IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
    До модераторите;
    Мисля, че бъркате езика на омразата и съпротивата срещу агресивното невежество.
    Понякога второто е толкова жилаво и кораво, че просто трябва да му сриташ задника за да се разкара.
    Особено от специализираните теми.
    Струва ми се, протестът ти не е в правилната посока: Модитата са на заплата и следват указания.

    Коментар


    • До модераторите;
      Мисля, че бъркате езика на омразата и съпротивата срещу агресивното невежество.
      Понякога второто е толкова жилаво и кораво, че просто трябва да му сриташ задника за да се разкара.
      Особено от специализираните теми.

      Коментар


      • Инвестореее, много си зле напоследък! Постоянно бъгове и проблеми!!
        Преди малко, съвсем случайно разбрах че в последния месец съм имал 4-5 ЛС за които никаква индикация не съм получил! Опитах и да пратя ЛС с препоръка до Магдалена Иванова, но пак ми даде няква грешка , че не може да се свърже със сървара..
        Отделно постоянно автоматично ми се излиза от профила и после пак се влиза.. часовете на постовете така и не се оправиха.. абе само тъпотии.. отчайващо е вече

        Ето и ЛС-то:

        Здравейте Магдалена!
        Имам една препоръка към вас. В статиите си за акциите на конкретни БГ компании, накрая завършвате с нещо от сорта: "...до средна цена от 9,29 лв. за брой"
        Според мен това е неправилно и до някъде подвеждащо.. Никой не се интересува от тази средна цена на акцията за определен период. Важна е последната цена и как тя се е изменила от нач. на годината или пък през последните 12 месеца.

        Хубав и успешен ден ви желая!

        Коментар


        • ГОСПОДА от Investor, в "Капитал" е поместена статия "По-малки диявиденти, но стабилна доходност". Бихте ли, моля, постнали този материал тук във Форума, че не успях да се регистрирам и прочета в "Капитал"?
          Пздрави!

          Коментар


          • Специалистите - поради що затрихте августовската тема?

            Коментар


            • Е, Инвестор, ше си оправате ли попъпа или да разкажа на хората за AdBlock и Behind the Overlayer?

              Коментар


              • AdBlock се справя веднага с нахалните прозорчета.

                Тук трябва два пъти да ги блокираш с AdBlock - от страницата с изреждането на темите и от страница вътре в някоя тема.

                Приложих го преди повече от седмица и засега работи. Ако нещо пак се изхитрят инвесторите, просто ще се обадя на екипа на AdBlock и ще измислим как да се освободим. Венсеремос!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                  По буквата и духа на европейското правило за защита на интернет потребителите GDPR, в изскачащото прозорче за избор от страна на потребителя трябва да има:
                  1. Еднакво лесна и еднакво ясна възможност да приемеш или откажеш кукитата, особено рекламните. Например – еднакво големи бутони за приемане или отказване с едно кликване в прозорчето.
                  2. Възможност потребителят да откаже вземане на решение (кръстче за затваряне на прозорчето или некакъв вид Cancel)
                  3. Настройките на кукитата по подразбиране ("по дефолт") трябва да са такива, все едно не си ги приел. То ест, ако натиснеш кръстчето за затваряне на прозорчето или Cancel, никакви кукита, особено рекламни, да не са активни.

                  Нито едно от тези три изисквания не е спазено в процедурата на изнудване за приемане на рекламните кукита на Инвестора.
                  За да ги откажеш, първо трябва да намериш 2 дребнички препратки, всред много други. Следва прехвърляне през няколко страници до възможност да откажеш рекламни куките от няколко десетки рекламни агентства, като повече от половината "не са достъпни в момента", след като си чакал 5 минути операцията да се извърши.

                  Са ше ми изтрият поста като "не по темата"...
                  Човече, за тях, ние не сме клиенти, а продукт. Продуктът право на мнение няма, така че...

                  Коментар


                  • По буквата и духа на европейското правило за защита на интернет потребителите GDPR, в изскачащото прозорче за избор от страна на потребителя трябва да има:
                    1. Еднакво лесна и еднакво ясна възможност да приемеш или откажеш кукитата, особено рекламните. Например – еднакво големи бутони за приемане или отказване с едно кликване в прозорчето.
                    2. Възможност потребителят да откаже вземане на решение (кръстче за затваряне на прозорчето или некакъв вид Cancel)
                    3. Настройките на кукитата по подразбиране ("по дефолт") трябва да са такива, все едно не си ги приел. То ест, ако натиснеш кръстчето за затваряне на прозорчето или Cancel, никакви кукита, особено рекламни, да не са активни.

                    Нито едно от тези три изисквания не е спазено в процедурата на изнудване за приемане на рекламните кукита на Инвестора.
                    За да ги откажеш, първо трябва да намериш 2 дребнички препратки, всред много други. Следва прехвърляне през няколко страници до възможност да откажеш рекламни куките от няколко десетки рекламни агентства, като повече от половината "не са достъпни в момента", след като си чакал 5 минути операцията да се извърши.

                    Са ше ми изтрият поста като "не по темата"...

                    Коментар


                    • Представете си следното заглавие... където и да е...
                      "ИНВЕСТОР.БГ СЕ ОПИТВА ДА СПЕЧЕЛИ СИМПАТИИТЕ НА СЕГАШНИТЕ И ЕВЕНТУАЛНИТЕ СИ НОВИ ПОТРЕБИТЕЛИ, КАТО СЕ ДЪРЖИ ГАДНО!...
                      Това е дървено желязо, дами и господа от ИНВЕСТОР.БГ! И собственици... трибуквени... също!
                      Няма как да ми станете по-симпатични с нарастващия си некрологоподобен парцал, с който уж невинно се мъчите да накарате потребителите си да приемат "Бисквитената" ви политика, за да ни залеете с още толкова помия... след това, натискайки наивно бутончето "РАЗБРАХ"!!!
                      Last edited by THE TRADER; 17.07.2018, 10:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                        защо не ми излизат мненията?
                        трябва някои първо да го прочете ли?
                        Не бе. Споко. „Бъгав им е софтуерът”. Случва се с определени потребители. Стани „по-правилен” и ще се оправи всичко. Ще видиш.

                        Коментар


                        • защо не ми излизат мненията?
                          трябва някои първо да го прочете ли?
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            боли ме , нали знаеш кво ...
                            Какво те бòли мажната?

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Мажната, никой не ти мисли доброто...

                              ​​​​​
                              боли ме , нали знаеш кво ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                То е за наше добро , както казваше баба ти Меркел , когато разбра че я подслушват .
                                Мажната, никой не ти мисли доброто...

                                ​​​​​
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X