IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Алекс кво му е лошото от време на време примерно да се спречкаме?Не разбирам защо триете мнения и слагате бан.Ще се попсуваме па ще спрем.Всичко си има край.Бъдете малко по търпеливи.Все пак това не е форум на детската градина щастливо детство.В реалния свят не всичко е добро.

    Коментар


    • aleks262
      aleks262 commented
      Editing a comment
      Форума не е място да се псувате!

  • Тази тема НЕ Е да си водите лични разговори! Престанете!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      да не опитваш да отвориш оная тема"къде да вложа малко пари и да изкарам малко" или нещо такова?
      аз там удрям на това съобщение, но...не го приемам за голям пропуск
      Ами да, там! Ама администраторите май са отишли на кафе А ако е антверпенчето, то тя не ме обича. Дори сега очаквам да ме банне, щото задавам въпроси.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Ще вземе ли модерацията отношение към постовете на червенасган в тема политика в 10,40 и 10,45. Ще му наложите ли бан за 1 месец
        Какъв е проблема с постовете? Ти какво не разбра?
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
          За първи път от повече от 11 години странна забрана - Sorry, you are not authorized to view this page.
          Please try logging in or logging in as different user Login or send a message to the admin
          да не опитваш да отвориш оная тема"къде да вложа малко пари и да изкарам малко" или нещо такова?
          аз там удрям на това съобщение, но...не го приемам за голям пропуск
          препоръка е

          Коментар


          • За първи път от повече от 11 години странна забрана - Sorry, you are not authorized to view this page.
            Please try logging in or logging in as different user Login or send a message to the admin

            Коментар


            • Ще вземе ли модерацията отношение към постовете на червенасган в тема политика в 10,40 и 10,45. Ще му наложите ли бан за 1 месец

              Коментар


              • Може ли да си личи, както беше преди, кои статии съм отварял и кои не?

                Коментар


                • Кога ще е достъпна за коментари тема Политика ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron

                    Многоуважаеми Модератори, защо го търпите още тоя нагъл простак
                    Това тук (форума) да не ви е българския парламент?
                    Май за обиди се полагаше бан или поне изтриване на мнението...или за някои е позволено , в интерес на сайта ?!

                    Коментар


                    • Мне, но има моменти, когато ми се ще да ѝ стисна ръката
                      Yeah

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        интересен отговор

                        не съм видял до сега бан за пмпотех, омг, менифейс
                        Изглежда бан се полага само на руските тролове...другите тролове стават заслужили инвеститори !

                        Коментар


                        • имам един въпрос
                          защо не можем да коментираме под платените матрЯли?
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            А тебе що не те банват ?!
                            интересен отговор

                            не съм видял до сега бан за пмпотех, омг, менифейс
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Пичове, вие цепите мрака! Сега ми затворихте една тема, по обвинения в "расизъм"!

                              Новинарската част на сайта е абсолютно умряла! Каквито и интерфейсове нови да вкарвате, когато единствените новини, които се пускат са като от някакъв бюлетин на майстрима, колосан предимно в пропаганден стил, не можете да привлечете потребители със съдържание! Хората искат реални анализи, а не шаблонизация и искат нещо различно! Искат СЪДЪРЖАНИЕ, ама истинско! Посещенията от потребители са трагедия в новини панела и Вие го знаете!

                              Форума беше в пика си, когато БФБ се развиваше! Сега и той е тотално умрял, защото умря и БФБ! Спирате много нови теми под съмнителен предтекст! В тоя случай потребителите остават едни "стари" 100 кучета, които с времето само ще намаляват! С текущата си политика, не помагате нито на сайта и форума, нито на интернет обществото като цяло! Тъй като БФБ няма перпсепктиви да живне в близките 10 годин, съвсем скоро броя на модераторите може да се изравни с този на потребителите!

                              Успех,

                              Коментар

                              Working...
                              X