IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какъв е проблема с темата ...разрешение "от горе" ли се чака...?!

    Коментар


    • За българина в чужбина и българина в България.

      Заключена.


      И защо е заключена ?! Чии интереси засягам ?!

      Коментар


      • ами може да намалиш размера
        или да сложиш директен линк
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

          в дясната част има едно като кламерче, цъкаш на него и ти дава да качиш от компютъра или да сложиш външен линк
          Цъкам,цъкам,ама ми изскача съобщение,че размерът на файла е много голям,доколкото успявам да го прочета правилно....Явно..., в тоя случай,размерът има значение....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
            Колеги,свалям PDF файлове от x3news.com,но нещо не ми се отдава да ги "прикрепя" към някое мое мнение във форума....Би ли помогнал някой с една кратка "лекция"..Или поне някой да ме насочи,от къде да се поограмотя малко....
            в дясната част има едно като кламерче, цъкаш на него и ти дава да качиш от компютъра или да сложиш външен линк
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Колеги,свалям PDF файлове от x3news.com,но нещо не ми се отдава да ги "прикрепя" към някое мое мнение във форума....Би ли помогнал някой с една кратка "лекция"..Или поне някой да ме насочи,от къде да се поограмотя малко....

              Коментар


              • А критиката към модераторите вече за обида ли ще се брои...или вие сте недосегаеми ?!

                Коментар


                • Здравейте, форумът на инвестор предлага различни по съдържание теми, където всички потребители могат да се информират или забавляват. Нека се придържаме към правилата и не изместваме съдържанието им.
                  http://ibg.bg/id-157/
                  http://www.investor.bg/users/terms/

                  Коментар


                  • Аз пък искам да поздравя Инвестор-а за новата версия на форума и изобщо не го казвам със сарказъм. Нея поне сте я направили като хората! Но другите проблеми са останали и не сте ги мръднали и на йота - все още си чакам (вече шести месец) да ми възстановите изгубените при миграцията лични съобщения, като имах уверения за това от най-високо място, но уви...
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Лъжата е толерирана , спор няма ...даже те банват за клевета дори и когато изобличиш лъжеца със собствените му изказвания ...справка Барабаронът и Амстердам.
                      и НА ТЕБ ДА ОБЯСНЯ...


                      Ако утре ме попиташ пак, какъв съм, ще ти кажа, че съм космонавт.

                      Ако вдругиден пак ме попиташ, ще ти кажа, че съм водолаз...

                      Ще ти казвам такива отговори, защото във форум ТАКИВА НЕЩА НЕ СЕ ПИТАТ.... ЗАПОМНИ ГО.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Днес, 10:22
                        Този коментар от v_tin е изтрит от mibova
                        Причина: Спазвайте правилата на сайта!


                        Не разбирам защо сте изтрили поста ми. Човека лъже за всичко, преди беше канадец, после стане фатмак, после офицер, сега бил участвувал в изграждането на КТМ- русе.
                        Амстердам/ ваша колежка/ му написа директно че е с много никове, тоест ако този човек не е лъжец, то е трол. А това е същото. Не разбирам политиката на сайта- означава ли че се толерират лъжи на този сайт/ ако предпочитате фалшиви новини/
                        Сега ще ти го обясня като за теб:

                        Ако утре ме попиташ пак, какъв съм, ще ти кажа, че съм космонавт.

                        Ако вдругиден пак ме попиташ, ще ти кажа, че съм водолаз...

                        Ще ти казвам такива отговори, защото във форум ТАКИВА НЕЩА НЕ СЕ ПИТАТ.... ЗАПОМНИ ГО.
                        Last edited by mibova; 04.05.2017, 15:18. Причина: Без обиди.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Днес, 10:22
                          Този коментар от v_tin е изтрит от mibova
                          Причина: Спазвайте правилата на сайта!


                          Не разбирам защо сте изтрили поста ми. Човека лъже за всичко, преди беше канадец, после стане фатмак, после офицер, сега бил участвувал в изграждането на КТМ- русе.
                          Амстердам/ ваша колежка/ му написа директно че е с много никове, тоест ако този човек не е лъжец, то е трол. А това е същото. Не разбирам политиката на сайта- означава ли че се толерират лъжи на този сайт/ ако предпочитате фалшиви новини/
                          Лъжата е толерирана , спор няма ...даже те банват за клевета дори и когато изобличиш лъжеца със собствените му изказвания ...справка Барабаронът и Амстердам.

                          Коментар


                          • Днес, 10:22
                            Този коментар от v_tin е изтрит от mibova
                            Причина: Спазвайте правилата на сайта!


                            Не разбирам защо сте изтрили поста ми. Човека лъже за всичко, преди беше канадец, после стане фатмак, после офицер, сега бил участвувал в изграждането на КТМ- русе.
                            Амстердам/ ваша колежка/ му написа директно че е с много никове, тоест ако този човек не е лъжец, то е трол. А това е същото. Не разбирам политиката на сайта- означава ли че се толерират лъжи на този сайт/ ако предпочитате фалшиви новини/

                            Коментар


                            • Мобилната ви версия става все по-голям пъзел от неудачи.
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Защо търпите червената пропаганда?
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X