IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И онлайн котировките помагат. Аз котировки си имам от друг сайт, ама вие си знаете

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      Лично мое мнение ,че предишните данни показващи дневните промени в цените на акциите по - добре помагат на човек да се ориентира в обстановката!
      +1

      Коментар


      • Лично мое мнение ,че предишните данни показващи дневите промени в цените на акциите по добре помагат на човек да се ориентира в обстановката!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
          Здравейте, няма бъг, а от 13.05.2015г. колоната "Изменение" показва изменението на цената спрямо цена на предходната сделка. Това е указано и в самия сайт, в рубриката Борса, подрубрика сделки.

          Поздрави,
          Бойчо Попов
          Здравейте . Защо тогава във всяка статия за дневна търговия правите грешки в изчисление на дневните изменения ?
          http://www.investor.bg/novini-i-anal...heniia-195901/

          http://www.investor.bg/novini-i-anal...ldingi-195782/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
            От известно време софтуера ви за пресмятане на ръст и спад на акциите се е бъгнал нещо .
            Не го ли забелязвате ?
            Здравейте, няма бъг, а от 13.05.2015г. колоната "Изменение" показва изменението на цената спрямо цена на предходната сделка. Това е указано и в самия сайт, в рубриката Борса, подрубрика сделки.

            Поздрави,
            Бойчо Попов

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
              Тука продължават заблудите :
              Пулсът на пазара
              Топ печеливши

              HLEV 1,38 5,8% 10,8 хил. лв
              SFARM 3,10 0,8% 51,5 хил. лв
              ZHBG 0,38 0,3% 6 хил. лв
              0SP 32,45 0,2% 21,9 хил. лв
              HVAR 18,87 0,0% 10,9 хил. лв
              Всъщност HLEV днес е на загуба 1,5 %
              Предполагам и другите акции са сгрешени , освен ако с тях е имало само 1 сделка.
              Защо не го оправяте вече повече от 10 дена ?
              Даже и в статията за консолидираните отчети цитирате грешките си .
              ????????

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                От известно време софтуера ви за пресмятане на ръст и спад на акциите се е бъгнал нещо .
                Не го ли забелязвате ?
                Тука продължават заблудите :
                Пулсът на пазара
                Топ печеливши

                HLEV 1,38 5,8% 10,8 хил. лв
                SFARM 3,10 0,8% 51,5 хил. лв
                ZHBG 0,38 0,3% 6 хил. лв
                0SP 32,45 0,2% 21,9 хил. лв
                HVAR 18,87 0,0% 10,9 хил. лв
                Всъщност HLEV днес е на загуба 1,5 %
                Предполагам и другите акции са сгрешени , освен ако с тях е имало само 1 сделка.
                Защо не го оправяте вече повече от 10 дена ?
                Даже и в статията за консолидираните отчети цитирате грешките си .
                Last edited by vale1; 30.05.2015, 00:39.

                Коментар


                • Форумът Ви се превърна в словестна разправа на битпазар.

                  Моля вземете мерки.

                  Благодаря!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                    Явно никой, ама абсолютно никой не знае..
                    всичко зависи от това на какъв кеф е дежурния модератор...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      не съм от хората, пускащи "дълги цитати"
                      По-интересното е, че малко назад кликнах на линк в темата - чист линк на Пик, който и сега си стои ... и така стигнах до тях ) ...където пък се стреснах от 10-ната им заглавия на тема "Колко лоша е Моника Маковей и как поканилите я Радан Кънев и правосъдния министър заплашвали с това правителството" и пуснах само няколко заглавия като текст в темата и основно ... мой коментар.
                      всичко е било изтрито с причина - забранен линк

                      Сега дори не знам - кога е забранен един и същи източник и кога разрешен

                      Дори в цензурата без правила!
                      Явно никой, ама абсолютно никой не знае..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                        За списък със забранени медии питаме много пъти.
                        Вече линкове не ползваме, но ни трият за "дълги цитати", в същото време страницата позволява 10 000 символа.

                        Пичове, не става така...

                        Изяснете си забранените линкове, защото по никакво подразбиране никой не е дръжен, да си прави списъци, кои сайтове не ви изнасят.
                        не съм от хората, пускащи "дълги цитати"
                        По-интересното е, че малко назад кликнах на линк в темата - чист линк на Пик, който и сега си стои ... и така стигнах до тях ) ...където пък се стреснах от 10-ната им заглавия на тема "Колко лоша е Моника Маковей и как поканилите я Радан Кънев и правосъдния министър заплашвали с това правителството" и пуснах само няколко заглавия като текст в темата и основно ... мой коментар.
                        всичко е било изтрито с причина - забранен линк

                        Сега дори не знам - кога е забранен един и същи източник и кога разрешен

                        Дори в цензурата без правила!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Искам да знам причината за изтрития ми пост в тема Политика от 14:24?
                          Посочва се като мотив - забранени линкове. Но е изтрито и мнението ми.
                          Къде Ви е списъка на забранените медии?

                          Ако ще триете безраборно, по лична преценка и настроение, заявете го и ще спра участието си в този форум.
                          За списък със забранени медии питаме много пъти.
                          Вече линкове не ползваме, но ни трият за "дълги цитати", в същото време страницата позволява 10 000 символа.

                          Пичове, не става така...

                          Изяснете си забранените линкове, защото по никакво подразбиране никой не е дръжен, да си прави списъци, кои сайтове не ви изнасят.

                          Коментар


                          • efocs,
                            може ли да проверите този ник дали е на инвестиционен посредник и ако не е защо е регистриран.....
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                              Здравейте, за да сложа край на дискусията, ви припомням част от общите условия на компанията, с които сте се съгласили и вие.
                              .....
                              Искам да знам причината за изтрития ми пост в тема Политика от 14:24?
                              Посочва се като мотив - забранени линкове. Но е изтрито и мнението ми.
                              Къде Ви е списъка на забранените медии?

                              Ако ще триете безраборно, по лична преценка и настроение, заявете го и ще спра участието си в този форум.

                              Коментар


                              • От известно време софтуера ви за пресмятане на ръст и спад на акциите се е бъгнал нещо .
                                Не го ли забелязвате ?
                                Last edited by vale1; 29.05.2015, 22:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X