IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ама и сериозна част ли има?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
      Здравейте! С БАН и баба знае...
      Форума се разделя на две да кажем. В едната част са си сериозни теми със сериозна модерация, с контрол и доборение на това какви теми могат да се пускат и със задължителна регистрация и с бързи банове за нарушаване. В другата част минимална модерация - всеки да си плюе приказва глупости и пуска някакви безсмислени чаршафи спам.

      При бан от сериозната част да може да си пише в несериозната. Но в сериозната да не може да пише дори и с друг ник. При бан от несериозната, който доста по трудно да се случва никъде да не може да пише.

      Но човек като влезе в дадена тема да знае предварително сега това сериозно ли е или е някой да си чеше егото, да прави пари от тролене или пък просто да избива напрежението като псува на воля

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Sofix аз съм ЗА да те направят модератор ама само сутрин до обед. Щото след третото наздраве ще затриеш всички участници после целия форум и накрая Инвестор.бг
        г-жа Фирдевс.2015г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
          Здравейте! С БАН и баба знае...
          Ха!!!Та да не им чете вестник!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Може ли да ме направите модератор само за една седмица? Половината форумци ще ги банна по IP

            Здравейте! С БАН и баба знае...
            http://ibg.bg/id-157/
            http://www.investor.bg/users/terms/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              скучната част нали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Може ли да ме направите модератор само за една седмица? Половината форумци ще ги банна по IP
                скучната част нали

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  аз само и предложих неангажиращ орален
                  а съм сигурен, че жена модераторка не получва много такива предложения в живота.
                  поради елементарни хигиенни и естетически разминавания
                  Просиш си Бана момче!!! На един КЛИК си.... Дур Дур сега
                  г-жа Фирдевс.2015г.

                  Коментар


                  • Може ли да ме направите модератор само за една седмица? Половината форумци ще ги банна по IP

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Даа, влезна в затвора и стана човек !

                      пп Днес най- интересно в тази тема....Размятат се цветя и рози...Соки се влюбил в Дамата от дългата раздяла и гледам среща ѝ предлага...
                      Браво Соки, дерзай ..!
                      Ехх Чичин помниш ли какви времена бяха. Тц. Тц. Размирици, Окупации, страсти.. За жалост Big6ha не можа да се справи. Беше пламено момче и добър Другар.
                      г-жа Фирдевс.2015г.

                      Коментар


                      • момчета! няма тук модератор/ка!!
                        рипайте от креватчетата! да живее деЦката градина!
                        уууудрии муьоо!!!

                        https://www.youtube.com/watch?v=sLMx0X8VvD4
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Тази тема е най-добрата в инвестора. Такава детска градина като тук няма как да се намери на друго място. Ама другарко пък баткоти ми вика глупак, ама другарко, пък той ми взима играчките.
                          Другаркееее,я Киро кажа мръсна дума,фустан!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                            Здравейте, казвам се Фирдевс и в миналото си имам ЕДНОГОДИШЕН БАН от въпросния модератор. От тогава нещо се пречупи в мен, но правя всичко възможно да си стъпя на краката. Благодаря за вниманието.
                            аз само и предложих неангажиращ орален
                            а съм сигурен, че жена модераторка не получва много такива предложения в живота.
                            поради елементарни хигиенни и естетически разминавания
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Тази тема е най-добрата в инвестора. Такава детска градина като тук няма как да се намери на друго място. Ама другарко пък баткоти ми вика глупак, ама другарко, пък той ми взима играчките.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                                Здравейте, казвам се Фирдевс и в миналото си имам ЕДНОГОДИШЕН БАН от въпросния модератор. От тогава нещо се пречупи в мен, но правя всичко възможно да си стъпя на краката. Благодаря за вниманието.

                                Даа, влезна в затвора и стана човек !

                                пп Днес най- интересно в тази тема....Размятат се цветя и рози...Соки се влюбил в Дамата от дългата раздяла и гледам среща ѝ предлага...
                                Браво Соки, дерзай ..!

                                Коментар

                                Working...
                                X