IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    изчетох цялото многословие.
    ще го кажа накратко.
    разбрах какво имаш предвид в онова си изказване.
    аз по същество го споделям, като разбиране.
    но, начина по които излишно усложняваш нещата ме кара да мисля, че и мисълта ти тече така объркано...или, че се опитваш да си интересен с нещо, което не разбираш. знаеш като докторите, ти го питаш нещо а той те почва отдалече с термини и назидания.

    та накратко.
    не мисля, че мъдреците са многословни.
    но и си промених малко мнението за теб, виждам, че в диалог можеш да се аргументираш нормално и изказа ти да е ясен.


    поздрави и не се засягай.
    Точно това някои хора не могат да разберат!!!Като зарастягат локуми,разтягат ,разтягат!!!А едно време имах един учител по литература и той казваше:Режи локума!!!Ама го показваше с ръце!!!Айде и аз го режа!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
      Добре де, съгласен съм, че не всеки може да ме разбере! Но пък от друга страна, аз съм казвал десетки пъти, ЧЕ НЕ ПИША ЗА ВСЕКИ!
      ...
      изчетох цялото многословие.
      ще го кажа накратко.
      разбрах какво имаш предвид в онова си изказване.
      аз по същество го споделям, като разбиране.
      но, начина по които излишно усложняваш нещата ме кара да мисля, че и мисълта ти тече така объркано...или, че се опитваш да си интересен с нещо, което не разбираш. знаеш като докторите, ти го питаш нещо а той те почва отдалече с термини и назидания.

      та накратко.
      не мисля, че мъдреците са многословни.
      но и си промених малко мнението за теб, виждам, че в диалог можеш да се аргументираш нормално и изказа ти да е ясен.


      поздрави и не се засягай.
      Last edited by ratten; 08.10.2015, 22:35.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        защото това което пишеш е тотално объркан от многословие нонсенс
        Добре де, съгласен съм, че не всеки може да ме разбере! Но пък от друга страна, аз съм казвал десетки пъти, ЧЕ НЕ ПИША ЗА ВСЕКИ!

        От това, че написаното от мен, ти изглежда "тотално объркан от многословие нонсенс", не следва то да е такова, само защото ти изглежда такова, защото нищо не е такова каквото изглежда, щом не можеш да го разбереш в пълнота! А ти сам признаваш че не можеш да го разбереш!

        Както и представата ти за това какво съм казал, не ти дава право да ме нападаш или обиждаш. Но необходимостта да ме обидиш и нападаш, издава личен комплекс

        От друга страна, ако можеше да разбереш нещо от написаното от мен, то би могъл и да аргументираш кое според теб е грешно!

        Чудя се, защо при възможност да оцените даден коментар, имате нужда да обидите автора му, с аргумент че ти изглежда объркано? Ако аз получавах само минуси, това щеше да е индикатор, че никой не ме разбира и следователно нямаше да има смисъл да пиша!

        Но, щом пък ти сам виждаш, че не получавам само минуси на коментарите си, то явно има някой който ме разбира.

        А щом има разбиращи ме, то защо искаш ти да наложиш собствената си позиция, изхождайки от представата си за това което искам да кажа, по толкова ограничено-маймунски начин - с обиди и нападки?
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
          Според мен Др. Иванов, е заради това, че понижителите се опитват да изкарат, че има само един повишител на НИ. Скептикът го свързват с мой профил, а нищо чудно и теб голям инвеститоре! Те не могат да повярват, че притежаваш огромни активи както в ПОЧТИ централен квартал на София, така и на Съни бийч. Нещастници!
          ама, верно ли ги притежава?
          препоръка е

          Коментар


          • а аз искам д апитам защо не мога да напиша "циганин", какво, това обидна дума ли е?!?! а турчин пък мога да напиша!!!??
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              ЗАЩО съм блокиран да коментирам?

              ЗАЩО не мога да отговоря на ТЕЗИ които ме нападат и обиждат ЛИЧНО, без аз да съм предизвикал никой от тях лично?

              ЗАЩО обиждащите ме лично коментари стоят неизтрити? А след техните нападки и обиди АЗ СЪМ БЛОКИРАН ДА ИМ ОТГОВОРЯ ?????????????????????????

              МОЖЕ ЛИ ТОЛЕРАНТНО ДА БЪДА НЕДИСКРИМИНИРАЩО МЕ РАЗБЛОКИРАН, ЗА ДА ИМ ОТГОВОРЯ?

