IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Престанете да спамите темата!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

      Ако искаш да сложат и изискване за членство към ДС или поне да си бил руски агент. Сигурно ще бъдеш най-доволен.
      Дипломата с поне 4 е напълно достатъчна, ако е варненския свободен поне 5,50

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

        Ти пък един пример даде!... Тоя си продаде таланта за жалки делянчета - очевидно грешно от инвеститорска гледна точка решение! Или е много гладен, или много алчен, но и двете заслепяват разума му и пречат на вярната му оценка. Жалка работа...
        Няма значение кой кога и за какво се е продал. Човека беше министър когато пишеше тук. Предпочитам него пред информа и иванчо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Предлагам да поискате пререгистрация на всички членове на форума като задължително условие е да се напише номера на дипломата от икономически ВУЗ и да се проверява тази диплома. Не може преди 5-6 години във форума да пише Орешарски, сега да пишат иван 2015 и информ. Вместо форума да се издига като качество на икономическата мисъл в бг, той става за смях дори на малкото които го посещават
          Е ние простите без диплома да гледаме само през плета ли бе...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Предлагам да поискате пререгистрация на всички членове на форума като задължително условие е да се напише номера на дипломата от икономически ВУЗ и да се проверява тази диплома. Не може преди 5-6 години във форума да пише Орешарски, сега да пишат иван 2015 и информ. Вместо форума да се издига като качество на икономическата мисъл в бг, той става за смях дори на малкото които го посещават
            Ако искаш да сложат и изискване за членство към ДС или поне да си бил руски агент. Сигурно ще бъдеш най-доволен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Предлагам да поискате пререгистрация на всички членове на форума като задължително условие е да се напише номера на дипломата от икономически ВУЗ и да се проверява тази диплома. Не може преди 5-6 години във форума да пише Орешарски, сега да пишат иван 2015 и информ. Вместо форума да се издига като качество на икономическата мисъл в бг, той става за смях дори на малкото които го посещават
              Ти пък един пример даде!... Тоя си продаде таланта за жалки делянчета - очевидно грешно от инвеститорска гледна точка решение! Или е много гладен, или много алчен, но и двете заслепяват разума му и пречат на вярната му оценка. Жалка работа...

              Коментар


              • Предлагам да поискате пререгистрация на всички членове на форума като задължително условие е да се напише номера на дипломата от икономически ВУЗ и да се проверява тази диплома. Не може преди 5-6 години във форума да пише Орешарски, сега да пишат иван 2015 и информ. Вместо форума да се издига като качество на икономическата мисъл в бг, той става за смях дори на малкото които го посещават

                Коментар


                • Вече се чудя за кво се впрягам и аз ,да ходя следя POP ABG ,тъка де всеки сам да си следи инвестиците

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение

                    Разсмя ме. То у тоя сайт има някои дето пишат с по 25 ника на калпак Ша та банне от раз. А ако си мислиш, че и администраторите не са в играта...
                    Там регистрацията става с смс от телефона ,ами ако искат да ме баннат ,това че сайта не си следи потрбителите е техен проблем,щом дадена група реши че пиша глупости да ме баннат не мие проблем

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      Ще дам съвет от испански форум там даден ник щом набере 25 бана се изгонва ,тоест 25 човека си го слагат в лист игнор автоматично се изгонва от форума ,там администраторите също взимат мнение по доста теми а тук нищо
                      Тук може да снежите примерно до 10
                      Разсмя ме. То у тоя сайт има някои дето пишат с по 25 ника на калпак Ша та банне от раз. А ако си мислиш, че и администраторите не са в играта...

                      Коментар


                      • Ще дам съвет от испански форум там даден ник щом набере 25 бана се изгонва ,тоест 25 човека си го слагат в лист игнор автоматично се изгонва от форума ,там администраторите също взимат мнение по доста теми а тук нищо
                        Тук може да снежите примерно до 10
                        Last edited by lobos; 21.04.2017, 20:33.

                        Коментар


                        • k.o. Благодаря! Само там не се бях сетил да погледна.

                          И за да не е спам, точно по темата: Модерацията на този форум е под всякаква критика!
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                            Понеже и други са ме питали и версията на сайта си остава неадекватна, отново тук:



                            Има го в настройките, след като един по принцип забавен колега оспами една тема, се поразрових малко: Коментари -> Контролен панел(точно под Коментари)-> Лични -> Блокирани потребители и в полето нанасяш потребителските имена. Първоначално, първите 24 часа може да не филтрира всеки път постовете им, но сега няма проблеми, не се вижда нищо писано от тях, само се появява като някой ги цитира.


                            Към редакцията на Investor.bg : Защо се толерират мнения с явно антисемитско съдържание, ксенофобия, която е подсъдна?Грозно, неприятно и отблъскващо! Празнувахте ли на вчерашния ден?
                            На такива тъпанари бой по каската и тва е

                            Коментар


                            • Понеже и други са ме питали и версията на сайта си остава неадекватна, отново тук:

                              Първоначално изпратено от margen

                              Как го правиш това банване, че и аз искам? Някакъв скрип за Greasemonkey ли е?
                              Има го в настройките, след като един по принцип забавен колега оспами една тема, се поразрових малко: Коментари -> Контролен панел(точно под Коментари)-> Лични -> Блокирани потребители и в полето нанасяш потребителските имена. Първоначално, първите 24 часа може да не филтрира всеки път постовете им, но сега няма проблеми, не се вижда нищо писано от тях, само се появява като някой ги цитира.


                              Към редакцията на Investor.bg : Защо се толерират мнения с явно антисемитско съдържание, ксенофобия, която е подсъдна?Грозно, неприятно и отблъскващо! Празнувахте ли на вчерашния ден?
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Тук в сайта за бизнес, финанси, борси инвестиции повечето потребители се занимаваме именно с бизнес, финанси, борси и инвестиции.
                                Как става така, че общият ни интерес - нашият на потребителите и вашият на собствениците и служителите е застрашен от безнаказана група потребители, постоянно рушаща, подкопаваща и дискредитираща смисъла на бизнеса, финансите, борсите и инвестициите НИ? Нашите на потребителите и вашите на собственици и служители? До кога политизирани платени фигуранти ще ни обясняват, че капитали, пазари, пари, инвестиции и вложения са нещо вредно за света и вселената? До кога ще се прокламира комунистическа интернационална пропаганда?
                                Last edited by Manyface God"; 21.04.2017, 11:32.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X