IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
    Трият се само постовете, които не са по правилата на сайта. Разбирам, че ви липсват някакви други, което трябва да бъде проверено. Моля спазвайте добрия тон, за да изясним ситуацията.
    Лъжете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
      Как модератор в Инвестор , бг , може да нарече СПАМ - въпрос отправен към Инвестор .бг .
      На който не е отговорено !!!!! ..........
      Абсолютно против всякаква логика .................
      Въпроси поставени в ТЕМА , създадена за въпроси ???
      към Инвестор .бг !!!!
      Мибова - ти чела ли си '' Права и задължения на модератора ''
      Не ме трииии ........ и остави принципала ти да ми отговори .............
      ЗАЩО ТИ МИ ИЗТРИ ВСИЧКИ ПОСТОВЕ ........................
      Дори и такива с '' ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ''

      Трият се само постовете, които не са по правилата на сайта. Разбирам, че ви липсват някакви други, което трябва да бъде проверено. Моля спазвайте добрия тон, за да изясним ситуацията.
      http://ibg.bg/id-157/
      http://www.investor.bg/users/terms/

      Коментар


      • Как модератор в Инвестор , бг , може да нарече СПАМ - въпрос отправен към Инвестор .бг .
        На който не е отговорено !!!!! ..........
        Абсолютно против всякаква логика .................
        Въпроси поставени в ТЕМА , създадена за въпроси ???
        към Инвестор .бг !!!!
        Мибова - ти чела ли си '' Права и задължения на модератора ''
        Не ме трииии ........ и остави принципала ти да ми отговори .............
        ЗАЩО ТИ МИ ИЗТРИ ВСИЧКИ ПОСТОВЕ ........................
        Дори и такива с '' ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ''

        Коментар


        • Инвестор ,бг - кое в долния ми пост - изтрит от Мибова е в нарушение на правилата на сайта ????
          Отговорете ми в темата !!!!!
          Първоначално изпратено от Kondora



          Трудно е да се говори за фактора '' време '' във вълнови анализ ''
          Прост пример : При започване на очаквана корекция , няма човек в света който да каже със 100 % сигурност какъв ще е ВИДА на тази корекция ............
          Може да е бърза - зигзаг
          Може да е по - бавна - триъгълник
          Може и да е доооооста мудна - двойна или тройна тройка ..............
          От вида на корекцията , зависи и времето за нейното изпълнение , а от там и завършека на целия модел , от който тя е част .........

          Но .... да опитам да отговоря , все пак , взимайки повечето неща предвид ..........
          Ако се реализира в момента , модела който аз разглеждам , би било очаквано 1375 да стигнем и пробием най - късно ........... до 15/20 юли ............ Слагам супер слаба волатилност .............
          За мен е така ...........
          Да не забравяме , обаче ( написах го преди 2 / 3 дена , мисля ) , че има вероятност ( малка , но съществува ) да сме видели временен връх на 1366 на 01 .25 и движението надолу да продължи до 1150.............(5-10 %)

          Коментар


          • Мибова................НЕ МОГА да пиша на ''лични'' , до ИНВЕСТОР .БГ
            Писах на лични на гл. редактор Б. Попов , но и той мълчи като ............... теб !!!!
            ЗАЩО ИЗТРИ ВСИЧКИТЕ МИ ПОСТОВЕ ?????
            Питам ИНВЕСТОР .БГ , а не теб !!!!!
            Той да те пита , и да ми отговори в темата създадена за това !!!!!
            И не ме триии , че ще те изчакам за отговор ''фейс то фейс'' ...............
            Като неможеш да скалъпиш писменно 4 реда !?!
            Кой клас имаш .......... ?

            Коментар


            • mibova
              mibova commented
              Editing a comment
              Не питате мен, но ме нападате. Всичко, което нарушава правилата на сайта се трие. А ако имате проблем с другите си постове, щом не желаете съдействие от мен повече не пускайте спам.

          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
            Никак не е неуместен коментарът ми . За такива фалове като този , елементарното възпитание изисква обяснение и извинение ... ама по лесно е да се изтрие , налЕ ?!

            Апропо , амстердам си отиде , ама манталитетът и за съжаление не !
            Амстердам за съжаление напусна..
            Беше готина ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
              Никак не е неуместен коментарът ми . За такива фалове като този , елементарното възпитание изисква обяснение и извинение ... ама по лесно е да се изтрие , налЕ ?!

              Апропо , амстердам си отиде , ама манталитетът и за съжаление не !
              Всъщност, не можем да бъдем сигурни. И те са с никове, реално, анонимни...

              Коментар


              • Никак не е неуместен коментарът ми . За такива фалове като този , елементарното възпитание изисква обяснение и извинение ... ама по лесно е да се изтрие , налЕ ?!

                Апропо , амстердам си отиде , ама манталитетът и за съжаление не !
                Last edited by majnata; 04.06.2018, 23:13.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  доскоро имах проблем да се логна ....
                  сега се опитвам да се лог офф-на и пак ме връща логнат във форума....
                  това някакво извратено наказание ли е?
                  You can check out any time you want
                  But you can never leave!
                  - - -
                  The Eagles, "Hotel California"
                  Last edited by П.Ф.Изеров; 04.06.2018, 20:22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    пирамидчо,
                    аз се опитвам да изляза от профила си...а не ме пуска...
                    страдам дори повече от преди, когато не можех да вляза.
                    Споко. Ще свикнеш. Все пак, поне можеш да излезеш от нета, друго ако не.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Още щъ страдаш!
                      П.П. И аз го имам същия проблем.
                      Страданието извисявало .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        пирамидчо,
                        аз се опитвам да изляза от профила си...а не ме пуска...
                        страдам дори повече от преди, когато не можех да вляза.
                        Още щъ страдаш!
                        П.П. И аз го имам същия проблем.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          От стационарен компли си,или от мобилен? Имам чувството,че стаеа дума за бъг, свързан с физическата ти локализация. Нещото във форума, което периодично потвърждава връзката /именно с теб/, явно, работи с „особено мнение„ и, изгуби ли те през една клетка на мобилатора, не знае, с какъв статус си пред останалите. И става мазало.
                          Споделям подозренията си, т.к. имам подобни случаи поне по 20 пъти дневно. От мобилен.
                          пирамидчо,
                          аз се опитвам да изляза от профила си...а не ме пуска...
                          страдам дори повече от преди, когато не можех да вляза.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            доскоро имах проблем да се логна ....
                            сега се опитвам да се лог офф-на и пак ме връща логнат във форума....
                            това някакво извратено наказание ли е?
                            От стационарен компли си,или от мобилен? Имам чувството,че стаеа дума за бъг, свързан с физическата ти локализация. Нещото във форума, което периодично потвърждава връзката /именно с теб/, явно, работи с „особено мнение„ и, изгуби ли те през една клетка на мобилатора, не знае, с какъв статус си пред останалите. И става мазало.
                            Споделям подозренията си, т.к. имам подобни случаи поне по 20 пъти дневно. От мобилен.

                            Коментар


                            • доскоро имах проблем да се логна ....
                              сега се опитвам да се лог офф-на и пак ме връща логнат във форума....
                              това някакво извратено наказание ли е?
                              препоръка е

                              Коментар

                              Working...
                              X