IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и при мен сега проверих и видях че имам съобщения
    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      Само при мен ли не се показва уведомление за ново съобщение ?
      ТцЪ..., не работи... трЕбЕ редовно да си влизаш в съобщенията.

      Коментар


      • Само при мен ли не се показва уведомление за ново съобщение ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3326066[/ATTACH]
          Всички се оплакват от спънатата функция за качване на изображения, нима не знаете?!?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

            Уважаеми Безимен,
            Точка едно няма да я коментирам, защото просто няма никакъв смисъл от това. Никой не плаща за постинги във форума, опитваме се да балансираме между свободата на изразяване и правилата на форума, колкото и трудно да е това.

            По отношение на останалото - посочете, моля (с линк или по друг начин, може и на лс) рекламно послание. Ще бъде разгледано с внимание и евентуално, ако сте прав и не отговаря на условията за ползване, изтрито или модерирано.
            Поздрави
            ,,Елана,, редовно си поства рекламни съобщения за платени семинари във форума . Има и други но няма да ги споменавам защото ги смятам за изключително полезни.

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	2018-04-21T194215Z_59239424_RC14C4162D50_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-FCB-SEV.JPG
Views:	2
Size:	16.7 КБ
ID:	3326066
              Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              не е тайна, че Импето продава продуктите на Алианц, като използва форума за сближаване и после атаки на лични. Такъв е той.

              Аз имам друг въпрос наистина ли вече година не можете да оправите качването на снимките или просто никой не работи по проблема?!?! Ужасно е! За да качим или покажем каквото и да е във форума излиза със изображение нюню и не се чете, ето защо отваряме чужд сайт за безплатно качване на изображения и от там се връщаме с копиран път към изображението!!! До кога така бат Бойчо?
              Attached Files

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                Уважаеми Безимен,
                Точка едно няма да я коментирам, защото просто няма никакъв смисъл от това. Никой не плаща за постинги във форума, опитваме се да балансираме между свободата на изразяване и правилата на форума, колкото и трудно да е това.

                По отношение на останалото - посочете, моля (с линк или по друг начин, може и на лс) рекламно послание. Ще бъде разгледано с внимание и евентуално, ако сте прав и не отговаря на условията за ползване, изтрито или модерирано.
                Поздрави

                Уважаеми г-н Попов,

                Да оставим нещата да си се движат от заинтересуваните. АНТИрекламното послание е видно. Дали заинтересуваният брокер ще потърси своите права - ще видим.

                АКО той ги потърси, как Вие бихте реагирали?

                Препоръчвам Ви да застраховате Гражданската си отговорност при императора. Той ще се усмихне и ще прибере комисиона си. Сигурен съм, че ще бъде съгласен.

                В същото време Вие ще снемете отговорността от себе си.


                .................................................


                Да приемем, че засегнатият брокер предяви иск за 30 000 €. По силата на Вашата сключена застраховка - компанията ще поеме вашата отговорност и ще обезщети брокера. Вие ще бъдете доволни от подобно развитие на нещата, нали?


                .................................................. ...


                Имаме един казус - ПОЧТИ в стил: "И вълкът сит /императора/ - и агнето - цяло /сайтът излиза "сух" - без да е платил 30 000 €/!"

                ????????????????????????????? Сладка работа е тВа - застраховането, нали!

                Остана да видим и реакцията на самата компания, когато я "ожулите" в комбина с императора с тия 30 000 €...

                Затова са застраховател - за да плащат! /Това ще е мотото на императора, което ще цъфне на неговата стена.../ Нали разсъждавам правилно?


                Остава да разберем, какви ще са последиците за него... Ама, нали той защитава интересите на клиента си /това го е написал на всяка стена на неговата кантора, видите ли!/ И най-важното е, че си го вярва!!!

                Да изчакаме ли реакцията на Застрахователния брокер, че и той май от силните, а? Или - императора ще пише опровержения..., ще трие..., ще маже..., ще ни облъчва с фантазии...

                ???

                .................................................. ...


