IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение
    някой знае ли защо не излизат отговорите ми на коментарите?
    В този форум е така, лопатите не са лопати.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • някой знае ли защо не излизат отговорите ми на коментарите?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
        Не мога да разбера, защо коментарите ми отиват най-отзад на темата, а не най-отпред, както е логично да се случва в нормален форум ?
        Моите отговори в темите просто не излизат и изчезват.
        В темата за земеделските земи благодарих за отговори на мой въпрос и не. Вчера в темата за коронавируса дадох информация и пак не.
        Защо ми е дадена регистрация във форума, щом е така?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Голяма изненада е това,

          Теб, не мисля, че трябва да те изненадва, Йози.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
            Не мога да разбера, защо коментарите ми отиват най-отзад на темата, а не най-отпред, както е логично да се случва в нормален форум ?
            И при мен е така, а пък по някаква причина и трият съобщенията ми, коите май са стигнали по назначение.

            Въобще не ми е ясно защо?

            Моля модератори за обяснение?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

              Да благодаря, един участник вече ми го каза същото, отворих темата КОНСПИРАЦИИ
              Голяма изненада е това,

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Редът home-forum. Влизаш на „forum". Отваря се структурата на главния форум, НЕ ТЕМИТЕ, КАТО В „КОМЕНТАРИ”, А, СЪС СИНЬО и в него, натискаш върху раздела, в който искаш да отвориш своята тема. Отваря ти се спец.прозорец, горе вляво на който, бутон „нова тема”. Кликваш върху него, и действаш.
                Да благодаря, един участник вече ми го каза същото, отворих темата КОНСПИРАЦИИ

                Коментар


                • Редът home-forum. Влизаш на „forum". Отваря се структурата на главния форум, НЕ ТЕМИТЕ, КАТО В „КОМЕНТАРИ”, А, СЪС СИНЬО и в него, натискаш върху раздела, в който искаш да отвориш своята тема. Отваря ти се спец.прозорец, горе вляво на който, бутон „нова тема”. Кликваш върху него, и действаш.

                  Коментар


                  • Здравейте, моля модераторите или админите да ми обяснят как да отворя нова тема? От скоро се регнах и не зная все още как да го направя. Мисля, че новата тема ще е интересна, ще има доста коментари и ще ви генерира добър трафик
                    Моля на ЛС да ми кажете или ако някой участник във форума знае да пусне линк също на ЛС
                    Благодаря

                    Коментар


                    • Не мога да разбера, защо коментарите ми отиват най-отзад на темата, а не най-отпред, както е логично да се случва в нормален форум ?

                      Коментар


                      • Защото има снимки от други сайтове...И чрез тях може и да те проследят например
                        Last edited by пасъм; 06.06.2020, 15:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                          Това е твой проблем, сайта си има https и сертификат
                          Прочете ли това червеното в картинката ?
                          Определени теми и раздели са ОК, oбаче тази отворената тема - Бисери и Вицове (2), не е, няма https.

                          Коментар


                          • Това е твой проблем, сайта си има https и сертификат

                            Коментар


                            • Анди11, това е технически въпрос,
                              за мен е неприемливо някой все още да ползва несигурен протокол и да иска да е водещ сайт за Икономика в БГ..


                              Click image for larger version

Name:	sds.jpg
Views:	2
Size:	66.9 КБ
ID:	3609516


                              Инвесторе, защо не се ползва сигурния протокол HTTPS в този сайт ?

                              Коментар


                              • Имам проблем при регистриране на Отговор или Цитат. Забелязах, че и при други колеги се получава това. Проблемът в моя комп ли е нещо, или настройки някакви?
                                Last edited by Вълчо-34; 29.05.2020, 22:36.
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X