IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • До властите в сайта: Искам да заведа дело за оклеветяеане и набеждаване срещу субект, подвизаващ се тук под псевдоним. Към кого да се обърна и какъв е редът?

    Коментар


    • Админа какъв е проблема ако има тема за Леман Брадърс?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Споко, идва следващата Криза.
        Това е ясно въпроса е да видим кои ще са следващите големи които ще бъдат сигнала за нея

        Коментар


        • Споко, идва следващата Криза.

          Коментар


          • Защо ми изтрихте темата за Леман Брадърс?
            Last edited by lobos; 15.09.2018, 22:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tutankhamon Разгледай мнение

              ... и оплеска пейзажа. Тук всичко е по нашенски, колко му е. Дали пък, не са поевтинели след раздаването на дивидентите? И дали това говори за здрав фундамент?

              - Само питам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Инвесторът,

                КОГА ще си оправите свръхчовешки калпавата поща?

                Горе - на маркерът на Съобщенията вечно ми стои "0", а като си отворя пощата - редовно имам нови съобщения. Разни хора ми задават въпроси, а аз не мога да реагирам навреме.

                ЕБАСИ !!!
                Аз също не съм си проверявал ЛС и не съм отговорил на форумци, за което се извинявам... Някой съобщения са с изтекла актуалност

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  ...дали пък, не са решили да ги вадят от борсата? Мъск повлече крак и...
                  ... и оплеска пейзажа. Тук всичко е по нашенски, колко му е. Дали пък, не са поевти ели след раздаването на дивидентите? И дали това говори за здрав фундамент?

                  - Само питам.
                  The Mumy is alive, do not care about it !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nitro Разгледай мнение

                    Марияне,

                    в темите
                    Химимпорт АД (6C4 / CHIM)
                    Централна Кооперативна банка АД (4CF/CCB)
                    Проучване и добив на нефт и газ АД (4O1 / GAZ)


                    добави линк към профила на компанията под името на темата, както е при другите коментирани дружества!
                    преди този линк беше по формата 6C4/CHIM, сега и това е изчезнало от известно време при всички химаджийски дружества!!!

                    или умишлено сте премахнали линка към профила оттам!??
                    ...дали пък, не са решили да ги вадят от борсата? Мъск повлече крак и...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                      Хахаха Импе, добре че те прочетох - та си проверих и моята!
                      Мърлян журналисчето от Тиквестора ми се е обяснявал по повод глобата му от КФН за измами с акции преди време Бъгав софтуер, бъгава журналистика, бъгав сайт - всичко е наред в страната на ментетата
                      ...само ти не си. Хеле.

                      Коментар


                      • Хахаха Импе, добре че те прочетох - та си проверих и моята!
                        Мърлян журналисчето от Тиквестора ми се е обяснявал по повод глобата му от КФН за измами с акции преди време Бъгав софтуер, бъгава журналистика, бъгав сайт - всичко е наред в страната на ментетата
                        Last edited by redcretin; 06.09.2018, 13:34.

                        Коментар


                        • Инвесторът,

                          КОГА ще си оправите свръхчовешки калпавата поща?

                          Горе - на маркерът на Съобщенията вечно ми стои "0", а като си отворя пощата - редовно имам нови съобщения. Разни хора ми задават въпроси, а аз не мога да реагирам навреме.

                          ЕБАСИ !!!
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                            В тази тема никога не се е обсъждала само политиката на България. Обсъждат се всякакви политически и икономичесаки въпроси.
                            Марияне,

                            в темите
                            Химимпорт АД (6C4 / CHIM)
                            Централна Кооперативна банка АД (4CF/CCB)
                            Проучване и добив на нефт и газ АД (4O1 / GAZ)


                            добави линк към профила на компанията под името на темата, както е при другите коментирани дружества!
                            преди този линк беше по формата 6C4/CHIM, сега и това е изчезнало от известно време при всички химаджийски дружества!!!

                            или умишлено сте премахнали линка към профила оттам!??

                            Коментар


                            • В тази тема никога не се е обсъждала само политиката на България. Обсъждат се всякакви политически и икономичесаки въпроси.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Може ли уважаемият модератор Х_У да обясни как последните постове на барбарон се вписват в темата политика/ НА БЪЛГАРИЯ/. Гледам постовете се отнасят до пропадането на руската икономика- ако може модератора да обясни как се свързва руската икономика с българската такава. И въобще защо се допускат такива постове въобще

                                Коментар

                                Working...
                                X