана тежък и зарежда 30 сек поради останалите шарени и кичозни банери.
      Как е възможно да се появява този тъп банер за ДДС-то на 65% от екрана ???

      Кво стана, нови собственици - нови глупости ?

      Следете ежедневните зареждания на сайта, може би има намаление, доста хора се преместиха другаде.

      Пари се правят от съдържание, не от много банери .....

      Коментар


      • Инвестор БГ конс. год. фин. от.

        Търсих на сайта, но никъде не видят консолидиран годишен финансов отчет на Инвестор БГ, а не им знам ЕИК за да потърся в търговския регистър. Някой може ли да го постне тук?

        Коментар


        • Ехооо, има ли някой на смяна? Голяма активност на никове с по 50-100 мнения. Поне да се хакат направо в политика.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            Защо дори и за логнати потребители, от известно време (месец) борсовите котировки вървят с 15 мин. закъснение??? Ще го оправяте ли или не?
            Не, бил си далеч от дискусията, че таксата не си е заслужавала предоставянето на услугата.

            Коментар


            • Защо дори и за логнати потребители, от известно време (месец) борсовите котировки вървят с 15 мин. закъснение??? Ще го оправяте ли или не?
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                До господин главния модератор!
                Искам да знам защо модератора ми е трил теми от блога?! http://monsantosafetheworld.blog.bg/
                Нарушавате ми правата!
                Ако продължавате така ще се оплача на БХК и на КЗС!!!
                Ще си изтрия профила от тук, даже всичките! И ще останете с един глобален анализатор по-малко!
                Черкезов

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  До господин главния модератор!
                  Искам да знам защо модератора ми е трил теми от блога?! http://monsantosafetheworld.blog.bg/
                  Нарушавате ми правата!
                  Ако продължавате така ще се оплача на БХК и на КЗС!!!
                  Ще си изтрия профила от тук, даже всичките! И ще останете с един глобален анализатор по-малко!
                  Черкезов
                  Това е за "Бисери и вицове"!
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                    И ще останете с един глобален анализатор по-малко!
                    Черкезов
                    И да ми изтриете мнението няма да се разсърдя но нека преди това кажа едно :
                    Голямо ПХаХаХаХаХаХаХа на този титан и ювелир на мисълта
                    Мнението ми води до фалит !

                    Коментар


                    • До господин главния модератор!
                      Искам да знам защо модератора ми е трил теми от блога?! http://monsantosafetheworld.blog.bg/
                      Нарушавате ми правата!
                      Ако продължавате така ще се оплача на БХК и на КЗС!!!
                      Ще си изтрия профила от тук, даже всичките! И ще останете с един глобален анализатор по-малко!
                      Черкезов
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Долу корупцията в Инвестора...!!!
                        Доколкото разбрах, Мечо, Гигов и Наивника, плащат на модитата за да баннат Соки....

                        Това си е задушаване на свободното ( бих добавил на хаотично-свободното) слово....
                        Засрамете се !!!
                        Подкрепям!
                        Долу ръцете от Соки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Искрено се надявам да разбера КОЯ ТЕМА за теб е място за ругатни, обиди или лични нападки???

                          аз знам една, която не се ползва - "ругатни и псувни" или нещо от рода ))

                          Сега, очаквам тук да се оплачат и чунчо - анон или Стамболов
                          Не желая да има такава тема, на една обикновена ирония, сарказъм, подигравка или притворство щом някой откача, не му издържат нервите и почва персонални обиди и квалификации, да не комуникира въобще!
                          Не може на обобщаващи названия като влогари, кандидаткупувачи и прочее да скочиш като див селски бек и да легитимираш по най-просташкия начин. Все едно аз да напиша нещо за простаците като цяло , след което да скочи Явор и да каже "Защо ме обиждаш?" Ама ти за простак ли се имаш бе джанъм? е резонния въпрос.
                          По-скоро е нужна нова тема която да се казва "За тези които се припознаха" и да им се цитират постингите заедно с причината за тяхното появяване.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Искрено се надявам да разбера КОЯ ТЕМА за теб е място за ругатни, обиди или лични нападки???

                            аз знам една, която не се ползва - "ругатни и псувни" или нещо от рода ))

                            Сега, очаквам тук да се оплачат и чунчо - анон или Стамболов
                            "Кавги и ругатни"
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              За своевременната корекция на постингите. Все пак темата за очакваното поскъпване на недвижимите имоти не е тема за ругатни, обиди или лични нападки. ....
                              Искрено се надявам да разбера КОЯ ТЕМА за теб е място за ругатни, обиди или лични нападки???

                              аз знам една, която не се ползва - "ругатни и псувни" или нещо от рода ))

                              Сега, очаквам тук да се оплачат и чунчо - анон или Стамболов

                              Коментар


                              • Благодаря!

                                За своевременната корекция на постингите. Все пак темата за очакваното поскъпване на недвижимите имоти не е тема за ругатни, обиди или лични нападки. Тя просто отразява нормалната тенденция за поскъпване на реален актив какъвто представляват недвижимите имоти.

                                Коментар

                                Working...
                                X