IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Това да е болката ти.
    не е болка, а констатация какво е разрешено и какво не е разрешено

    вземи напиши "спортен тим" или "звезден тим" под някоя статия в спортният сайт на инвестора -> www.gol.bg
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
      това е един много интересен форум

      защо ли?

      в 19:54 часа в темата "Химимпорт" написах пост с една единствена дума:

      "мерси"

      малко по-късно поста ми е изтрит понеже модито е решило, че не е по темата...

      не се позволява дори да покажем, че може и да сме културни
      Това да е болката ти.

      Коментар


      • това е един много интересен форум

        защо ли?

        в 19:54 часа в темата "Химимпорт" написах пост с една единствена дума:

        "мерси"

        малко по-късно поста ми е изтрит понеже модито е решило, че не е по темата...

        не се позволява дори да покажем, че може и да сме културни
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • относно темата "Химимпорт АД (6C4 / CHIM)"

          бихте ли добавили линк към ПРОФИЛА на компанията, както е при другите коментирани!???

          преди този линк беше по формата 6C4/CHIM, сега и това е изчезнало!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Тези персонални терзания на тема "ранг" потребител има ли начин да го накарате този човечец да си ги разиграва наум?
            Мажната, не занимавай форума с непригодността си да си тук...
            Фатмак , въпросът ми никога няма да бъде към тебе ... нали се сещаш защо ... щот никога нема да станеш младши лейтенант , сиреч модератор .

            Коментар


            • Аз пък да кажа, че в темата "Индустриален Холдинг България" е настанало голямо мазало и под моето име фигурират коментарии, които въобще не съм писал аз....по-скоро съм им отговарял.... Има даже случаи, при които съм си отговарял сам на коментари.... А бе хора, все още не съм почнал сам да си говоря.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                Модерацията , абе защо толкова активен потребител като барбарона не е "заслужил" инвеститор ... ?! Въпросът ми е точно по темата , тъй че не го трийте ! Едно време се изписваха и броя мнения ... маранди беше рекордьор ... ... после се появи барбарон и интересното е , че стигна до 19 000 и почна да му намалява сметката ... Айде да ни пуснете малко пикантерия от кухнята ...
                Тези персонални терзания на тема "ранг" потребител има ли начин да го накарате този човечец да си ги разиграва наум?
                Мажната, не занимавай форума с непригодността си да си тук...
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Модерацията , абе защо толкова активен потребител като барбарона не е "заслужил" инвеститор ... ?! Въпросът ми е точно по темата , тъй че не го трийте ! Едно време се изписваха и броя мнения ... маранди беше рекордьор ... ... после се появи барбарон и интересното е , че стигна до 19 000 и почна да му намалява сметката ... Айде да ни пуснете малко пикантерия от кухнята ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                    Кой изтри преди малко новата тема за скандалите!?... Странни неща започнаха да стават в тоя форум!
                    Соросоидите са ги събрали на лекции но научен либерализъм /както казва един колега/. От понеделник ще има научнообосновани атаки.

                    Коментар


                    • Кой изтри преди малко новата тема за скандалите!?... Странни неща започнаха да стават в тоя форум!

                      Коментар


                      • Ауе какъв е тоя топ-бизнес портал, в който линковете от профилите на журналята водят към мейлове в ГМАЙЛ?
                        Например хубавелката Р. Пейчева - r.peicheva@gmail.com

                        Ако нямате пари за мейл-сървър, ша ви съберем бре!

                        Коментар


                        • Модераторите, много сте нервни, бе. И какви, ако не „лични” разговори във форум? Участваме лично, други просто не са възможни.

                          А сега, да видим що Импотеций се прави,е не обича рубли? Щото падат? За Державу обидно?
                          « ...- Белая горячка.
                          - Да! Белый и Очень горячий.»

                          Коментар


                          • Не е добре така.
                            Все едно чувам 56к модема как набира и сайта отсреща дава заето.

                            Коментар


                            • ...По темата:
                              - КОГА, НАЙ-СЕТНЕ, ЩЕ ПРОРАБОТИ СИСТЕМАТА ЗА ИЗВЕСТЯВАНЕ ПРИ ПОЛУЧАВАНЕ НА СЪОБЩЕНИЯ?
                              - Никаква я няма.

                              Коментар


                              • Пак да поясня:
                                Когато пускам отговор, е на съществуваща към момента публикация.
                                Т.е. ЛЪЖА Е твърдението за „огтовор на изтрито мнение”.
                                Патентовайте я, пуста машина на времето. Нобелът ви е в кърпа вързан.

                                Коментар

                                Working...
                                X