IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
    Какво отвратително действие визирате? Моля дайте линк към темата и посочете кое е мнението.
    Ами вие защо триете всички цитати в тема До Инвестор . Аз цитирах и двата отвратителни израза на барбарон . Анди ги изтри за да замаже фактологията !

    Коментар


    • Какво отвратително действие визирате? Моля дайте линк към темата и посочете кое е мнението.
      रादोस्त

      Коментар


      • И в какво по точно се изразява провинението на Пирамидата, та бива директно заплашван с отхвърляне?!

        Нямаше обидна дума, човекът изразява негативно отношение към модерацията. Вие май вече се вземате наистина като някакво йерархично ниво, което раздава наказания и не подлежи на коментар в условия на липса на правила.
        Ако има нещо такова - директно го напишете и изискайте изрично съгласие от форумците да участват в среда, където единственото правило е, че модераторът не се подчинява на никакви правила и е винаги прав.

        Ако има форумци, които по някаква причина ви пречат - споделете, че са нежелани. Кажете им - изразяваните от вас възгледи пречат на нашия бизнес и участието ви е нежелано. Аз лично знам, че това е факт и има потребители, които имат несъзвучни с бизнесинтересите ви убеждения.
        Други потребители, въпреки безобразното си поведение, очевидно не ви пречат.

        А сега нека изясня по същество, в какво се състоеше вината на Пирамидата.
        Преди няколко дена, форумен участник с ник Барбарон, въпреки напредналата си възраст и претенциите си за принадлежност към едно богато и културно западно общество, с гнусен пейористичен език извърши символно сношение с Бога. Ще отида още по-нататък въпреки повиците за повръщане - ставаше дума за насилствено деяние, което се извърши под снизходителния поглед на модерацията, която след деянието заличи по-нови постове, а разсеяно остави тази гнус.
        Доказателства ли ви трябват или може само свидетелски показания?!
        В предния постинг потребител с ник Майната отново се опита да ви привлече вниманието на това отвратително действие, а Пирамидата просто изрази съгласие с него и ви обърна внимание, че това толериране е недопустимо и говори лошо за модерацията. Толкова за вината му.

        Коментар


        • Категорично възразявам срещу действията на модератор Анди по случая с обидите/ неколкократни / на религиозна основа от страна на барбарон ! Позволих си да ги цитирам тук и да искам да бъде прекратена тая практика във форума на Инвестор . Реакцията беше със голямо закъснение и предупреждението за бан беше към мене , а не към въпросния ...

          Коментар


          • Любимата ви музика

            Sorry, you are not authorized to view this page

            Айдее , нова греда !

            Коментар


            • При мен проблема е ,че след 20 00 часа ,почти не ми отваря нищо или трябва да чакам ,да попитам само при мен ли е така?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Уважаеми модератори..Защо не работи темата бисери и вицове..И без това няма търговия, поне вицове да се пускат..Моля пуснете темата..
                Бисери и вицове (2)

                Sorry, you are not authorized to view this page И какво трябва да направя за да съм "оторизиран" ? Нали съм "заслужил" инвеститор бе джанъм , малко респект няма ли бе ...

                Коментар


                • Уважаеми модератори..Защо не работи темата бисери и вицове..И без това няма търговия, поне вицове да се пускат..Моля пуснете темата..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Каква глупост направихте пак с форума бе? Отварям "Бисери и вицове" и ми излиза това: Sorry, you are not authorized to view this page

                    Не съм баннат, ама да не би да съм малолетен, та не мога да прочета някой по-солен виц?
                    Изобщо откак сменихте софтуера (или както там се казва) на форума, нищо добро не се е случило, само простотии...

                    Е, мене пък не ме пускат в тема Музика ... да поздравя Иван'15 ...

                    Коментар


                    • За тази и още няколко теми писахме преди месеци, сега отново се случва

                      ПП Трябва да минете по дългият път. Съответният раздел и оттам да си изберете темата...
                      Last edited by пасъм; 19.10.2018, 20:41.

                      Коментар


                      • Каква глупост направихте пак с форума бе? Отварям "Бисери и вицове" и ми излиза това: Sorry, you are not authorized to view this page

                        Не съм баннат, ама да не би да съм малолетен, та не мога да прочета някой по-солен виц?
                        Изобщо откак сменихте софтуера (или както там се казва) на форума, нищо добро не се е случило, само простотии...


                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Има една основна тема за Градус

                          Коментар


                          • Излизат ми две теми Градус за АД, бъг или реалност?

                            Коментар


                            • https://www.investor.bg/drugi/338/a/...zident-269207/

                              Заглавие и снимка за Иран, вътре пишем за Ирак.
                              Що е то?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Грешка ... това е книгата за жалби и оплаквания , дето модераторите и късат страниците / мълчешката , щот не било по темата ... /
                                ...Е, аз КАКВО ти казах ?

                                Коментар

                                Working...
                                X