IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА INVESTOR - а за 20-годишнината. Лични поздравления за здраве и професионален успех на господата Любомир Леков (мой брокер от "Юнионбанк" 1998 - 2005) и Мариян Йорданов (от "борсовите игри" на в-к "Пари за 2001 и 2002 г.)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение
      Здравейте

      Вчера след обед в темата: „Да си говорим за жени. Какво искат жените ?“ беше показан публично моят профил от ника: Todor Sabev, бла, бла ...
      https://www.investor.bg/users/terms/
      Никъде не е нарушено някое от условията за ползване на сайта.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение
        Здравейте

        Вчера след обед в темата: „Да си говорим за жени. Какво искат жените ?“ беше показан публично моят профил от ника: Todor Sabev.

        Въпреки че профила е публичен и всеки, който иска може да го разгледа, той беше копиран и умишлено, и целенасочено изнесен в темата с неясно каква цел, вероятно заяждане с мен и създаване на интриги. В темата зададох въпрос на ника Todor Sabev: „Изнасянето на профила ми тук в каква връзка е?“, но отговор до днес не получих. При изнасянето на профила ми се изтъкваха подигравателни причини, че регистрацията ми в сайта е от 16 октомври 2020 година, а също и това, че повечето ми постинги са в посочената по-горе тема за жените. Откога датата и годината на регистрацията в този сайт имат значение? Откога има значение кой потребител в коя тема пише и колко постинга има?

        Отговори не получих и затова ще потърся отговорите на тези въпроси от ръководството на INVESTOR.BG. Ще задам на ръководството и въпросите защо и докога ще се толерират обиди на личностна, расова, етническа и сексуална основа? За последното визирам един друг ник: Evgo, който лично и персонално ме обиди в същата тема.

        Отделно има една плеяда от нищо съществено неказващи спамери, хейтъри и тролове, които спамят темите и уронват авторитета, престижа и имиджа на INVESTOR.BG.

        Затова в понеделник, 22-ри февруари, в 9.00 ч. сутринта ще изпратя циркулярно отворено писмо с тези и други въпроси, като приложа и списък с никовете на тези хейтъри, до следните лица от ръководството на INVESTOR.BG:

        Главен редактор - Бойчо Попов
        Зам.-главен редактор - Десислава Попова
        Зам.-главен редактор - Виктория Тошкова
        И. д. зам.-главен редактор - Елена Илиева
        Бюлетин Investor.bg - Мариян Йорданов



        Ако не получа задоволително обяснение от ръководството на INVESTOR.BG и каква ще бъде тяхната реакция спрямо тези хейтъри, ще изпратя същото писмо и до собствениците на сайта.
        Подкрепям. Би ли го публикувал и тук?
        - НАПЪЛНО сериозно.

        Коментар


        • [QUOTE=tani1992;n3721528]
          Здравейте

          ..../QUOTE]

          преиграваш, тракторист.

          оправете си цитатите.
          препоръка е

          Коментар


          • Здравейте

            Вчера след обед в темата: „Да си говорим за жени. Какво искат жените ?“ беше показан публично моят профил от ника: Todor Sabev.

            Въпреки че профила е публичен и всеки, който иска може да го разгледа, той беше копиран и умишлено, и целенасочено изнесен в темата с неясно каква цел, вероятно заяждане с мен и създаване на интриги. В темата зададох въпрос на ника Todor Sabev: „Изнасянето на профила ми тук в каква връзка е?“, но отговор до днес не получих. При изнасянето на профила ми се изтъкваха подигравателни причини, че регистрацията ми в сайта е от 16 октомври 2020 година, а също и това, че повечето ми постинги са в посочената по-горе тема за жените. Откога датата и годината на регистрацията в този сайт имат значение? Откога има значение кой потребител в коя тема пише и колко постинга има?

            Отговори не получих и затова ще потърся отговорите на тези въпроси от ръководството на INVESTOR.BG. Ще задам на ръководството и въпросите защо и докога ще се толерират обиди на личностна, расова, етническа и сексуална основа? За последното визирам един друг ник: Evgo, който лично и персонално ме обиди в същата тема.

            Отделно има една плеяда от нищо съществено неказващи спамери, хейтъри и тролове, които спамят темите и уронват авторитета, престижа и имиджа на INVESTOR.BG.

