IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
    На вниманието на г-н Бойчо Попов.
    Уважаеми г-н Попов , пет пъти поставям един и същи въпрос за разрешаване , без резултат от страна на модераторите ви , иначе доста чевръсти в затваряне на устата за неудобни мнения. Смятам , че маркирането на един аватар без разрешението на собственика му е нарушение на правата на личността...потребителите ви не са добитък , та да ги маркирате по ушите ! Колко е активен един потребител , си е лично негова работа !
    Понятието "заслужил инвеститор " е също една пародия...в какво е инвестирал един потребител с 20 000 поста глупости в тема Политика например ?!
    Предполагам , възпитанието Ви е на по високо ниво от това на модераторите Ви , та се надявам да получа отговор ...някога .
    Уважаеми г-н majnata, т. нар. "нашивки" не се слагат от модераторите и затова не могат да се махнат от тях. Получават се автоматично в зависимост от активността Ви.

    Поздрави и лека вечер!

    Коментар


    • На вниманието на г-н Бойчо Попов.
      Уважаеми г-н Попов , пет пъти поставям един и същи въпрос за разрешаване , без резултат от страна на модераторите ви , иначе доста чевръсти в затваряне на устата за неудобни мнения. Смятам , че маркирането на един аватар без разрешението на собственика му е нарушение на правата на личността...потребителите ви не са добитък , та да ги маркирате по ушите ! Колко е активен един потребител , си е лично негова работа !
      Понятието "заслужил инвеститор " е също една пародия...в какво е инвестирал един потребител с 20 000 поста глупости в тема Политика например ?!
      Предполагам , възпитанието Ви е на по високо ниво от това на модераторите Ви , та се надявам да получа отговор ...някога .

      Коментар


      • Въпросът е неточен. След по-нормално обяснение стана по-ясно. Ще предам на съпорта.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение

          Има си бутон под мнението, дори работи- сега тествах. :-)
          Не форумите имам предвид.ТУК наистина има и работи. Имам предвид, коментарите под публикуваните от редакцията, напр. в рубриките "свят", "технологии", "имоти", "Борса", "Форекс" , "автомобили" и т.н., бутони към които има в главното меню на началната страница. ТЯХ визирам.
          ...Или зле се изразявам? Съжалявам, не съм в течение с всички термини, аз съм човек на години. ;-)

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Аз отново ще помоля да въведат поне еднократно редактиране на коментарите. Стават печатни грешки...
              Има си бутон под мнението, дори работи- сега тествах. :-)

              Коментар


              • Аз отново ще помоля да въведат поне еднократно редактиране на коментарите. Стават печатни грешки...

                Коментар


                • Елементарното възпитание предполага поне отговор...явно това не е приоритет при избора на модератори...

                  Коментар


                  • До уважаемите модератори , махнете моля нашивките от аватара ми...знаете мнението ми за заслужилите от тема Политика "инвеститори" !

                    Лично мое право е да решавам как и дали някой може да ми декорира аватара! Колко пъти трябва да го напиша ...за права на потребителя не сте ли чували ?!

                    Коментар


                    • До уважаемите модератори , махнете моля нашивките от аватара ми...знаете мнението ми за заслужилите от тема Политика "инвеститори" !

                      Лично мое право е да решавам как и дали някой може да ми декорира аватара!

                      Коментар


                      • До уважаемите модератори , махнете моля нашивките от аватара ми...знаете мнението ми за заслужилите от тема Политика "инвеститори" !

                        Лично мое право е да решавам как и дали някой може да ми декорира аватара!

                        Коментар


                        • Бойчо, ако така продължавате с триенето на мнения и обосновка с "неприемлив коментар" в темата за Химимпорт, направо преименувайте сайта от Инвестор на Химвестор!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Да попитам: Приятелският тон...Как да го разбираме?
                            Въпросът е сложен. Почти философски...

                            Във виртуалните форуми приятелството е дефинирано еднозначно по следния начин, например: всички гледате бяло платно, окачено на стената. Ти опитваш да споделиш, че картината е с наситено бял цвят. Останалите /в хор/ - ти отговарят, че платното е черно. Те са "приятели", а ти - враг № 1.
                            Ти опитваш да обясниш нещата, но отново те отрязват.

                            Ето тия специфични взаимоотношения, с които обясняват вижданията си отделните групи - наричаме "приятелски тон"...

                            В тоя дух на откровения, третата страна в спора /на модерацията/ - няма други възможности, освен да постави някаква бариера. Дори невидима - подобна бариера превъзпитава..., донякъде! Важни си остават първите 10 години - да се опра на това, ставащо все по-актуално клише.

                            Значи разбрахме, че "приятелският тон" на различните групи е различен, а модерацията използва още по-различен тон, за да уталожи страстите.

                            Лично мнение /вдигам рамене и сръбвам философски от следобедното кафе, със зареян поглед в едни природни красоти/...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                              Tемата е временно заключена заради последните неадекватни коментари. Ще бъде отключена скоро. Целта на форума е размяна на идеи, мнения, дори лафове, но цивилизовано и в приятелски тон. Поздрави и хубав ден!
                              Да попитам: Приятелският тон...Как да го разбираме?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                                http://forum.investor.bg/forum/%D0%B...BA%D1%82%D0%B0
                                Попов, какво всъщност постигнахте като му заключихте темата? Тъпо, Бойчо, тъпо, Попов!
                                Tемата е временно заключена заради последните неадекватни коментари. Ще бъде отключена скоро. Целта на форума е размяна на идеи, мнения, дори лафове, но цивилизовано и в приятелски тон. Поздрави и хубав ден!

                                Коментар

                                Working...
                                X