IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    e, хайде пък и ти сега - един от най-разумно списващите и минимално агресивен форумец, на когото почти всяко мнение е като научна статия!!! Моля Инвестор-а да не изтрива профила на колегата Начефф и да разбере какво толкова го е обидило, че да иска да си тръгне оттук - хора като него са основата на сайта, а не някакви платени писарушки, които, предполага, са причината да иска да напусне
    Склонен съм, да предположа, че наличието на една модераторка има основна тежест в причините за напускане на колегата. Така направиха Дон Карлос и още десетина колеги. Не отиват на добре нещата, да не говорим за не работещите таблици, чартове и графики в сайта за инвестиции.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
      Това е последният ми постинг във форума.

      Обаждам се само и единствено с искреното желание да пожелая на всички здраве и добро настроение.

      Настоятелно предлагам на инвестора да изтрие профила ми.
      e, хайде пък и ти сега - един от най-разумно списващите и минимално агресивен форумец, на когото почти всяко мнение е като научна статия!!! Моля Инвестор-а да не изтрива профила на колегата Начефф и да разбере какво толкова го е обидило, че да иска да си тръгне оттук - хора като него са основата на сайта, а не някакви платени писарушки, които, предполага, са причината да иска да напусне
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Защо така Начев, ти си качествен човек

        Коментар


        • Това е последният ми постинг във форума.

          Обаждам се само и единствено с искреното желание да пожелая на всички здраве и добро настроение.

          Настоятелно предлагам на инвестора да изтрие профила ми.

          Коментар


          • БФБ в реално време не работи!!
            Нищо не показва в реално време.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
              Неуволнен проблем форум затрива.

              Народна мъдрост.
              +111111111111
              С народната мъдрост шега не бива.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Неуволнен проблем форум затрива.

                Народна мъдрост.

                Коментар


                • Искам да попитам уважаемите модератори. Защо за соросоидите, които са КрасивиУмниРанобудни не мога да използвам съкращение. Нали Слави Трифонов доста често споменава за един ПернишкиУниверситет........ Т.К.А и не звучи пошло

                  Коментар


                  • Моля, водете личните си разговори на ЛС. Тук не е мястото.
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Никой не ме "бие", понеже проект вече подмина 10к левас.

                      Щом съм казал, че нещата ще се довършат = ще се довършат. Не обичам да слушам глупости от хора, които не дават една стинка, но коментират и плюят.

                      Ако Господ е решил, нещата ще се завършат и няма да се срамувате. Стана ми смешно с оня глупак от Дрянуфу, дето се подиграваше колко струва една книга.

                      Пет цифри само за БГ пазар, което е малко. Цел на проект е цял свят и ще го видите. Просто съм скромен и не тормозя никого, щом видя че още се "кълне" по Россия.

                      А, Булгария когда?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Модка, не ми дадохте шанс, освен да информирам главният ви редактор. Понеже съм коректен, ви прилагам текста от писмото:
                        ------------------------------------------------------------------

                        Здравейте, г-н Попов. Учуден съм, че след 1 месец неписане във вашия форум, продължава да се налага "практиката" на лични нападки и коментари по ваши участници ( с цел отблъскването им ).

                        Разбирам, че за вашите модератори, най-добрият вариант е въобще да няма форум. Но както сами виждате - приходите от реклама тотално спадат, няма вече стратегически партньори, които да искат да рекламират във вашия форум.

                        В същото време се "водите" инвеститорски форум, което тотално се разминава с вашите действия. Бих ви оприличил на жълта медия във форумната ви част, понеже не спирате да налагате подобна политика.

                        П.П. "Средствата" ви от т.нар. "Договор за информационно обслужване" ( държавната дотация - някой ден ще спрат ). Тогава ще се изправите пред "мрежата", която в момента неистово се опитвате да изгоните, за да може треторазрядни лелки да си пият кафето в къщи.

                        С уважение:
                        Андро
                        Андро погледни си поведението и ако можеш да го осъзнаеш вземи мерки.Личните нападки винаги ги започваш ти.И после моля другарко ама бият ме

                        Коментар


                        • Модка, не ми дадохте шанс, освен да информирам главният ви редактор. Понеже съм коректен, ви прилагам текста от писмото:
                          ------------------------------------------------------------------

                          Здравейте, г-н Попов. Учуден съм, че след 1 месец неписане във вашия форум, продължава да се налага "практиката" на лични нападки и коментари по ваши участници ( с цел отблъскването им ).

                          Разбирам, че за вашите модератори, най-добрият вариант е въобще да няма форум. Но както сами виждате - приходите от реклама тотално спадат, няма вече стратегически партньори, които да искат да рекламират във вашия форум.

                          В същото време се "водите" инвеститорски форум, което тотално се разминава с вашите действия. Бих ви оприличил на жълта медия във форумната ви част, понеже не спирате да налагате подобна политика.

                          П.П. "Средствата" ви от т.нар. "Договор за информационно обслужване" ( държавната дотация - някой ден ще спрат ). Тогава ще се изправите пред "мрежата", която в момента неистово се опитвате да изгоните, за да може треторазрядни лелки да си пият кафето в къщи.

                          С уважение:
                          Андро

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Няма ли кой да разкара тоя банер на Bench Mark - по неприятна реклама не бях виждал досега .Не можеш да го махнеш по никакъв начин, нито да го преместиш. Постоянно скрива част от екрана... Едва ли ще им стана клиент при положение, че виждам половината думи от сайта ....
                            В случай, че модератора го е измислил като някакъв вид цензура - поне да увеличи банера така , че да закрива поне 1/3 от екрана
                            Това е най-голямата и досадна слабост на сайта. Но се появява така затормозяващо само на по-стари варианти на Уиндоса. Понеже работя с различни машинки и забелязвам разликите. Все пак трябва се съобрази с всички.

                            Коментар


                            • Днес да не сте в почивка при котировките за БФБ.

                              Коментар


                              • Няма ли кой да разкара тоя банер на Bench Mark - по неприятна реклама не бях виждал досега .Не можеш да го махнеш по никакъв начин, нито да го преместиш. Постоянно скрива част от екрана... Едва ли ще им стана клиент при положение, че виждам половината думи от сайта ....
                                В случай, че модератора го е измислил като някакъв вид цензура - поне да увеличи банера така , че да закрива поне 1/3 от екрана
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X