IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има някакъв новопоявил се проблем с маркирането на темите, като прочетени. Потвърдено на две различни машини с Win 10, с Firefox и IE. Проблемът не изчезва и след разлогване и изчистване на бисквитките.
    Мненията ми не са препоръка за търговия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      сега съвсем конкретно
      хванах тендовагинит и на двете китки от непрекъснато логване у форумО.

      никой ли там не го е грижа?
      Не си сам, баце, ама форумО е на самотек - обмислям пак да спра да пиша и да се самобанирам за известно време като форма на протест
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • сега съвсем конкретно
        хванах тендовагинит и на двете китки от непрекъснато логване у форумО.

        никой ли там не го е грижа?
        препоръка е

        Коментар


        • пичове, бе тоя сайт съвсем си **********
          логвам се по 30 пъти на ден, на всяко мнение във форума поне по 2-3 пъти.
          Last edited by RUBLA; 20.03.2018, 20:17.
          препоръка е

          Коментар


          • хайде де, няма ли някой да вземе присърце случая?
            препоръка е

            Коментар


            • Нещо при мен ли има проблем или във вашият сървър, форума не работи както трябва, бавно зарежда, непрекъснати грешки на сървъра, човек не може едно лично съобщение да изпрати

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                То да е само днес. От 4-5 дни, влизам в профила, след това в тема от форума и вече "не съм в профила си"?!? Рефреш, задна и наново докато ме разпознае.
                Съобщенията - няма никакво известяване, освен ако не ровиш.
                Модераторите викат - уточнявайте се на лични. Е как на лични, като те не "работят"!
                Инвесторе, да направите малко ъпдейт на сайта. Време е вече.
                Какъв ъпдейт да направят? Че то нали от "ъпдейт" сайтът е в това състояние. При старата форма всичко си беше наред. Поне аз за 6-7 години не бях забелязал някакви функционални проблеми. Откак го "ъпдейтваха" и започнаха и проблемите. И до сега.
                И нищо положително не съм видял в новата му форма.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  То да е само днес. От 4-5 дни, влизам в профила, след това в тема от форума и вече "не съм в профила си"?!? Рефреш, задна и наново докато ме разпознае.
                  Съобщенията - няма никакво известяване, освен ако не ровиш.
                  Модераторите викат - уточнявайте се на лични. Е как на лични, като те не "работят"!
                  Инвесторе, да направите малко ъпдейт на сайта. Време е вече.
                  и при мен така
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                    Не е само при теб. Днес сайта се държи особено неадекватно.
                    То да е само днес. От 4-5 дни, влизам в профила, след това в тема от форума и вече "не съм в профила си"?!? Рефреш, задна и наново докато ме разпознае.
                    Съобщенията - няма никакво известяване, освен ако не ровиш.
                    Модераторите викат - уточнявайте се на лични. Е как на лични, като те не "работят"!
                    Инвесторе, да направите малко ъпдейт на сайта. Време е вече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                      Не използвайте обидни подмятания в мненията си и няма да имате проблеми. Кой как се самоопределя не знам, но едно е човек сам да се нарече с някакво неласкаво определение, различно е друг да го направи. Вашият пост създаваше предпоставка за заяждания и спам.

                      Благодаря за отговора!

                      Все пак - да нарича себе си наглец пред всички? Може би трябва да промените с нещо правилата си към по-добро. Бива мазохизъм, но чак пък толкова... Както и да е! Бъдете здрави!

                      Коментар


                      • Не използвайте обидни подмятания в мненията си и няма да имате проблеми. Кой как се самоопределя не знам, но едно е човек сам да се нарече с някакво неласкаво определение, различно е друг да го направи. Вашият пост създаваше предпоставка за заяждания и спам.
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • В темата "Електрическите автомобили - как те...." - е изтрит принципен и правилен мой отговор с основание "Заяждане". В отговора си съм посочил и цитат от некомпетентно поднесена информация в поста на пишещ тук участник, но неговият пост по-долу си остава неизтрит.

                          По този начин сайтът толерира незнаещи свои участници да подават заблуждаваща информация в областта на техническите науки, от която /информация/ имаме необходимост всички, включително инвеститорите, икономистите, биолозите и т.н. специалисти.

                          Моите уважения към всички тях!

                          Почнах да изтривам и други мои мнения, но съобразих, че много от тях са използвани като цитати. Един участник ме е цитирал, а отдолу фигурира подписа на самоопределилият се като "Наглец!" - същ участник.
                          В това свое самоопределение от този участник като наглец - виждам също вид заяждане, но този път - към самия него.

                          Уважаеми МОДЕРАТОРИ, не мислите ли, че има резон в едно такова мое предложение, а именно: редно е да се изтриват не само заяжданията, но и САМОзаяжданията - от хората, които нямат уважение и към самите себе си!

                          Нека бъда разбран правилно: уважавам всички участници тук, но се застъпвам за тях, защото те самите са личности и не е редно да се самоизтезават с подобни обвинения, отправени към собствените си личности, ако ще и да наричат себе си "наглец"!

                          Моля за кратък отговор модерацията. Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение

                            Понеже вече 23 часа "ни дума, ни вопъл, ни стон", реших да ви го напиша като за първолаци:
                            Бихте ли отворили кой да е прозорец като показания и да цъкнете на бутончето, посочено със стрелка, за да видите къде ви отвежда?
                            така е от както смениха форума, не е нов проблем, някои работят някои не
                            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                              Само при мен ли е така или има бъг при вас?
                              От форума за дадена компания не може да се влезе в нейната секция за движение на акциите. Линкът липсва.
                              И обратно - от секцията за борсово движение на дадена акция не може да се отиде към коментарите за тази акция. Бутонът "коментари" препраща към списъка със заглавия.
                              Понеже вече 23 часа "ни дума, ни вопъл, ни стон", реших да ви го напиша като за първолаци:
                              Бихте ли отворили кой да е прозорец като показания и да цъкнете на бутончето, посочено със стрелка, за да видите къде ви отвежда?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                                Само при мен ли е така или има бъг при вас?
                                От форума за дадена компания не може да се влезе в нейната секция за движение на акциите. Линкът липсва.
                                И обратно - от секцията за борсово движение на дадена акция не може да се отиде към коментарите за тази акция. Бутонът "коментари" препраща към списъка със заглавия.
                                Не е само при теб. Днес сайта се държи особено неадекватно.

                                Коментар

                                Working...
                                X