IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пак се налага да трия, през 2 часа ли да го повтарям, за по-добро сърфиране?

    Коментар


    • Егати идиотията, както и описаната от Гигов, тя е открай време, но не подозирах, че тук има проблем с бисквитките.
      Предполгам никой няма да се заеме да го оправи?

      Благодаря за съдействието!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        Влизате на Tools->Options->Privacy. Натискате бутон Show Cookies. Стигате до investor.bg. Триете го. Затваряте Options tab. Обновявате страницата и се логвате. Т
        Пуснах сканиране с антималуеър, ссклинър и спай бот и се оправи всичко

        Коментар


        • Влизате на Tools->Options->Privacy. Натискате бутон Show Cookies. Стигате до investor.bg. Триете го. Затваряте Options tab. Обновявате страницата и се логвате. Т

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Аз работя почти само с Мозила и проблемът го има когато си влизам с профила, не мога да вляза в никоя от темите. Когато изляза от профила, си влизам без проблем, ама пък не мога да пиша. Излизам от профила, влизам в темата кликвам на отговор, иска ми влизане в профила и тогава пиша. А бе луда работа! Три дена не могат да оправят някаква глупост.
            така и при мен беше, дори препцувах наум модераторите

            зачисти си хисторито и курабиите и се оправя
            препоръка е

            Коментар


            • Аз работя почти само с Мозила и проблемът го има когато си влизам с профила, не мога да вляза в никоя от темите. Когато изляза от профила, си влизам без проблем, ама пък не мога да пиша. Излизам от профила, влизам в темата кликвам на отговор, иска ми влизане в профила и тогава пиша. А бе луда работа! Три дена не могат да оправят някаква глупост.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Проблема е в Cookie-to им. Изтрий го и зареди наново.
                Кое куки да изтрия че и при мен го има това

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                  Проблема е в Cookie-to им. Изтрий го и зареди наново.
                  мерси,
                  при мен се оправи.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Проблема е в Cookie-to им. Изтрий го и зареди наново.

                    Коментар


                    • Здравейте!
                      От петък имам проблем - в главната страница с теми влизам без проблем.
                      В Хром като кликна на тема ми дава

                      The www.investor.bg page isn’t working

                      www.investor.bg is currently unable to handle this request.
                      HTTP ERROR 500

                      В Мозила пък седи само бял екран.

                      Сега пиша от Екслорър.
                      Къде е проблема?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                        Считам, че безпристрасността на модерацията е сериозно нарушена от само от един от модераторите. Към кого мога да се обърна? Тричленка, петчленка.... Имам много доводи конкретни спрямо правилата на сайта. Не е пристрастно хленчене. Мисля, че имам право да повдигам въпроса докато не се реши. Не ме интересува личността, интересува ме обективността
                        BTW Няма да се учудя, ако и това мнение се счете за недупостимо и последват заплахи или директен бан!
                        Докато не си уволнят проблема, този сайт ще си стои треторазряден.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                          Считам, че безпристрасността на модерацията е сериозно нарушена от само от един от модераторите. Към кого мога да се обърна? Тричленка, петчленка.... Имам много доводи конкретни спрямо правилата на сайта. Не е пристрастно хленчене. Мисля, че имам право да повдигам въпроса докато не се реши. Не ме интересува личността, интересува ме обективността
                          BTW Няма да се учудя, ако и това мнение се счете за недупостимо и последват заплахи или директен бан!
                          Toва отдавна се знае мо никой не взима мерки.Не вярвам да се оправят нещата.И модератора се знае дори директно съм го писал кой е.Най много да получиш бан

                          Коментар


                          • Считам, че безпристрасността на модерацията е сериозно нарушена от само от един от модераторите. Към кого мога да се обърна? Тричленка, петчленка.... Имам много доводи конкретни спрямо правилата на сайта. Не е пристрастно хленчене. Мисля, че имам право да повдигам въпроса докато не се реши. Не ме интересува личността, интересува ме обективността
                            BTW Няма да се учудя, ако и това мнение се счете за недупостимо и последват заплахи или директен бан!
                            Last edited by Babbitt; 07.07.2016, 21:56.

                            Коментар


                            • Не превръщайте темата в чат!

                              Не превръщайте темата в чат!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Този е професионален трол.
                                Дали са му офисче за прикритие ужким се занимава със застраховки.
                                Ама не от тия дет' се работи, ами пенсионни.
                                Но добре се справя флооди тук, днес.бг, блиц, дневник... ... навсякъде.
                                От здрач до зори и от зори до здрач.
                                Ми влече си го, харесва си работата.
                                Нещо кат тебе американец в Долни Дъбник

                                Коментар

                                Working...
                                X