IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам пак $ замръзна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Рая Разгледай мнение
      Здравейте!

      От доста време чета, но все още не схващам каква е идеята темите да вървят на обратно?

      Страница с номер 1 всъщност е с най-новите мнения, а началната страница е с последния номер?
      Едва ли си видяла началната страница на някоя тема. Аз съм 8 години активен участник, а има и доста по-дългогодишни, а не съм видял начална страница на тема. Този форум е изключително активен и мнения се появяват всяка минута. В различните теми естествено. Точно това ми харесва в него. Както и това, че когато кликна в темата се появява последното мнение. Поради тези две причини съм тук. Ако беше реализиран така, че да чета мнения от 2001ва година.... нямаше да е това, което е!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Рая Разгледай мнение

        Защо трябва да ги четеш? И аз не ги чета.
        Просто подредбата е на обратно.
        За мен е неудобно да чета отдолу нагоре.
        В никой друг форум не е така.
        Не си първата, която пита. По-добре го приеми като даденост. В този форум е така и винаги е било така. Имаше един-два опита да стане "като другите", но общността се противопостави. За мен всички други форуми са наобратно
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Точно пък това на мен много ми харесва. Представяш ли си каква тъпотия би било ако трябва всеки път да чета първите мнения в дадена тема? Мен ме интересуват само последните и не искам да прелиствам по 100 страници с прочетени вече мнения.
          просто няма как да се угоди на всички.
          Защо трябва да ги четеш? И аз не ги чета.
          Просто подредбата е на обратно.
          За мен е неудобно да чета отдолу нагоре.
          В никой друг форум не е така.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Точно пък това на мен много ми харесва. Представяш ли си каква тъпотия би било ако трябва всеки път да чета първите мнения в дадена тема? Мен ме интересуват само последните и не искам да прелиствам по 100 страници с прочетени вече мнения.
            просто няма как да се угоди на всички.
            Разбира се, че би било тъпотия, затова всеки нормален форум те препраща към последното непрочетено мнение, когато кликнеш на линка на темата. Отделно повечето форуми имат линк (например миниатюрна стрелка) към последното мнение, непосредствено до заглавието на темата.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

              И за мен беше супер странно и нелогично в началото. И сега не ми е по-логично, но просто след известно време човек свиква. От всичките ми форуми, този е единственият организиран по този начин.
              Не сме безгрешни,но сме истински!!!Обичаме и тези дето ни нападат!!!Защото имаме добри души,души които могат истински да страдат!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Рая Разгледай мнение
                Здравейте!

                От доста време чета, но все още не схващам каква е идеята темите да вървят на обратно?

                Страница с номер 1 всъщност е с най-новите мнения, а началната страница е с последния номер? Също и мненията вървят в посока нагоре, не като в другите форуми, надолу.
                Това е все едно да четеш книга отзад напред? И страниците да се четат отдолу нагоре?
                Много е неудобно, но вероятно има някакъв замисъл?
                Точно пък това на мен много ми харесва. Представяш ли си каква тъпотия би било ако трябва всеки път да чета първите мнения в дадена тема? Мен ме интересуват само последните и не искам да прелиствам по 100 страници с прочетени вече мнения.
                просто няма как да се угоди на всички.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Рая Разгледай мнение
                  Здравейте!

                  От доста време чета, но все още не схващам каква е идеята темите да вървят на обратно?

                  Страница с номер 1 всъщност е с най-новите мнения, а началната страница е с последния номер? Също и мненията вървят в посока нагоре, не като в другите форуми, надолу.
                  Това е все едно да четеш книга отзад напред? И страниците да се четат отдолу нагоре?
                  Много е неудобно, но вероятно има някакъв замисъл?
                  И за мен беше супер странно и нелогично в началото. И сега не ми е по-логично, но просто след известно време човек свиква. От всичките ми форуми, този е единственият организиран по този начин.
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Рая Разгледай мнение
                    Здравейте!

                    От доста време чета, но все още не схващам каква е идеята темите да вървят на обратно?

                    Страница с номер 1 всъщност е с най-новите мнения, а началната страница е с последния номер? Също и мненията вървят в посока нагоре, не като в другите форуми, надолу.
                    Това е все едно да четеш книга отзад напред? И страниците да се четат отдолу нагоре?
                    Много е неудобно, но вероятно има някакъв замисъл?
                    а може би не
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Здравейте!

                      От доста време чета, но все още не схващам каква е идеята темите да вървят на обратно?

                      Страница с номер 1 всъщност е с най-новите мнения, а началната страница е с последния номер? Също и мненията вървят в посока нагоре, не като в другите форуми, надолу.
                      Това е все едно да четеш книга отзад напред? И страниците да се четат отдолу нагоре?
                      Много е неудобно, но вероятно има някакъв замисъл?

                      Коментар


                      • Е, в старата версия си работеше...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                          Браво, бърза реакция!
                          Сега ако може и когато съм си влязъл в профила и съм на страницата на новините - след като съм избрал от секция Международни пазари таб-а "Europe", след рифреш на страницата да не ми показва ЦИЕ ....
                          айде да не прекаляваме сега
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Браво, бърза реакция!
                            Сега ако може и когато съм си влязъл в профила и съм на страницата на новините - след като съм избрал от секция Международни пазари таб-а "Europe", след рифреш на страницата да не ми показва ЦИЕ ....

                            Коментар


                            • Здравейте, Инвестор!

                              USD/BGN
                              1.65492/04

                              По-добре махнете тази секция - поне 2 седмици нямате промяна в курса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                ...ставот Чудеса: Вече са променили данните.
                                Само така, Инвесторе! Наесен пак! ;-)
                                Е, ти пък... всяка есен ли... )))))))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X