IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
    Дококото ми е известно, потребителят имаше предупрежение и временен бан, Ако продължава да нарушава правилата, ще бъде отстранен,
    благодаря,
    но кретенския му подпис продължава да си стои.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
      Дококото ми е известно, потребителят имаше предупрежение и временен бан, Ако продължава да нарушава правилата, ще бъде отстранен,
      Абсолютно, напоследък гледам да спазвам правилата. А какво правим с откровените тролове, като потребителя ратан, опитал се да ме изпорти на ДС по-долу. Потребител регистриран току що, за да пише в една единствена тема - какво поскъпване се очаква на пазара на НИ. Очевадния платен/или не трол е очеваден. Такива биват ли толерирани?

      пс. И ако намерите в един от 170-те му поста - смислен аргумент, някаква дата, или нещо което да си заслужава да се каже за пазара на НИ - пратете ми адрес, ще ви пратя бира. Но силно се съмнявам, понеже единствената идея е ГАВРА с всеки дръзнал да изрази различно мнение от неговото по темата.
      Last edited by vankata23; 24.10.2015, 21:18.
      #dagoduhatbednite

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        мм наместо да вземат мерки по някои от въпросите, за които тук им напомняме, те правят по-лесното. просто трият тези постинги.
        писах ви неколкократно
        има едно недоносче с подпис #dagoduhatbednite
        трябва ли да ви го преведа?
        то
        до кога ще се правите на не разбрали??
        Дококото ми е известно, потребителят имаше предупрежение и временен бан, Ако продължава да нарушава правилата, ще бъде отстранен,

        Коментар


        • [QUOTE=съни(тя);1059891941]Администраторе на форума,
          Като дъгогодишен участник във форума, наскоро поставих публично няколко въпроса.
          Какъвто е И смисъла на съществуването на открит форум.
          Отговор няма.

          Питам отново - ще си съберете ли антируските елементи, които се ширят из целия форум - в една тема "Русия"?
          Тема "Политика" се е превърнала в платформа на анти-, съотвтно про- руски настроения и цитати на необятната руска преса.

          Коментирахме го, мислихме го. За съжаление, това поне засега технически не е възможно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            мм наместо да вземат мерки по някои от въпросите, за които тук им напомняме, те правят по-лесното. просто трият тези постинги.
            писах ви неколкократно
            има едно недоносче с подпис #dagoduhatbednite
            трябва ли да ви го преведа?
            толкова ли е сложно да го предупредите и баннете?!
            има и други неуравновесени психически хора с подписи и коментари, подбуждащи образа. преднамерено според мен.
            до кога ще се правите на не разбрали??
            Подкрепям!

            Коментар


            • мм наместо да вземат мерки по някои от въпросите, за които тук им напомняме, те правят по-лесното. просто трият тези постинги.
              писах ви неколкократно
              има едно недоносче с подпис #dagoduhatbednite
              трябва ли да ви го преведа?
              толкова ли е сложно да го предупредите и баннете?!
              има и други неуравновесени психически хора с подписи и коментари, подбуждащи оМраза. преднамерено според мен.
              до кога ще се правите на не разбрали??
              Last edited by ratten; 24.10.2015, 18:34.
              препоръка е

              Коментар


              • Администраторе на форума,
                Като дъгогодишен участник във форума, наскоро поставих публично няколко въпроса.
                Какъвто е И смисъла на съществуването на открит форум.
                Отговор няма.

                Питам отново - ще си съберете ли антируските елементи, които се ширят из целия форум - в една тема "Русия"?
                Тема "Политика" се е превърнала в платформа на анти-, съотвтно про- руски настроения и цитати на необятната руска преса.

                България е на заден план. Т.е., почти липсва!

                Копирам си поста и от тема Политика тук
                Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                Темата е станала ярък израз на тоталната липса на национална политика и пълната й подчиненост на чужди интереси!

                Тема, която беше, основно ангажирана ...с български въпроси ...

                След ден има местни избори, има Референдум, но тук нито дума!
                По-важни са задачите - да се пълни ефира с ... лошотията на Русия.
                "Безкористно", разбира се, ...макар пък и не на място.
                Имате ли мнение по въпроса за огромните статии,които се постват във форума и ...преповтарянето им ...например, от никове като
                Ivan2015, чийто смисъл на форумно съществуване, изглежда да е този...?

                Коментар


                • До Инвестор БГ:
                  А кога ще си оправите платформата за коментари по теми /извън форума/ ? Бъгава е, като MS Windows

                  Коментар


                  • OMG OMG е онлайн в момента
                    Аватара на OMG
                    Мнения: 3,103
                    Днес, 10:25


                    __________________
                    БГ матрьошките сте нагли, бездуховни нещастници, на които Господ ще ви раздаде нужното/marandi


                    Ето ви още един фен на готиния подпис...може би ще го забележите . И отговорете на въпроса , моля . Не съм първия който го поставя . Не изтривайте неудобните за вас въпроси като спам или заядане. Не толкова елементарно , моля !
                    Last edited by белот; 13.10.2015, 14:39.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala
                      Аааа,нищо не ме притеснява!!!Мьлько,малько тормоз!!!
                      Тормозиш се?
                      Аз се изтормозих днес, отиде ми почивката!
                      После ще видя, дали са изтрити последните няколко страници от Политиката!
                      Ако Инвестор са честни, трябва да ги оставят!
                      Крайно време е да се разбере, че каквото повикало, такова отговорило!

                      Да, глупости са и то големи, ама с месеци едно и също, едно и също!

                      Къде е България в тия форуми!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                        Е вас може да ви банват но Марандулко, Имхотепчо , ОМГ-та и сиета са свещени крави.....те могат да си Ви обиждат е провокират на воля , а някои отговори ли от вас ...БАН, естествено за ВАС не за свещените крави

                        Модераторите са особено безпристрастни тук напоследък
                        Представяш ли си, живот без страст!
                        Не им е лесно на модераторите!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                          ...

                          Модераторите са особено безпристрастни тук напоследък
                          +1
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Е вас може да ви банват но Марандулко, Имхотепчо , ОМГ-та и сиета са свещени крави.....те могат да си Ви обиждат е провокират на воля , а някои отговори ли от вас ...БАН, естествено за ВАС не за свещените крави

                            Модераторите са особено безпристрастни тук напоследък
                            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iPyramid Разгледай мнение
                              И теб може да те баннат, колега. Програмата за видиотяване на българите тече с пълна сила и е наредено да не се допускат нормални. Доказателства? Ами ти преди малко ги спомена.
                              Ама то от една страна няма лошо!
                              Аз си имам фейс група, много силна,повечето единомишленици, тук таме някой плужек се опитва да олигави темите!

                              В Инвестор съм по навик!
                              А и няма как да заглушат мнението на хората!

                              Оня ден влизам в Дневник, ами изненадата беше приятна!
                              Преди всичко трол до собствения си клониран трол!

                              Сега, гледам опъват им се здраво!
                              Гледам деца и студенти с блузи с лика на Путин!
                              Ехей!
                              Какви времена идват!
                              Да го мислят Инвестор!
                              Как ще се гънат като червей на лятно слънце в Калифорния!/
                              забележка: В Калифорния червеи почти няма!

                              Коментар


                              • И теб може да те баннат, колега. Програмата за видиотяване на българите тече с пълна сила и е наредено да не се допускат нормални. Доказателства? Ами ти преди малко ги спомена.

                                Коментар

                                Working...
                                X