IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Ами очевидно е. За разлика от многониковия шуменски руски трол аз не съм.
    има и доказателства.
    Ти си най за банване , като ти види само човек подписа...явно си модераторски ник , затуй си постоянно тук.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      А тебе що не те банват ?!
      Ами очевидно е. За разлика от многониковия шуменски руски трол аз не съм.
      има и доказателства.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Птица Разгледай мнение

        Ето мисъл на фуражка, смях и потрес!!! Какви самоличности разкриваш ти, я разкрий себе си, фуражка с пр****!!!
        СоКоЛоВ, не искам да споря с теб, щото ме банват. Имаш сериозна защитничка. На всичкото отгоре новият форум изтри всички предни съобщения, където пазех много данни. Сега няма как да възстановя двайсетте ти никнейма. Уви.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          И при тебе ли я няма? А аз си мислех че са ме баннали щото разкрих самоличността на една тротинетка. Явно са изтрили темата.
          Ето мисъл на фуражка, смях и потрес!!! Какви самоличности разкриваш ти, я разкрий себе си, фуражка с пр****!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Баннали са те защото си трол. Руски трол.
            А тебе що не те банват ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

              И при тебе ли я няма? А аз си мислех че са ме баннали щото разкрих самоличността на една тротинетка. Явно са изтрили темата.
              Баннали са те защото си трол. Руски трол.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                Къде е тема "Политика" , да не би да е затворена ?
                И при тебе ли я няма? А аз си мислех че са ме баннали щото разкрих самоличността на една тротинетка. Явно са изтрили темата.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Къде е тема "Политика" , да не би да е затворена ?

                  Коментар


                  • Сега е малко по-добре, поне буквичките са по-дебели и темите се отварят. Виждам, имате желание. Но още е нужно. Абсурдно е полето за отговор да е чак долу, при положение че новите отговори са най-горе. И какви са тия определения - НИЩО НЕГОВОРЕЩИ - Мембъри и т.н. Или върнете нормалното: броят на мненията, или направо махнете всичко освен името.
                    И какво значат тия чертички? - Това е нещо написано на компютърски. Отде да знаем какво пише? Може да е някакво ругателство и програмистите да ни се подиграват. Отде да знам дали под името ми не пише: "ИМПЕРАТОРЪТ Е СЪСЕЛ !!!" например?

                    И моля измислете някакви свестни човечета, тия са като от ученически форум и то отпреди 10 години.

                    Поне си оправих профилът, че месеци наред се мъчих и не успявах.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                      Здравейте и благодаря за интереса. Да, работим над мобилна версия, в която ще се съдържа и форумът. Не мога обаче да се ангажирам отсега със срокове. Мога обаче да обещая, че ще проведем много повече тестове, преди да я пуснем, както и че ще ви хареса.

                      Лека вечер,
                      Бойчо
                      Благодаря за отговора, надявам се всичко да бъде ок. Поздрави

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                        Здравейте! Работите ли по създаването на мобилна версия на сайта, ако отговора е да кога ще бъде възможно да се използва от потребителите? Ще се радвам, ако ми отговорите. Благодаря !
                        Здравейте и благодаря за интереса. Да, работим над мобилна версия, в която ще се съдържа и форумът. Не мога обаче да се ангажирам отсега със срокове. Мога обаче да обещая, че ще проведем много повече тестове, преди да я пуснем, както и че ще ви хареса.

                        Лека вечер,
                        Бойчо

                        Коментар


                        • Здравейте! Работите ли по създаването на мобилна версия на сайта, ако отговора е да кога ще бъде възможно да се използва от потребителите? Ще се радвам, ако ми отговорите. Благодаря !

                          Коментар


                          • Member, Junior Member, Senior Member -- в зависимост от броя мнения (постове).
                            В тази връзка горните титли не дублират ли "заслужил инвеститор" например?
                            А бар-а под Member каква информация предоставя?

                            Коментар


                            • Каква е разликата между Member, Junior Member, и Senior Member. Аз например съм регистриран още в началото и съм само мембър, а любимият ми Гиговчо, регистриран преди няколко дни е джуниър. Защо така бе, инвесторе?

                              Коментар


                              • Не мога отворя определени теми от форума. Примерно темата "златото-балон или не".Пише грешка 404. Други мога.

                                Коментар

                                Working...
                                X