                Благодаря за отзивчивостта!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                  Уважаеми Безимен,
                  Точка едно няма да я коментирам, защото просто няма никакъв смисъл от това. Никой не плаща за постинги във форума, опитваме се да балансираме между свободата на изразяване и правилата на форума, колкото и трудно да е това.

                  По отношение на останалото - посочете, моля (с линк или по друг начин, може и на лс) рекламно послание. Ще бъде разгледано с внимание и евентуално, ако сте прав и не отговаря на условията за ползване, изтрито или модерирано.
                  Поздрави
                  не е тайна, че Импето продава продуктите на Алианц, като използва форума за сближаване и после атаки на лични. Такъв е той.

                  Аз имам друг въпрос наистина ли вече година не можете да оправите качването на снимките или просто никой не работи по проблема?!?! Ужасно е! За да качим или покажем каквото и да е във форума излиза със изображение нюню и не се чете, ето защо отваряме чужд сайт за безплатно качване на изображения и от там се връщаме с копиран път към изображението!!! До кога така бат Бойчо?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                    До модераторите...


                    Уважаеми блюстители на реда и закона /законите/!

                    Реших да ви запозная набързо с моите виждания по въпроса за нелоялната конкуренция. Поправете ме, ако греша!

                    Съществува и специална Комисия...., която по всяко време може да вземе отношение по въпросите с нелоялната конкуренция.

                    Вече познавате - ситуиралият се като вечен спор /повече от 10 години!/ във Вашият сайт. Говоря за теми, които се отварят в областта на застраховането. В тия теми много често участват - или хора, които са некомпетентни и поднасят невярна информация, или хора, които сега се учат и също изкривяват информацията. Тук визирам никът - "император".

                    Какво произтича от горното?


                    1. Същият ник - използвайки сайта в своя "бизнес" - би трябвало да заплаща определена от Вас сума.

                    /това - очевидно - не ви тревожи..., но нека приемем, че той заплаща някаква сума, за която сте се МОЖЕ БИ - договорили.../

                    Бихте ли довели до знанието на съфорумците цифрата, която могат да плащат за рекламирането на своята дейност?


                    2. Имате ли готовност - ако проявявате търпимост към нескопосано рекламираната - определена застрахователна компания /!!!/ - да Ви бъде потърсена отговорност от Комисията..., или пък от Компетентния съд - от застрахователи, чиито интереси са нарушени във връзка с горния казус?



                    3. Имате ли същата готовност - да Ви бъде потърсена отговорност и от няколко десетки Застрахователни брокери, чиито права нарушава въпросният индивид, включително и за внушения, с които уронва престижа и клевети доброто име на спазващите Нормативната уредба в областта на застраховането?


                    4. Моля, отговорете ми, какво ще произтече от поста ми, с който се опитвам да подскажа бъдещи действия срещу Вас за нелоялната конкуренция, която прави един регистрирал се тук участник - с ник "император" от името на ЗК, в която е нает за работа? Бъдещите действия срещу Вас могат да произтичат от нелоялната конкуренция на ЕДНА застрахователна компания срещу останалите субекти от застрахователния процес - десетки - регистрирани и работещи според закона - компании и брокери.



                    Уважаеми Безимен,
                    Точка едно няма да я коментирам, защото просто няма никакъв смисъл от това. Никой не плаща за постинги във форума, опитваме се да балансираме между свободата на изразяване и правилата на форума, колкото и трудно да е това.

                    По отношение на останалото - посочете, моля (с линк или по друг начин, може и на лс) рекламно послание. Ще бъде разгледано с внимание и евентуално, ако сте прав и не отговаря на условията за ползване, изтрито или модерирано.
                    Поздрави

                    Коментар


                    • До модераторите...


                      Уважаеми блюстители на реда и закона /законите/!

                      Реших да ви запозная набързо с моите виждания по въпроса за нелоялната конкуренция. Поправете ме, ако греша!

                      Съществува и специална Комисия...., която по всяко време може да вземе отношение по въпросите с нелоялната конкуренция.

