IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвестор бг къде мога да направя забележки или да отправя препоръки към модераторите ?
    Где нет вопросов - всегда есть ответ.

    Коментар



    • Имхотеп
      Junior Member
      Заслужил
      инвеститор
      Днес, 17:31

      Трият ви и ви банват защото сте простаци.



      Модератор , за този пост ще получи ли бан въпросният потребител и колко пъти трябва да бъде предупреден за ден за да получи бан, питам за да са ясни критериите- мен ме баннахте без предупреждение, този потребител ще го оставите дори да ви тегли една майна

      Коментар


      • Струва ми се, че имат поне две бисквитки за логване и те се ритат. И изглеждам логнат он, ако съм влязъл в тема, а изглеждам оф на главната страница. Отдавна не съм пробвал коментиране под статия.

        Писал съм, кои бисквитки са ми подозрителни, но засега положението е сон шонжмон.

        Коментар


        • Уважаеми модератори,

          Имали ли сте случай, в който някой от участниците тук да не може да пише коментари под статиите по причината, че не може да се логне неколкократно?

          Значи, проблемът е в това, че коментари във форума мога да пиша, но коментари под статиите - НЕ! /имам усещането, че до сутринта да опитвам - все ще ми иска отново и отново паролата/

          Благодаря за ангажираността ви!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
            Е хубаво де , каква е темата ...?! "До Инвестор.бг" ... тъй , вие къде работите ... в Инвестор.бг ! Критиките към вашата работа ги отнасям тука ...или може би във " Виртуалната кръчма ' ?!
            Моля!?!? Чужденеций, шта помоля да не зацапваш фън шуйто на Кръчмата с не премерени действия.

            П.П. Извинявам се на модераторите за спама!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Е хубаво де , каква е темата ...?! "До Инвестор.бг" ... тъй , вие къде работите ... в Инвестор.бг ! Критиките към вашата работа ги отнасям тука ...или може би във " Виртуалната кръчма ' ?!

              Коментар


              • https://www.blitz.bg/svyat/tsenzorit...ews659830.html

                Добре, че нашите модита нямат нищо общо с горепосочените...

                Коментар


                • http://knowledgecity.bg/?utm_source=internal_960x200

                  Бойчо , туй някакъв майтап ли е ...да си платя 75 лева за билет , та да слушам Плевелиев ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Човек на Шефа?
                    хахаха..."неприемливо съдържание "!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      имам следния въпрос; защо оставяте пoтребителя inform да оспамва редовно важни теми с ненужни и без всякаква връзка статистики?
                      толкова ли е трудно да се оправите с това или има и някаква причина??
                      Човек на Шефа?

                      Коментар


                      • Инвесторе, колко ги изръсихте Алтернатива, за да им изперете именцето, след като само преди няколко дни самите вие съобщихте:
                        "Комисията за финансов надзор предупреждава, че дружества с наименование „Алтернатива Файнаншъл“ ЕООД, „Алтернатива Екуитис“ ЕООД, както и с всякакво друго наименование, което съдържа думата „алтернатива“, не разполагат и никога не са разполагали с лиценз да извършват дейност като инвестиционни посредници. Това става ясно от съобщение на сайта на регулатора..."!?
                        https://www.investor.bg/novini-i-ana...nativa-276469/
                        Last edited by Спящият бик; 16.02.2019, 18:34.

                        Коментар


                        • имам следния въпрос; защо оставяте пoтребителя inform да оспамва редовно важни теми с ненужни и без всякаква връзка статистики?
                          толкова ли е трудно да се оправите с това или има и някаква причина??
                          Last edited by ratten; 11.02.2019, 22:11.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • И не се надай на Бойчето нещо да ти помогне.

                            https://m.youtube.com/watch?v=AxY6ltUBlt4

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение


                              Здравейте, въпросната "новина" не бе редакционо съдържание. Тя е поднесена в рубриката "Спонсорирани новини" и с фаша "Препоръчан материал от партньор на investor.bg" горе вдясно. Както, впрочем, правим с всички подобни материали. Поздрави и лека вечер!
                              Бойчо, радвам се, че те виждам. Тъкмо имах нужда от помощ от приятел.
                              Търся от 10-тина минути някакъв бутон "Забравете ме" или "Довиждане банда"
                              Не, че не е възможно да спра да го отварям пустия сайт, но нали знаеш - ефекта на пристрастяването.
                              Ако можеш удари едно рамо - да не го отварям този форум повече.

                              Винаги съм смятал, че сайта е удобно място държавата да следи онлайн леко и не толкова леко лудите в държавата, за да реагира при пълното им саморазпадане и всъщност го смятам за доста полезен в този смисъл, но аз смятам, че съм вече по-добре и съм готов да си тръгна.
                              с Уважение:
                              tkilata

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                                Инвесторе, нека да имате повече приходи от реклама, пожелавам ви го! Но да поднасяте откровена реклама под формата на журналистически материал е не само непрофесионално, но и непочтено! Става дума за рекламирането на касов апарат точно в поредната принудителна кампанията за подмяната им - уж поради НЕКОИ съображения за борба със сивата икономика!

                                Здравейте, въпросната "новина" не бе редакционо съдържание. Тя е поднесена в рубриката "Спонсорирани новини" и с фаша "Препоръчан материал от партньор на investor.bg" горе вдясно. Както, впрочем, правим с всички подобни материали. Поздрави и лека вечер!

                                Коментар

                                Working...
                                X