IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
    Ще Ви помоля темата До Investorbg да се използва само за въпроси и предложения към екипа на сайта. Всякакви останали дискусии нямат място тук.

    Използвам случая да припомня, че писането на коментари в интернет форуми (включително форума на Investor.bg) не е анонимно. Екипът ни е длъжен да съдейства на компетентните органи при изискване на информация.

    Припомням, че през последните години има не един случай на наложени санкции срещу потребители на Investor.bg
    Въпросът ми е към екипа на Инвестор

    Защо триете безразборно?
    Това не е ли обидно спрямо потребителите Ви, които с нищо не нарушават правилата на сайта?

    Относно, че вие пазите хората от самите тях - не знам как да го коментирам....една усмивка само

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
      Няма как да получа известие, че си бил в темата в същия момент. Както и няма как да знам по кое време на деня някой ще създаде тема по въпрос, който се дъвче в други теми. Представи си прехвърлянето на тема с 10 поста - ще стане пълна каша.

      Това за съжеляваме-то веднага ще го оправя
      ок, де, принципно си прав, щом софтуера не го позволява, а и наистина има доста безсмислени теми, но прехвърлянето според мен би било хубаво, стига мнението да е смислено, а това на Ван Бастен беше - просто прехвърляйте само първото мнение.

      лека от мен, че се зазяпвам в мача
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Андрей, защо заключи темата на Ван Бастен - тъкмо бях написал дълго мнение в нея, което се изтри, а аз не съм го запаметил

        Ето ти две предложения - просто редикретвайте съответната заклюена тема към такава, която реферира (т.е. в случая към тема политика, КТБ, ПИБ, Кой клати... и т,н,), за да не се губят мненията.

        Второто предложение е граматическа корекция - След като се пробвах да пиша в заключената тема (заключена, докато все още пишех в нея, когато започнах си беше активна), там излезе съобщение: СъжЕляваме... - предполагам, че имате доста колеги от Източна България, но все пак са длъжни да имат поне елементарни познания по граматика
        Няма как да получа известие, че си бил в темата в същия момент. Както и няма как да знам по кое време на деня някой ще създаде тема по въпрос, който се дъвче в други теми. Представи си прехвърлянето на тема с 10 поста - ще стане пълна каша.

        Това за съжеляваме-то веднага ще го оправя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
          Ще Ви помоля темата До Investorbg да се използва само за въпроси и предложения към екипа на сайта. Всякакви останали дискусии нямат място тук.

          Използвам случая да припомня, че писането на коментари в интернет форуми (включително форума на Investor.bg) не е анонимно. Екипът ни е длъжен да съдейства на компетентните органи при изискване на информация.

          Припомням, че през последните години има не един случай на наложени санкции срещу потребители на Investor.bg

          Андрей, защо заключи темата на Ван Бастен - тъкмо бях написал дълго мнение в нея, което се изтри, а аз не съм го запаметил

          Ето ти две предложения - просто редикретвайте съответната заклюена тема към такава, която реферира (т.е. в случая към тема политика, КТБ, ПИБ, Кой клати... и т,н,), за да не се губят мненията.

          Второто предложение е граматическа корекция - След като се пробвах да пиша в заключената тема (заключена, докато все още пишех в нея, когато започнах си беше активна), там излезе съобщение: СъжЕляваме... - предполагам, че имате доста колеги от Източна България, но все пак са длъжни да имат поне елементарни познания по граматика
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Ще Ви помоля темата До Investorbg да се използва само за въпроси и предложения към екипа на сайта. Всякакви останали дискусии нямат място тук.

            Използвам случая да припомня, че писането на коментари в интернет форуми (включително форума на Investor.bg) не е анонимно. Екипът ни е длъжен да съдейства на компетентните органи при изискване на информация.

            Припомням, че през последните години има не един случай на наложени санкции срещу потребители на Investor.bg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
              добра идея
              А какво е твоето лично мнение за налаганата цензура в този форум?
              Има описани в правилата на този сайт/форум, както в повечето нормални, няколко крайни случаи, които подлежат на триене, другото безразборно триене - добра идея ли е???

              Коментар


              • Ще е много добре да се напише статия в инвестора за публичните компании с най-голяма експозиция в КТБ!
                Veni, Vidi, Vici

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                  добра идея
                  Та даже и за последната седмица регистрираните ще е най-добре.
                  Много талаш, много плява, то няма да ти се отваря форума само като си помислиш какви ще са ги творили по цели нощи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Имам и по-добра. Пуснете онлайн котировките на БФБ
                    и тази си я бива

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                      добра идея
                      Имам и по-добра. Пуснете онлайн котировките на БФБ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Що не вземете за седмица-две да спрете възможността за регистрация на нови потребители?
                        добра идея

                        Коментар


                        • Що не вземете за седмица-две да спрете възможността за регистрация на нови потребители?

                          Коментар


                          • Инвесторче, кви са тези?
                            http://investors.bg/
                            Що не проучите малко?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                              Темата е отключена, просто я потърсете назад.
                              Благодаря!

                              Коментар


                              • Темата е отключена, просто я потърсете назад.

                                Коментар

                                Working...
                                X