            Затова в понеделник, 22-ри февруари, в 9.00 ч. сутринта ще изпратя циркулярно отворено писмо с тези и други въпроси, като приложа и списък с никовете на тези хейтъри, до следните лица от ръководството на INVESTOR.BG:

            Главен редактор - Бойчо Попов
            Зам.-главен редактор - Десислава Попова
            Зам.-главен редактор - Виктория Тошкова
            И. д. зам.-главен редактор - Елена Илиева
            Бюлетин Investor.bg - Мариян Йорданов



            Ако не получа задоволително обяснение от ръководството на INVESTOR.BG и каква ще бъде тяхната реакция спрямо тези хейтъри, ще изпратя същото писмо и до собствениците на сайта.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

              ратко, писах ти в темата заимотите. Ще ти бъда благодарен, ако ни кажеш как става ограничението за писане само от един ник. Аз като църковен служител не съм много на ти с компютрите. Дедо поп черпи от най-убавото манастирско вино, ако го светнеш как става тая работа с ограниченията.
              че аз от къде да знам?
              но гледам, че по други форуми си имат критерии за мултиакаунтинга.
              препоръка е

              Коментар


              • Инвесторе
                Днес сте публикували една добра статия от проф. Рубини отосно биткойн
                В мобилното приложение беше най-четената статия,
                Въпросът ми е следния - защо не я вкарате в менюто касаещо биткойн, там я няма, та се чудят приятели, как и къде да я намерят!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Онез са БФБ класиците, дето още чакат да стане Софиксо 1500
                  Е, той беше минал 2000...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    Кво ти пука аз съм junior member ма за сметка на това заслужил инвеститор.
                    Нито съм млад от 2008 май съм регистриран, още по малко заслужил че и инвеститор
                    Онез са БФБ класиците, дето още чакат да стане Софиксо 1500

                    Коментар


                    • Кво ти пука аз съм junior member ма за сметка на това заслужил инвеститор.
                      Нито съм млад от 2008 май съм регистриран, още по малко заслужил че и инвеститор
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Уважаеми INVESTOR , отдавна мисля по два въпроса към вас:

                        1. Кой и как определя званието "ЗАСЛУЖИЛ ИНВЕСТИТОР" на някои пищещи във форума, колко пари са направили на борсата. С толкова много "ЗАСЛУЖИЛИ", би трябвало вече да сме цъфнали и завързали, като при Бае Тодор в зрелия "социлизъм"?

                        2. Кога ще ограничите учстието на пишещи, до САМО ЕДИН "НИК"? Не мислите ли, че може да се въведе някаква такса за участие и ползване на информация от Investor. По този начин бихте могли да оптимизирате "шума" и да подобрите качеството на мненията?

                        Нищо лично!

                        С уважение!
                        Last edited by nik_naydenov; 12.02.2021, 08:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          кога мислите да въведете ограничение да се пише само с 1 ник?
                          знаете, как става, нали?
                          благодаря.
                          ратко, писах ти в темата заимотите. Ще ти бъда благодарен, ако ни кажеш как става ограничението за писане само от един ник. Аз като църковен служител не съм много на ти с компютрите. Дедо поп черпи от най-убавото манастирско вино, ако го светнеш как става тая работа с ограниченията.
                          Last edited by Арменския пoп; 12.02.2021, 02:04.

                          Коментар


                          • Инвестьорът как е пропуснал тази новина?

                            Ha 23 фeвpyapи тaзи гoдинa Бългapия щe бъдe дoмaĸин нa eднo oт нaй-гoлeмитe тexнoлoгични cъбития в Цeнтpaлнa и Изтoчнa Eвpoпa: Тhе Тоwnhаll. Πъpвoтo издaниe нa oнлaйн cъбитиeтo щe бъдe c фoĸyc въpxy тpaнcфopмaциoннaтa poля нa тexнoлoгиитe във финтex ceĸтopa, ĸaĸтo и в здpaвeoпaзвaнeтo.

                            B 10:00 ч. бългapcĸo вpeмe нa дигитaлнaтa cцeнa нa Тоwnhаll в oбщa диcĸycия щe ce вĸлючaт пoзнaти имeнa в тex индycтpиятa ĸaтo Rеvоlut, Тrаnѕfеrwіѕе, bunq, Unіtеd Grоuр, Маѕtеrсаrd и Еvrоtruѕt, ĸaĸтo и мнoгo дpyги. Cъбитиeтo щe ce пpoвeдe oнлaйн, ĸaтo дocтъпът дo нeгo e нaпълнo бeзплaтeн, нo ce изиcĸвa пpeдвapитeлнa peгиcтpaция.

                            Вижте повече: https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0...b5-355361.html
                            Last edited by Иван Петкандраганов; 11.02.2021, 14:04.

                            Коментар


                            • кога мислите да въведете ограничение да се пише само с 1 ник?
                              знаете, как става, нали?
                              благодаря.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                                Моля, водете личните разговори на ЛС.

                                Долупосочените мнения са изтрити.
                                Спокойно де. Никого не съм нападал, само подкрепих колегата, т.к. добре познавам въпросния "лорд". Успокойте се и си пазете енергията. За действия по същество.

                                Коментар

                                Working...
                                X