IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много модератор , много нещо. Коментарите не бяха толкова лоши, че да налагат триене, то от темата нищо не остана.А имаше години, когато това беше нормален форум, в който цареше плурализма ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Моля вземете мерки,спамерите вече доминират,а имате претенции за квалитетна медия!!!
      Много по-малки и недъгави сайтове са по добре водени от модераторите.
      И да,ако трябва и нощна смяна ще назначите,ако имате претенции да сте качествена медия.
      Наясно ли сте,че форума е по-важен за повечето хора тук,отколкото новините които списвате?
      Хубав ден,всичко добро и се надявам да вземете мерки,вижте само колко хора са недоволни!

      Как да е дъгав, като е очевидно, че модератор се появява веднъж в денонощието, при това към обяд... То бива икономии, ама икономията майка на мизерията..
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Типично по български наплюхте тези, които трябва да чистят, а не този, който се беше изпонас*ал във форума.

        Българи! Юнаци!

        П.П. нещо на биткоин ми позамириса....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
          Здравейте, благодарим за сигналите. Взети са мерки. Приятен и успешен ден!
          Благодарим за своевременната реакция.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Здравейте, благодарим за сигналите. Взети са мерки. Приятен и успешен ден!
            http://ibg.bg/id-157/
            http://www.investor.bg/users/terms/

            Коментар


            • Всичко е ясно!

              От години един и същи емигрант в Нидерландия съсипва последователно както дъщерния форум за имоти на инвестора, така и сега тук. Въпрос на време беше да го направи и се чудих, щом като няма рефлекс за бан по ай пи, как може досега да не го е направил. Щом може един психично болен бежанец да ви прави на луди, все по-рядко ще пишем тук! Не мога да разбера като му имате всички демографски данни защо бездействате.
              имотеца хляб и вода не иска.

              Коментар


              • Моля вземете мерки,спамерите вече доминират,а имате претенции за квалитетна медия!!!
                Много по-малки и недъгави сайтове са по добре водени от модераторите.
                И да,ако трябва и нощна смяна ще назначите,ако имате претенции да сте качествена медия.
                Наясно ли сте,че форума е по-важен за повечето хора тук,отколкото новините които списвате?
                Хубав ден,всичко добро и се надявам да вземете мерки,вижте само колко хора са недоволни!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Колегас Модераторес айде трийте ги тея ченгели там, че не мога да виждам темите .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                    Така е на 100 %
                    Тук преминаха не на качествени мнения а да има бой и обиди в темата за да има посещаемост..... колкото повече клониниги и спамери толкова по добре .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      В този форум не се ценят различните мнения за тезите на статуквото.
                      А модераторите, в голямата им част, действат като цензури от "1984"
                      Така е на 100 %
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                        И вас двамата да бамнат,пак форумо няма да изгуби кой знае какво!!!Най-добрият пример ще сте!!!Но няма да може да се видите!!!
                        - Само кой го казва
                        Но, спамът...време е, с голямата лопата. Тъй, де: Отварям, а там десетки безсмислени теми, които не ми се и отварят, щото кой знае, с какво са още "накачулени".
                        Цитат:
                        Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Инвесторееее, вие модита нямате ли????? Не може един форум да има претенции за нещо повече от селска забавачница и да няма модератор, който да разчисти 5 страници теми със спам

                        Изключително много ми паднахте в очите като поддръжка и сте длъжни освен да поднесете извинения на списващите тук, и да посочите виновния/те, както и какви наказания сте им наложи!!! Удивен съм от мърлящината във водещата икономическа медия в България, удивен и отвратен!
                        +1
                        То, тва не е кат да оставиш няколко ОТЯВЕНИ ТРОЛА да ОСИРАТ точно определени теми...
                        А тях, Колчо /онези, клонираните/ имам чувството, че не просто ги "оставят", ами ги и специално подтикват да плещят врели-некипели. Нещо повече: Подозирам, че въпросните субекти са на...нещо като заплата. За да поддържат интерес, посещаемост и, оттам, приходите на сайта. Извратена но, желязна логика.
                        Подозирам. А, обикновено, 70-80% от подозренията ми, рано или късно, се оправдават.
                        Last edited by Pyramid; 07.10.2015, 10:18.

                        Коментар


                        • 9 часа е. Софиянци пристигат на работа и започват кафетата. Форума може да си почака

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Инвесторееее, вие модита нямате ли????? Не може един форум да има претенции за нещо повече от селска забавачница и да няма модератор, който да разчисти 5 страници теми със спам

                            Изключително много ми паднахте в очите като поддръжка и сте длъжни освен да поднесете извинения на списващите тук, и да посочите виновния/те, както и какви наказания сте им наложи!!! Удивен съм от мърлящината във водещата икономическа медия в България, удивен и отвратен!
                            +1
                            То, тва не е кат да оставиш няколко ОТЯВЕНИ ТРОЛА да ОСИРАТ точно определени теми...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • аа ми то е по-лесно да изтриеш няколко /по твой субективен и необоснован избор/ мнения на редовни участници във форума, отколкото да се занимаваш с якия спам.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Ами не е започнал работния ден. Не са решили как и кво да правят с некой дето нощеска е нямал кво да прави и е шарил по клавиатурата.

                                Коментар

                                Working...
                                X