IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
    Проблема е в Cookie-to им. Изтрий го и зареди наново.
    мерси,
    при мен се оправи.
    препоръка е

    Коментар


    • Проблема е в Cookie-to им. Изтрий го и зареди наново.

      Коментар


      • Здравейте!
        От петък имам проблем - в главната страница с теми влизам без проблем.
        В Хром като кликна на тема ми дава

        The www.investor.bg page isn’t working

        www.investor.bg is currently unable to handle this request.
        HTTP ERROR 500

        В Мозила пък седи само бял екран.

        Сега пиша от Екслорър.
        Къде е проблема?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
          Считам, че безпристрасността на модерацията е сериозно нарушена от само от един от модераторите. Към кого мога да се обърна? Тричленка, петчленка.... Имам много доводи конкретни спрямо правилата на сайта. Не е пристрастно хленчене. Мисля, че имам право да повдигам въпроса докато не се реши. Не ме интересува личността, интересува ме обективността
          BTW Няма да се учудя, ако и това мнение се счете за недупостимо и последват заплахи или директен бан!
          Докато не си уволнят проблема, този сайт ще си стои треторазряден.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
            Считам, че безпристрасността на модерацията е сериозно нарушена от само от един от модераторите. Към кого мога да се обърна? Тричленка, петчленка.... Имам много доводи конкретни спрямо правилата на сайта. Не е пристрастно хленчене. Мисля, че имам право да повдигам въпроса докато не се реши. Не ме интересува личността, интересува ме обективността
            BTW Няма да се учудя, ако и това мнение се счете за недупостимо и последват заплахи или директен бан!
            Toва отдавна се знае мо никой не взима мерки.Не вярвам да се оправят нещата.И модератора се знае дори директно съм го писал кой е.Най много да получиш бан

            Коментар


            • Считам, че безпристрасността на модерацията е сериозно нарушена от само от един от модераторите. Към кого мога да се обърна? Тричленка, петчленка.... Имам много доводи конкретни спрямо правилата на сайта. Не е пристрастно хленчене. Мисля, че имам право да повдигам въпроса докато не се реши. Не ме интересува личността, интересува ме обективността
              BTW Няма да се учудя, ако и това мнение се счете за недупостимо и последват заплахи или директен бан!
              Last edited by Babbitt; 07.07.2016, 21:56.

              Коментар


              • Не превръщайте темата в чат!

                Не превръщайте темата в чат!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Този е професионален трол.
                  Дали са му офисче за прикритие ужким се занимава със застраховки.
                  Ама не от тия дет' се работи, ами пенсионни.
                  Но добре се справя флооди тук, днес.бг, блиц, дневник... ... навсякъде.
                  От здрач до зори и от зори до здрач.
                  Ми влече си го, харесва си работата.
                  Нещо кат тебе американец в Долни Дъбник

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                    Брей - че колко статии да си написал?
                    Този е професионален трол.
                    Дали са му офисче за прикритие ужким се занимава със застраховки.
                    Ама не от тия дет' се работи, ами пенсионни.
                    Но добре се справя флооди тук, днес.бг, блиц, дневник... ... навсякъде.
                    От здрач до зори и от зори до здрач.
                    Ми влече си го, харесва си работата.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Защо, негодници, сулювци такива, сте ми запорирали коментарите под статиите? Аз винаги съм бил толкова културен, никога не съм проявявал нецензурство, а и статии пиша за вас?

                      Това е отвратително и непочтено.
                      Брей - че колко статии да си написал?
                      BSE is dark and full of terrors...

                      Коментар


                      • Защо, негодници, сулювци такива, сте ми запорирали коментарите под статиите? Аз винаги съм бил толкова културен, никога не съм проявявал нецензурство, а и статии пиша за вас?

                        Това е отвратително и непочтено.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          Уволниха ли го?
                          защо толкова много злоба хора
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                            Браво Инвесторе! Поздравление за бързата реакция!
                            Уволниха ли го?
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Браво Инвесторе! Поздравление за бързата реакция!
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • КФН предлага публичните дружества да свикват общи събрания „от днес за утре“

                                Тази статия е демонстрация на пълния упадък на човешките ресурси в Инвестора. По-малоумен прочит на промените в Наредбата надали може да има. Демонстрира тотална некомпетентност на автора и пълно неразбиране на смисъла, предназначението и текстовете на нормативни актове.

                                Ако имаше "Златен скункс" за глупост сред специализираните икономически медии бих го връчил на Инвестора. Въпросната публикация напълно отговаря на квалификацията "Бисери и вицове" и затова я постнах и в съответната тема.

                                Инвесторе, уволнете автора на статията! Не става за чеп за зеле!
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X