IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
    Брей - че колко статии да си написал?
    Този е професионален трол.
    Дали са му офисче за прикритие ужким се занимава със застраховки.
    Ама не от тия дет' се работи, ами пенсионни.
    Но добре се справя флооди тук, днес.бг, блиц, дневник... ... навсякъде.
    От здрач до зори и от зори до здрач.
    Ми влече си го, харесва си работата.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Защо, негодници, сулювци такива, сте ми запорирали коментарите под статиите? Аз винаги съм бил толкова културен, никога не съм проявявал нецензурство, а и статии пиша за вас?

      Това е отвратително и непочтено.
      Брей - че колко статии да си написал?
      BSE is dark and full of terrors...

      Коментар


      • Защо, негодници, сулювци такива, сте ми запорирали коментарите под статиите? Аз винаги съм бил толкова културен, никога не съм проявявал нецензурство, а и статии пиша за вас?

        Това е отвратително и непочтено.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Уволниха ли го?
          защо толкова много злоба хора
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Браво Инвесторе! Поздравление за бързата реакция!
            Уволниха ли го?
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Браво Инвесторе! Поздравление за бързата реакция!
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • КФН предлага публичните дружества да свикват общи събрания „от днес за утре“

                Тази статия е демонстрация на пълния упадък на човешките ресурси в Инвестора. По-малоумен прочит на промените в Наредбата надали може да има. Демонстрира тотална некомпетентност на автора и пълно неразбиране на смисъла, предназначението и текстовете на нормативни актове.

                Ако имаше "Златен скункс" за глупост сред специализираните икономически медии бих го връчил на Инвестора. Въпросната публикация напълно отговаря на квалификацията "Бисери и вицове" и затова я постнах и в съответната тема.

                Инвесторе, уволнете автора на статията! Не става за чеп за зеле!
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Те парите не миришат, ама аз пак да си попитам
                  Тези ваши рекламодатели имат ли общо с тези?

                  Кредит "Мечта" или кредит "Лъжа"

                  Капан за наивници

                  Коментар


                  • Инвесторе,
                    Кви са тези ваши рекламодатели?
                    https://tnk.bg/financing_for_traders...orex_loan_June

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Този форум не е за хора изкарващи парите си с езика.И за хора дето акъла им стигнал до школа за запасни офицери.Нивото тука е друго требе си завършил университет.
                      Споко, имам два на сметката си. Разкарай се.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        Вземи се разкарай вече от форума, това не е място за селтаци, хвалещи Тодор Живков и престъпната му компания. Това е форум за инвестиции.
                        Този форум не е за хора изкарващи парите си с езика.И за хора дето акъла им стигнал до школа за запасни офицери.Нивото тука е друго требе си завършил университет.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                          Това е последният ми постинг във форума.

                          Обаждам се само и единствено с искреното желание да пожелая на всички здраве и добро настроение.

                          Настоятелно предлагам на инвестора да изтрие профила ми.
                          Нека проблемите с модераторката не се замазват.
                          Негодна е за тая работа и това е.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            Ми ако се разкараш от форума с никовете си и вземеш математика кандитко ванчо форума ще се оправи.Изобщо не ми липсват дъртия и марандитко няма да ми липсвате и вие виж начеф е свестен и ще липсва
                            Вземи се разкарай вече от форума, това не е място за селтаци, хвалещи Тодор Живков и престъпната му компания. Това е форум за инвестиции.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                              Това е последният ми постинг във форума.

                              Обаждам се само и единствено с искреното желание да пожелая на всички здраве и добро настроение.

                              Настоятелно предлагам на инвестора да изтрие профила ми.
                              Начеф не вземай прибързани решения.Знаеш каква е разликата между терорист и побесняла жена в случая модераторка....................С терориста все пак може да се преговаря.Определено въпросната модераторка се е взела много на сериозно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Склонен съм, да предположа, че наличието на една модераторка има основна тежест в причините за напускане на колегата. Така направиха Дон Карлос и още десетина колеги. Не отиват на добре нещата, да не говорим за не работещите таблици, чартове и графики в сайта за инвестиции.
                                Ми ако се разкараш от форума с никовете си и вземеш математика кандитко ванчо форума ще се оправи.Изобщо не ми липсват дъртия и марандитко няма да ми липсвате и вие виж начеф е свестен и ще липсва

                                Коментар

                                Working...
                                X