IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЗАЩО съм блокиран да коментирам?

    ЗАЩО съм блокиран да коментирам?

    ЗАЩО не мога да отговоря на ТЕЗИ които ме нападат и обиждат ЛИЧНО, без аз да съм предизвикал никой от тях лично?

    ЗАЩО обиждащите ме лично коментари стоят неизтрити? А след техните нападки и обиди АЗ СЪМ БЛОКИРАН ДА ИМ ОТГОВОРЯ ?????????????????????????

    МОЖЕ ЛИ ТОЛЕРАНТНО ДА БЪДА НЕДИСКРИМИНИРАЩО МЕ РАЗБЛОКИРАН, ЗА ДА ИМ ОТГОВОРЯ?

    Приготвил съм отговори и за двамата умници, които имам пълното право да публикувам, щом не АЗ а ТЕ се обръщат нападайки ме с ОБИДИ, а всъщност аз съм блокиран а техните коментари си стоят

    - отговорите ми са напълно аргументирани и не съдържат нито нападки нито обиди, за разлика от техните!
    Last edited by iivanoff; 08.10.2015, 20:58.
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Моля модераторите да предупредят ник маранди да не пише повече в темата за политика глупостите си за историята на българия от времето на хан аспарух. Има 2 теми за история на Бг, съвсем спокойно може там да пише и да се наслаждава на изказа си
      Търси реклама на книжката си,не го ли познаваш?
      Иначе не е лошо момче.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Моля модераторите да предупредят ник маранди да не пише повече в темата за политика глупостите си за историята на българия от времето на хан аспарух. Има 2 теми за история на Бг, съвсем спокойно може там да пише и да се наслаждава на изказа си

        Коментар


        • Здравейте! Можете да пишете в тази тема (за ПИБ), а и във всички останали - мнения, които са във вразка с дадената тема. А проблемите със спама, например да обсъждате тук.
          http://ibg.bg/id-157/
          http://www.investor.bg/users/terms/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
            и вие също
            Мибова, каква е повелята за ПИБа - какво да пишем там така че да остане и за децата да го четат?

            Коментар


            • и вие също
              http://ibg.bg/id-157/
              http://www.investor.bg/users/terms/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
                Здравейте, благодарим за сигналите. Взети са мерки. Приятен и успешен ден!
                брао бе Мибова да илядиш ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
                  Много модератор , много нещо. Коментарите не бяха толкова лоши, че да налагат триене, то от темата нищо не остана.А имаше години, когато това беше нормален форум, в който цареше плурализма ...
                  Модератор, Please

                  Отново не е по темата

                  Коментар


                  • Много модератор , много нещо. Коментарите не бяха толкова лоши, че да налагат триене, то от темата нищо не остана.А имаше години, когато това беше нормален форум, в който цареше плурализма ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Моля вземете мерки,спамерите вече доминират,а имате претенции за квалитетна медия!!!
                      Много по-малки и недъгави сайтове са по добре водени от модераторите.
                      И да,ако трябва и нощна смяна ще назначите,ако имате претенции да сте качествена медия.
                      Наясно ли сте,че форума е по-важен за повечето хора тук,отколкото новините които списвате?
                      Хубав ден,всичко добро и се надявам да вземете мерки,вижте само колко хора са недоволни!

                      Как да е дъгав, като е очевидно, че модератор се появява веднъж в денонощието, при това към обяд... То бива икономии, ама икономията майка на мизерията..
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Типично по български наплюхте тези, които трябва да чистят, а не този, който се беше изпонас*ал във форума.

                        Българи! Юнаци!

                        П.П. нещо на биткоин ми позамириса....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
                          Здравейте, благодарим за сигналите. Взети са мерки. Приятен и успешен ден!
                          Благодарим за своевременната реакция.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Здравейте, благодарим за сигналите. Взети са мерки. Приятен и успешен ден!
                            http://ibg.bg/id-157/
                            http://www.investor.bg/users/terms/

                            Коментар


                            • Всичко е ясно!

                              От години един и същи емигрант в Нидерландия съсипва последователно както дъщерния форум за имоти на инвестора, така и сега тук. Въпрос на време беше да го направи и се чудих, щом като няма рефлекс за бан по ай пи, как може досега да не го е направил. Щом може един психично болен бежанец да ви прави на луди, все по-рядко ще пишем тук! Не мога да разбера като му имате всички демографски данни защо бездействате.
                              имотеца хляб и вода не иска.

                              Коментар


                              • Моля вземете мерки,спамерите вече доминират,а имате претенции за квалитетна медия!!!
                                Много по-малки и недъгави сайтове са по добре водени от модераторите.
                                И да,ако трябва и нощна смяна ще назначите,ако имате претенции да сте качествена медия.
                                Наясно ли сте,че форума е по-важен за повечето хора тук,отколкото новините които списвате?
                                Хубав ден,всичко добро и се надявам да вземете мерки,вижте само колко хора са недоволни!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X