                      Вече познавате - ситуиралият се като вечен спор /повече от 10 години!/ във Вашият сайт. Говоря за теми, които се отварят в областта на застраховането. В тия теми много често участват - или хора, които са некомпетентни и поднасят невярна информация, или хора, които сега се учат и също изкривяват информацията. Тук визирам никът - "император".

                      Какво произтича от горното?


                      1. Същият ник - използвайки сайта в своя "бизнес" - би трябвало да заплаща определена от Вас сума.

                      /това - очевидно - не ви тревожи..., но нека приемем, че той заплаща някаква сума, за която сте се МОЖЕ БИ - договорили.../

                      Бихте ли довели до знанието на съфорумците цифрата, която могат да плащат за рекламирането на своята дейност?


                      2. Имате ли готовност - ако проявявате търпимост към нескопосано рекламираната - определена застрахователна компания /!!!/ - да Ви бъде потърсена отговорност от Комисията..., или пък от Компетентния съд - от застрахователи, чиито интереси са нарушени във връзка с горния казус?



                      3. Имате ли същата готовност - да Ви бъде потърсена отговорност и от няколко десетки Застрахователни брокери, чиито права нарушава въпросният индивид, включително и за внушения, с които уронва престижа и клевети доброто име на спазващите Нормативната уредба в областта на застраховането?


                      4. Моля, отговорете ми, какво ще произтече от поста ми, с който се опитвам да подскажа бъдещи действия срещу Вас за нелоялната конкуренция, която прави един регистрирал се тук участник - с ник "император" от името на ЗК, в която е нает за работа? Бъдещите действия срещу Вас могат да произтичат от нелоялната конкуренция на ЕДНА застрахователна компания срещу останалите субекти от застрахователния процес - десетки - регистрирани и работещи според закона - компании и брокери.




                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                        И всичко това със стария компютър ли? Що не си купи нов? Що не му купи лицензиран Виндовс? И да не би да се пробваш с нещо различно от Експлорър 19.1500? А Пач 3076.89.511 инсталира ли след като направиш даунгрейд до 3075.71.234??? А като го запознава с паролата си 17fuckinroses, голямото S прие ли ти го?

                        И всичко това за да влезеш в тема, в която Бойчо е успял след една седмица мълчание да напише "тест" ????


                        Мъка, мъка.... Тази компютърна неграмотност ще ви изяде главите!!!!
                        Със стария бе. От къде пари за нов при тез цени на гъзта.
                        И естествено, че съм с лицензиран Виндовс.
                        Ко искаш да се дракаме, давай утре заран. Между 4 и 6 ми е удобно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                          Мога да потвърдя, че е успял да влезе в темата в 23:04, вчера и да напише "Тест".
                          За целта инсталирах нов браузър, който все още не знаеше името и паролата ми за сайта.
                          След като запознах новия си браузър с име и парола - резултатът не закъсня:
                          "Sorry, you are not authorized to view this page"
                          И всичко това със стария компютър ли? Що не си купи нов? Що не му купи лицензиран Виндовс? И да не би да се пробваш с нещо различно от Експлорър 19.1500? А Пач 3076.89.511 инсталира ли след като направиш даунгрейд до 3075.71.234??? А като го запознава с паролата си 17fuckinroses, голямото S прие ли ти го?

                          И всичко това за да влезеш в тема, в която Бойчо е успял след една седмица мълчание да напише "тест" ????


                          Мъка, мъка.... Тази компютърна неграмотност ще ви изяде главите!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                            Може ли скрииншот.
                            Мога да потвърдя, че е успял да влезе в темата в 23:04, вчера и да напише "Тест".
                            За целта инсталирах нов браузър, който все още не знаеше името и паролата ми за сайта.
                            След като запознах новия си браузър с име и парола - резултатът не закъсня:
                            "Sorry, you are not authorized to view this page"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                              Здравейте, тествах и там. Също работи
                              Мен не ме пуска.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                                Здравейте, тествах и там. Също работи
                                Може ли скрииншот.

                                Коментар

                                Working...
                                X