IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    До когато си промениш поведението
    Ако не си собственика или мениджъра, не се меси и не ме репликирай, не ми давай поведенчески наставления, не се обръщай към мен по никакъв начин. Коментарите ти не са нито желани, нито смислени. Като цяло с хибридни тролове диалога е бесзмислен за мен.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Ти няма как да знаеш каква е причината, да ми се "случват неща".
      Нещата не се случват на мен, а във форума.
      Причината е ясна, въпроса е до кога?
      До когато си промениш поведението

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение
        Груба грешка е заключването на теми, по които има смислена дискусия и модератора би трябвало да се съобрази с това, преди да се вслуша в мнението на този или онзи потребител. Дали темата е безсмислена или има смисъл нека бъде преценка на участващите в темата, а не на тези, за които е безинтересна. Сега мненията по въпроса на референдума са разделени в две теми, видно е, че има и интерес и дискусия, но не може да се проследи хода и. Редно е да обедините двете теми за референдум и да оставите поне една от двете отворена!!!
        Наличието на причини за дискусия не е достатъчно важен фактор за модераторката.
        Там нещата са други.
        Наличието на коментиращи е само по себе си причина, да има тема.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          Toчно това ти поведение е причина да ти се случват тези неща.Аз пък няма да ти показвам никакви пръсти.Пак казвам замисли се
          Ти няма как да знаеш каква е причината, да ми се "случват неща".
          Нещата не се случват на мен, а във форума.
          Причината е ясна, въпроса е до кога?
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Все на мен?
            Не ми се е случвало.
            Ето, в момента на теб ти показвам, ти замисли ли се? .!.
            Toчно това ти поведение е причина да ти се случват тези неща.Аз пък няма да ти показвам никакви пръсти.Пак казвам замисли се

            Коментар


            • Груба грешка е заключването на теми, по които има смислена дискусия и модератора би трябвало да се съобрази с това, преди да се вслуша в мнението на този или онзи потребител. Дали темата е безсмислена или има смисъл нека бъде преценка на участващите в темата, а не на тези, за които е безинтересна. Сега мненията по въпроса на референдума са разделени в две теми, видно е, че има и интерес и дискусия, но не може да се проследи хода и. Редно е да обедините двете теми за референдум и да оставите поне една от двете отворена!!!
              При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

              Коментар


              • Investor,
                тролове ми затрупаха въпросите,
                публикувам ги отново:


                До Инвестор, не до модератор Амстердам, който трие всичко наред- публикации, акаунти - наред:

                Вчера тук в тази тема бе отправена критика към интерфейса на сайта и модераторът банна автора на публикацията без никакво основание.
                Модератора беше попитан от други потребители на какво се дължи странното му поведение, но те получиха последни предупреждения за забрана на участие във форума.

                Та въпроса е, когато се задава технически въпрос, трябва ли, да чакаме, да не е дежурен модератора Амстердам, за да не бъдем изтрити или баннати безпричинно?

                Вторият въпрос е:
                Управата на сайта наясно ли е за методите на работа и степента на разбиране на работата на модератор Амстердам и успеваемостта в решаването на проблемите?

                Правили ли сте статистика, колко забрани и заличавания на потребители са правили модераторите и прави ли ви впечатление изключително високата бройка на тези наказания при модератор Амстердам?

                Бихте ли дали знак, че въпросните въпроси ще отидат при когото трябва?
                __________________
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Ама защо все на теб показват?Сериозно ти казвам замисли се.
                  Все на мен?
                  Не ми се е случвало.
                  Ето, в момента на теб ти показвам, ти замисли ли се? .!.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Всеки с мозък на кокошка може, да троли.
                    Аз питам други хора друго нещо.
                    Средни пръсти могат, да се показват винаги.
                    Ама защо все на теб показват?Сериозно ти казвам замисли се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Замисли се сериозно защо ти отговарят така.Не се заяждам.
                      Всеки с мозък на кокошка може, да троли.
                      Аз питам други хора друго нещо.
                      Средни пръсти могат, да се показват винаги.
                      Last edited by Manyface God"; 13.05.2016, 09:45.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        И от мен подобно!

                        От името на сайта ли отговаряш, служител ли си?
                        Замисли се сериозно защо ти отговарят така.Не се заяждам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Форумът на Инвестор е един от най-активните у нас. Има форуми, където се пише по мнение на месец или не се пише с години.

                          Мисля, че "Инвестор" трябва да въведат правила, че една тема, в която не е писано година или две години, тя се трие. Сега темите са няколко хиляди. Трябва да се намалят до разумен брой.
                          .......
                          нали това е идеята на форума ако има нещо полезно да остане и да бъде намерено отново на който му потрябва, ако е някоя глупост също е добре да си я има, макар че никовете се сменят
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Може ли аз да дам знак...!?

                            "Свит показалец, изправен среден пръст и свит безименен "
                            И от мен подобно!

                            От името на сайта ли отговаряш, служител ли си?
                            Last edited by Manyface God"; 13.05.2016, 09:19.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Форумът на Инвестор е един от най-активните у нас. Има форуми, където се пише по мнение на месец или не се пише с години.

                              Мисля, че "Инвестор" трябва да въведат правила, че една тема, в която не е писано година или две години, тя се трие. Сега темите са няколко хиляди. Трябва да се намалят до разумен брой.
                              И ДА, темата за референдума на Слави си е чиста политика, ама както се вижда самата "Политика" как е освинена от тролове и безмозъчни ...мммъъъ "потребители", то за референдума нека да си е отделна. Година след референдума да я изтрият. Тогава няма да е нужна.
                              Има резон и дано темата да бъде успешна .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                До Инвестор, ..................................

                                Бихте ли дали знак, че въпросните въпроси ще отидат при когото трябва?
                                Може ли аз да дам знак...!?

                                "Свит показалец, изправен среден пръст и свит безименен "

                                Коментар

                                Working...
                                X