IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моля г-н Любенов да отключите един път завинаги темата за Глобъл Маркетс, да не се налага да отварям нова!!! Благодаря за съдействието и съчувствието което ще проявите! http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=13160
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Чувствам се обидена, единствено, че пред очите ми се трият по някаква неясна причина - без да е в разрез с правилата - мнения на хора, които са приели този сайт за такъв с форум за Свободно изразяване на мнението.

      Ако модераторската политика се оформя според моментна целесъобразност - напишете го ясно. И си изтрийте правилата за форума, след като нямат решаващо значение.

      Едно предложение - направете форума, основно касае многобройните политически теми, - равнопоставен за четене и писане.
      Премахнете цветовете и големите увеличения на шрифта.
      По площадите, трансперантите на партиите са достатъчни.
      И не само , че се трият Любенов а и се коригират !

      Не е достойно да се трие мнение , без да се посочи основание както прави обикновенно "Амстердам" а коригирането на текста е вече деяние , чиято стойност дори ми е обидно да коментирам.

      Обръщам се към вас защото профила ви ми се вижда коректен на фона на много админи тук които мога да определя или като тинейджъри , или като хора избиващи някакви комплекси.

      Аз съм админ на сайт , който е хостнат също като вашия . Архива позволява проверка на твърденията ми.
      Last edited by magi208; 01.07.2014, 04:03.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Ама ДАНС не казва кой е посредникът. И Инвестора също. Това "ГМ" излезе от друг източник.
        ОК, отново се съгласих!!! Просто не трябва да се препредава автоматично. Не може спасявайки банките, да стреляме срещу ИП-тата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Ама ДАНС не казва кой е посредникът. И Инвестора също. Това "ГМ" излезе от друг източник.
          В.к "Труд" (уеб версията) от вчера

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Да, така е. Съгласен съм с теб. Ако става въпрос за Глобал Маркетс, ДАНС греши, а Инвесторът като уважавана медия точно в тази област, нямат право да препредават грешна информация.
            Ама ДАНС не казва кой е посредникът. И Инвестора също. Това "ГМ" излезе от друг източник.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
              Грешиш! Инвесторът е напълно коректен. Виж линка, който съм пуснал в темата за ПИБ към официалното съобщение на ДАНС. Там пише ЛИЦЕНЗИРАН ИП! Ако има грешка, то тя е в ДАНС, а не в Инвестора.
              http://www.fsc.bg/public/upload/files/menu/467-3.pdf
              В процедура на отнемане на лиценза е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Грешиш! Инвесторът е напълно коректен. Виж линка, който съм пуснал в темата за ПИБ към официалното съобщение на ДАНС. Там пише ЛИЦЕНЗИРАН ИП! Ако има грешка, то тя е в ДАНС, а не в Инвестора.
                Да, така е. Съгласен съм с теб. Ако става въпрос за Глобал Маркетс, ДАНС греши, а Инвесторът като уважавана медия точно в тази област, нямат право да препредават грешна информация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...comment-newest

                  Инвесторе, проверете си информацията!!!! ГМ нямат лиценз. Не стреляйте и вие по бизнеса на ИП-тата!!!
                  Грешиш! Инвесторът е напълно коректен. Виж линка, който съм пуснал в темата за ПИБ към официалното съобщение на ДАНС. Там пише ЛИЦЕНЗИРАН ИП! Ако има грешка, то тя е в ДАНС, а не в Инвестора.
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...comment-newest

                    Инвесторе, проверете си информацията!!!! ГМ нямат лиценз. Не стреляйте и вие по бизнеса на ИП-тата!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Чувствам се обидена, единствено, че пред очите ми се трият по някаква неясна причина - без да е в разрез с правилата - мнения на хора, които са приели този сайт за такъв с форум за Свободно изразяване на мнението.

                      Ако модераторската политика се оформя според моментна целесъобразност - напишете го ясно. И си изтрийте правилата за форума, след като нямат решаващо значение.

                      Едно предложение - направете форума, основно касае многобройните политически теми, - равнопоставен за четене и писане.
                      Премахнете цветовете и големите увеличения на шрифта.
                      По площадите, трансперантите на партиите са достатъчни.
                      Съни това не е оня сайт от преди десетина години.Трият се постове щото не са в тон с генералната линия на партията.Няма ги вече старите инвеститори които пишеха стойностни неща.Въобще с тая цензура тоя сайт с всеки изминат ден става несериозен.Разбирам да се трият обиди каквито съм получавал многократно когато изкажа мнение че ще има спад,но да се трие мнението ми защото на някой не му се иска да става така според мен е смешно.На финала пак се оказах прав и излязох навреме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                        Няма как да получа известие, че си бил в темата в същия момент. Както и няма как да знам по кое време на деня някой ще създаде тема по въпрос, който се дъвче в други теми. Представи си прехвърлянето на тема с 10 поста - ще стане пълна каша.

                        Това за съжеляваме-то веднага ще го оправя
                        то темата за политиката си е пълна каша така или иначе, едно или няколко прехвърлени мнения в нея няма да променят нищо.
                        п.с. ако следвате тази логика, защо не заключихте и темата "кой клати държавата.."?
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • И платете някой лев за риъл тайм котировки или махнете подвеждащия надпис "БФБ в реално време" , да не почвам да цитирам и аз закони, както е модерно напоследък

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                            Всеки, който се чувства обиден или засегнат, може да ми пише. Това съм го казвал многократно. Модераторската политика все пак е наш ангажимент, нямам очакването, че всички ще са доволни от нея.

                            Не съм на мнение, че се трие безразборно, дори напротив - доста свободна остава дискусията по всички теми

                            Поздрави
                            Чувствам се обидена, единствено, че пред очите ми се трият по някаква неясна причина - без да е в разрез с правилата - мнения на хора, които са приели този сайт за такъв с форум за Свободно изразяване на мнението.

                            Ако модераторската политика се оформя според моментна целесъобразност - напишете го ясно. И си изтрийте правилата за форума, след като нямат решаващо значение.

                            Едно предложение - направете форума, основно касае многобройните политически теми, - равнопоставен за четене и писане.
                            Премахнете цветовете и големите увеличения на шрифта.
                            По площадите, трансперантите на партиите са достатъчни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                              Всеки, който се чувства обиден или засегнат, може да ми пише. Това съм го казвал многократно. Модераторската политика все пак е наш ангажимент, нямам очакването, че всички ще са доволни от нея.

                              Не съм на мнение, че се трие безразборно, дори напротив - доста свободна остава дискусията по всички теми

                              Поздрави
                              Абе,що тука некои се опитват да подреждат чужд двор!!!Свят широк,форуми бол!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Въпросът ми е към екипа на Инвестор

                                Защо триете безразборно?
                                Това не е ли обидно спрямо потребителите Ви, които с нищо не нарушават правилата на сайта?

                                Относно, че вие пазите хората от самите тях - не знам как да го коментирам....една усмивка само
                                Всеки, който се чувства обиден или засегнат, може да ми пише. Това съм го казвал многократно. Модераторската политика все пак е наш ангажимент, нямам очакването, че всички ще са доволни от нея.

                                Не съм на мнение, че се трие безразборно, дори напротив - доста свободна остава дискусията по всички теми

                                Поздрави

                                Коментар

                                Working...
                                X