              Приготвил съм отговори и за двамата умници, които имам пълното право да публикувам, щом не АЗ а ТЕ се обръщат нападайки ме с ОБИДИ, а всъщност аз съм блокиран а техните коментари си стоят

              - отговорите ми са напълно аргументирани и не съдържат нито нападки нито обиди, за разлика от техните!
              защото това което пишеш е тотално объркан от многословие нонсенс
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                ЗАЩО съм блокиран да коментирам?

                ЗАЩО не мога да отговоря на ТЕЗИ които ме нападат и обиждат ЛИЧНО, без аз да съм предизвикал никой от тях лично?

                ЗАЩО обиждащите ме лично коментари стоят неизтрити? А след техните нападки и обиди АЗ СЪМ БЛОКИРАН ДА ИМ ОТГОВОРЯ ?????????????????????????

                МОЖЕ ЛИ ТОЛЕРАНТНО ДА БЪДА НЕДИСКРИМИНИРАЩО МЕ РАЗБЛОКИРАН, ЗА ДА ИМ ОТГОВОРЯ?

                Приготвил съм отговори и за двамата умници, които имам пълното право да публикувам, щом не АЗ а ТЕ се обръщат нападайки ме с ОБИДИ, а всъщност аз съм блокиран а техните коментари си стоят

                - отговорите ми са напълно аргументирани и не съдържат нито нападки нито обиди, за разлика от техните!
                Според мен Др. Иванов, е заради това, че понижителите се опитват да изкарат, че има само един повишител на НИ. Скептикът го свързват с мой профил, а нищо чудно и теб голям инвеститоре! Те не могат да повярват, че притежаваш огромни активи както в ПОЧТИ централен квартал на София, така и на Съни бийч. Нещастници!
                имотеца хляб и вода не иска.

                Коментар


                • ЗАЩО съм блокиран да коментирам?

                  ЗАЩО съм блокиран да коментирам?

                  ЗАЩО не мога да отговоря на ТЕЗИ които ме нападат и обиждат ЛИЧНО, без аз да съм предизвикал никой от тях лично?

                  ЗАЩО обиждащите ме лично коментари стоят неизтрити? А след техните нападки и обиди АЗ СЪМ БЛОКИРАН ДА ИМ ОТГОВОРЯ ?????????????????????????

                  МОЖЕ ЛИ ТОЛЕРАНТНО ДА БЪДА НЕДИСКРИМИНИРАЩО МЕ РАЗБЛОКИРАН, ЗА ДА ИМ ОТГОВОРЯ?

                  Приготвил съм отговори и за двамата умници, които имам пълното право да публикувам, щом не АЗ а ТЕ се обръщат нападайки ме с ОБИДИ, а всъщност аз съм блокиран а техните коментари си стоят

                  - отговорите ми са напълно аргументирани и не съдържат нито нападки нито обиди, за разлика от техните!
                  Last edited by iivanoff; 08.10.2015, 20:58.
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Моля модераторите да предупредят ник маранди да не пише повече в темата за политика глупостите си за историята на българия от времето на хан аспарух. Има 2 теми за история на Бг, съвсем спокойно може там да пише и да се наслаждава на изказа си
                    Търси реклама на книжката си,не го ли познаваш?
                    Иначе не е лошо момче.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Моля модераторите да предупредят ник маранди да не пише повече в темата за политика глупостите си за историята на българия от времето на хан аспарух. Има 2 теми за история на Бг, съвсем спокойно може там да пише и да се наслаждава на изказа си

                      Коментар


                      • Здравейте! Можете да пишете в тази тема (за ПИБ), а и във всички останали - мнения, които са във вразка с дадената тема. А проблемите със спама, например да обсъждате тук.
                        http://ibg.bg/id-157/
                        http://www.investor.bg/users/terms/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
                          и вие също
                          Мибова, каква е повелята за ПИБа - какво да пишем там така че да остане и за децата да го четат?

                          Коментар


                          • и вие също
                            http://ibg.bg/id-157/
                            http://www.investor.bg/users/terms/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
                              Здравейте, благодарим за сигналите. Взети са мерки. Приятен и успешен ден!
                              брао бе Мибова да илядиш ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
                                Много модератор , много нещо. Коментарите не бяха толкова лоши, че да налагат триене, то от темата нищо не остана.А имаше години, когато това беше нормален форум, в който цареше плурализма ...
                                Модератор, Please

                                Отново не е по темата

                                Коментар

                                Working...
                                X