IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение
    Иван си спазва правилата на форума.

    Никого не обижда и винаги има линк към информацията която поства.А туй че тебе не те интересува спада на производството на обувки в Русия е много странно.
    То само като прочетеш в заглавието думата "викторина" и ти става ясен руслямския възпитаник на мацковския лицей за патриотични девици

    Хеписоц манталитета не ги е напуснал и като ги уличат в манипулиране, започват апели за триене и елиминиране
    Yeah

    Коментар


    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
      Да, исках да се заключи след 24 часа, които вече минаха. Но този индивид успя и там да си намести глупостите. Заключете я, но махнете последния му постинг. И между другото, хич не ми е ясно защо търпите постоянния му спам на тема спада на производството на обувки в Русия и други подобни.
      Иван си спазва правилата на форума.

      Никого не обижда и винаги има линк към информацията която поства.А туй че тебе не те интересува спада на производството на обувки в Русия е много странно.
      Где нет вопросов - всегда есть ответ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
        Никой не е длъжен да дава обяснения, но от мен да мине: мнението беше спам, съдържаше обида и думата ци*гани, която не се толерира в този сайт.

        Без повече полемики по въпроса!

        Независимо дали наложената ви ( да се надяваме не самоналожена) политкоректност ви позволява да наричате нещата с истинските им имена или не.

        Вече взеха и метеоролози даже да заплашват с уволнение и съд за израза циганско лято....няма такава държава...
        Last edited by X_Y; 27.07.2016, 17:35.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
          Вие не искахте ли да се заключи?
          Да, исках да се заключи след 24 часа, които вече минаха. Но този индивид успя и там да си намести глупостите. Заключете я, но махнете последния му постинг. И между другото, хич не ми е ясно защо търпите постоянния му спам на тема спада на производството на обувки в Русия и други подобни.
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Вие не искахте ли да се заключи?
            रादोस्त

            Коментар


            • Моля модератора да изтрие темата ми Политическа викторина. И без това ми идва много активността на потребителя Ivan2015 в темата Политика, за да търпя налудничавото му поведение и в тази тема. И без това темата вече си изигра ролята. Аман от психопати!
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                И неговият е махнат. Надявам се да спрете да се занимавате с това.
                Разбира се . Благодаря за равнопоставенноста ! Модератора е строг , но СПРАВЕДЛИВ

                Коментар


                • И неговият е махнат. Надявам се да спрете да се занимавате с това.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                    Подписът е коригиран, благодаря за сигнала.
                    Господин модератор ХУ , не е честно така ! Вас може да Ви обвинят , че ни псувате на корейски ( в подписа) . На мен пък не ми харесва подписа на Имхотеп - това са чисто и просто клетви към определени хора . Редно ли е ? Клетви за най - лошо ! Апри Пирамид ставаше въпрос само за ''секс''. Нищо лошо .

                    Коментар


                    • Подписът е коригиран, благодаря за сигнала.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Уважаеми модератори, има един индивид (Pyramid) с изключително вулгарен просташки "подпис", вече десетина дена:
                        "OMG", как са горещите вълни ? Дали не е, щото ни Импотех, ни Многолики вдигат самолета?

                        Може би не сте разбрали какво иска да каже?
                        Как бихте реагирали, ако някой запита вашата майка:
                        "Обливат ли те горещи вълни? Дали не е, защото мъжо ти е импотентен?"
                        Аз бих го смачкал като червей и изхвърлил на боклука.

                        Коментар


                        • Никой не е длъжен да дава обяснения, но от мен да мине: мнението беше спам, съдържаше обида и думата ци*гани, която не се толерира в този сайт.

                          Без повече полемики по въпроса!

                          Коментар


                          • Стари Днес, 12:22
                            Manyface God"
                            Това съобщение беше изтрито от Amsterdamm. Причина: Много добре знаеш защо! Предупреждение!
                            Не, не зная защо, трябва да съобщите причината.
                            И не ми пишете на "ти".
                            Обръщайте се с уважение към потребителите!

                            Изтрихте моя публикация безпричинно и не желаете, да посочите причината.

                            След като попитах това нормално ли е, ми отправяте предупреждение.

                            Щом на всички изтрити мнения посочвате причина, посочете причина и на това изтрито мнение, така е редно.

                            НЕ ЗНАЯ ПРИЧИНАТА, ЗА ТОВА ВИ ЗАДАВАМ ВЪПРОСИ, ПОСОЧЕТЕ Я!
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Защо няма статии за бомбата под колата на украинския журналист , както и за посещението на Елизабет в Германия ?
                              „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                              Коментар




                              • Който мисли, че скоро ще видим мобилна версия на форума - жестоко се лъже! Браво, лъха на професионализъм отвсякъде!
                                Attached Files
                                BSE is dark and full of terrors...

                                Коментар

                                Working...
                                X