IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Драги админе,
    Благодаря за бързата реакция и приятен уйкенд. При желание изтрий и това съобщение.
    Ако има начин за постоянно триене моля да ми го кажеш на ЛС, за да не те занимавам
    Last edited by bayhuydaduy; 19.11.2021, 15:51.

    Коментар


    • Спрете да се заяждате в темата. Мненията от тук натам ще бъдат трити. Не е нужно да се повтаря едно и също нещо по няколко пъти.
      रादोस्त

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        много странна ситуация.
        описваш своето поведение и качества, но ги приписваш на други и ги посочваш, като вредни.
        и пак ти напомням, каквото написа лорда.
        модераторите виждат ип-тата откъдето идват мненията.
        тоест, виждат и твоето в квартирата, което захранва / или надявам се захранваше/ над 10 ника.
        Още лъжи продължава да бълва , мултиакаунтера с описаните 15 ника , в предния ми пост .
        Няма ли модератор , който да види че всички постове от тях идват от една и съща каравана и IP то е едно и също .
        Но дори и това не е нужно , мултиакаунтера с описаните никове , няма кой знае какво дар слово , и е лесно разпознаваем с постовете си .
        Стига да имат желание , назначените за това хора , могат лесно да го отстранят . Използва едни и същ думи за обиди и заяждане (няма да ги цитирам , те се знаят )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bearfox

          Никак , защото това не е вярно . Включвайки ника ми към няколко друго , не означава нищо , а само показва какъв страх те тресе от нещата който пиша в имотната тема . И на които ще станеш свидетел , ако си жив и здрав следващите две години .

          Въпроса е как Инвестор би се справил със мултиакаунтера 13 ADROL , ratten , bulgarien lev , от чиито никове в момента най големия мултиакаунтер в историята на Инвестор :
          ddb , бай Ставри , Станчева , Judje , караКольо касапина , Седларов , Чифликов , Чифликчия , Арменския поп и т.н и т.н .

          Дори и сега , пише с никовете на двата по долни поста 13 ADROL и ratten
          Докога Инвестор ще търпи този спамер и трол , чието единствено разнообразие и цел в живота е да заяжда и обижда във форума .
          Чудя се , кога и как намира време за обикновенни поддържащи и задължителни в живота неща .
          много странна ситуация.
          описваш своето поведение и качества, но ги приписваш на други и ги посочваш, като вредни.
          и пак ти напомням, каквото написа лорда.
          модераторите виждат ип-тата откъдето идват мненията.
          тоест, виждат и твоето в квартирата, което захранва / или надявам се захранваше/ над 10 ника.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Как инвестора би се справил с мултиакаунтъра Bearfox, yandox, orthodox и NordWest?
            не знам, така и не се разбра само с кой ник е решил да пише
            препоръка е

            Коментар


            • Как инвестора би се справил с мултиакаунтъра Bearfox, yandox, orthodox и NordWest?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                Нищо не разводнявам аз , нали каза да се подават сигнали. Аз ти подавам - зад никовете на първите двама изброени , пише един и същ многоакаунтник.
                И къде да ти го подам ако не в темата " до Инвестор"
                Точно тук е мястото за сигнали .
                Ако считате, че има нещо нередно подайте сигнал тук.
                Заяждане е в този сигнал да започвате разговор с някой от останалите потребители.

                Спазвайте добрият тон и се придържайте към съдържанието на темите. Ако считате, че не отговарят на интересите ви може да отворите нова тема стига да не е в нарушение на правилата на сайта.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение
                  ratten, bulgarian lev и Bearfox - не разводнявайте темата. Заяждания и уточнения на ЛС
                  Нищо не разводнявам аз , нали каза да се подават сигнали. Аз ти подавам - зад никовете на първите двама изброени , пише един и същ многоакаунтник.
                  И къде да ти го подам ако не в темата " до Инвестор"
                  Точно тук е мястото за сигнали .


                  Въпроса е как Инвестор би се справил със мултиакаунтера 13 ADROL , ratten , bulgarien lev , от чиито никове в момента най големия мултиакаунтер в историята на Инвестор :
                  ddb , бай Ставри , Станчева , Judje , караКольо касапина , Седларов , Чифликов , Чифликчия , Арменския поп и т.н и т.н .

                  Дори и сега , пише с никовете на двата по долни поста 13 ADROL и ratten
                  Докога Инвестор ще търпи този спамер и трол , чието единствено разнообразие и цел в живота е да заяжда и обижда във форума .
                  Чудя се , кога и как намира време за обикновенни поддържащи и задължителни в живота неща .
                  Last edited by Bearfox; 21.11.2021, 13:52.

                  Коментар


                  • ratten, bulgarian lev и Bearfox - не разводнявайте темата. Заяждания и уточнения на ЛС

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                      Излиза, че трябва да учиме модераторите на собствените им правила. Вероятно са копирали правилата от друг сайт, без дори да ги прочетат.
                      мисля, че ги знаят много добре правилата, но ги прилагат много избирателно.
                      как така има участници с по 7-8 активни и 4-5 пишещи едновременно ника и не получават бан за мултиакаунтинг?
                      разменяли са се и друг път снимки из сайтовете и фб профили, но не помня някой да беше баннат.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • защо модератора Х-У модерира коментара ми в който използувам несъществуващ ник, нито реално име. абе вие съвсем изплискахте легена. дали психолог би помогнал?
                        Last edited by bulgarian lev; 17.11.2021, 15:12.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение

                          Общи правила, които всеки потребител приема с регистрацията си в сайта:
                          https://www.investor.bg/users/terms/

                          Понеже явно не сте ги чел Ви обръщам внимание на определени точки.

                          и



                          Срещу въпросния ник има два сигнала в рамките на няколко дни за ползване на снимки на трети лица без тяхно желание по начин, който може да руши техния имидж.
                          Имдж имат реални личности. За имидж на ник не бях чувал. Ето, че научих нещо ново. Представям си как имиджа на ник биде разрушен с постването на линк към снимка, за която пишещия коментара твърди, че това е временното жилище. НЕВЕРОВАТНО! (както казват братята сърби. Руши се имидж на имагинерна/несъществуваща личност.
                          Last edited by X_Y; 17.11.2021, 15:02.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение

                            Подавайте сигнали, когато забележите нарушение на общите правила.
                            повдигал съм въпроса тук за мултиакаунтинга.
                            може би това не ви е официален канал за комуникация, знам ли.
                            но в най-добрия случай, получих отговор от х_у, че знаете за човека, но го държите под наблюдение....каквото и да значи това.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              ще се изненадате ли ако ви кажа, че съм чел поне 2 пъти общите ви правила
                              откъде иначе щях да знам, че правилата ги прилагате произволно
                              Подавайте сигнали, когато забележите нарушение на общите правила.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение

                                Общи правила, които всеки потребител приема с регистрацията си в сайта:
                                https://www.investor.bg/users/terms/

                                Понеже явно не сте ги чел Ви обръщам внимание на определени точки.

                                и



                                Срещу въпросния ник има два сигнала в рамките на няколко дни за ползване на снимки на трети лица без тяхно желание по начин, който може да руши техния имидж.
                                ще се изненадате ли ако ви кажа, че съм чел поне 2 пъти общите ви правила
                                откъде иначе щях да знам, че правилата ги прилагате произволно
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X