IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    живота, момче, живота... и оня даскал с локума ))
    Момче ама не там където трябва!!!Ако е същият даскал,той не псуваше!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      То и сега се забелязва - темите за акции и пазари рядко излизат извън добрия тон. Темите за политика с всичките и нюанси и патологии много рядко влизат в добрия тон.

      форекса много ясно е забавление - то никой не печели от хазарт
      Само дето в темите за пазари пишат 100 човека като 90 от тях няма смисъл да се четат Както и да го мислим няма да стане по-добре, ами дано само не налазят и т. нар. "сериозни теми"...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Бе уж сте демократи уж на Запада сте фенове а все напиняте към диктаторски и комунистически мурафети.Ти допускаш ли поне за миг че може да си неприятен на някого.Аз пък искам да няма бан дори когато се обиждаме и псуваме.Ще попсуваме па ще има умора и ще спре.
        Тцъ, никога не ми е минало през ума такова нещо - аз съм такова добро момче Вярвам че и другите хора са добри в душата си, е някои някъде много много дълбоко в душата си, та чак към задника отива

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Пеше,теб кой те научи да псуваш бе,майка му де..а!!!
          живота, момче, живота... и оня даскал с локума ))
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
            Бе уж сте демократи уж на Запада сте фенове а все напиняте към диктаторски и комунистически мурафети.Ти допускаш ли поне за миг че може да си неприятен на някого.Аз пък искам да няма бан дори когато се обиждаме и псуваме.Ще попсуваме па ще има умора и ще спре.
            Пеше,теб кой те научи да псуваш бе,майка му де..а!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Ами ето - ще имаш пълната възможност да пропускаш темите в едната част от инвестора - по-консервативната и да концентрираш времето и усилията си в другата част по-либералната
              Бе уж сте демократи уж на Запада сте фенове а все напиняте към диктаторски и комунистически мурафети.Ти допускаш ли поне за миг че може да си неприятен на някого.Аз пък искам да няма бан дори когато се обиждаме и псуваме.Ще попсуваме па ще има умора и ще спре.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                Ама и сериозна част ли има?
                То и сега се забелязва - темите за акции и пазари рядко излизат извън добрия тон. Темите за политика с всичките и нюанси и патологии много рядко влизат в добрия тон.

                форекса много ясно е забавление - то никой не печели от хазарт

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  +1
                  ......
                  Но както написа преди време по този повод един стойностен и добър като характер участник във форума, който за жалост от доста време не съм засичал тук:

                  "Ако това, което са написали за теб е истина - защо се обиждаш? Ако пък не е истина - защо му обръщаш внимание?"
                  Цитата прилича да е нещо писано от храбрия и доблестен МЕЧОБИКОВ. Уникален и неповторим Вероятно е скъсал синджиря. Да е жив и здрав от все сърце.
                  г-жа Фирдевс.2015г.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Да не си решил ти да определяш кое е сериозно и кое не.За мен инвеститорските теми са пълна простотия и комар.Събрали се някакви да се хвалят как големите батковци им окрали парите.Един па си купил по една акция от Кока Кола Майкрософт Бритиш Пертолиум Шел и Газпром и се представя за собственик на големи фирми.А ти си отделен случай добре че за две години успях да те науча че докато не си продал нито си загубил нито си спечелил щото стоеше пред монитора гледаше и твърдеше колко си на печалба.
                    Ами ето - ще имаш пълната възможност да пропускаш темите в едната част от инвестора - по-консервативната и да концентрираш времето и усилията си в другата част по-либералната

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Теми където се говори за инвестиране на финансови пазари са сериозни - все пак това е и името на сайта - всички останали са талаш за губене на време.
                      приятелю, ти посети ли сбирката на "инвеститорите" в кокенцето, заведение далеч под средното ниво?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Е че тя темата политика е очевидно несериозна тема - там модерацията даже би трябвало да падне

                        За мен лично разделението на темите е очевидно. Теми където се говори за инвестиране на финансови пазари са сериозни - все пак това е и името на сайта - всички останали са талаш за губене на време.
                        Да не си решил ти да определяш кое е сериозно и кое не.За мен инвеститорските теми са пълна простотия и комар.Събрали се някакви да се хвалят как големите батковци им окрали парите.Един па си купил по една акция от Кока Кола Майкрософт Бритиш Пертолиум Шел и Газпром и се представя за собственик на големи фирми.А ти си отделен случай добре че за две години успях да те науча че докато не си продал нито си загубил нито си спечелил щото стоеше пред монитора гледаше и твърдеше колко си на печалба.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          Влизаш в тема политика и те налазва БГ Императора.....
                          Е че тя темата политика е очевидно несериозна тема - там модерацията даже би трябвало да падне

                          За мен лично разделението на темите е очевидно. Теми където се говори за инвестиране на финансови пазари са сериозни - все пак това е и името на сайта - всички останали са талаш за губене на време.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mibova Разгледай мнение
                            Здравейте! С БАН и баба знае...
                            ее браво бе, госпожа!
                            второ смислено изказване от моератор...първото беше от х_у
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Форума се разделя на две да кажем. В едната част са си сериозни теми със сериозна модерация, с контрол и доборение на това какви теми могат да се пускат и със задължителна регистрация и с бързи банове за нарушаване. В другата част минимална модерация - всеки да си плюе приказва глупости и пуска някакви безсмислени чаршафи спам.

                              При бан от сериозната част да може да си пише в несериозната. Но в сериозната да не може да пише дори и с друг ник. При бан от несериозната, който доста по трудно да се случва никъде да не може да пише.

                              Но човек като влезе в дадена тема да знае предварително сега това сериозно ли е или е някой да си чеше егото, да прави пари от тролене или пък просто да избива напрежението като псува на воля
                              Влизаш в тема политика и те налазва БГ Императора.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Форума се разделя на две да кажем. В едната част са си сериозни теми със сериозна модерация, с контрол и доборение на това какви теми могат да се пускат и със задължителна регистрация и с бързи банове за нарушаване. В другата част минимална модерация - всеки да си плюе приказва глупости и пуска някакви безсмислени чаршафи спам.

                                При бан от сериозната част да може да си пише в несериозната. Но в сериозната да не може да пише дори и с друг ник. При бан от несериозната, който доста по трудно да се случва никъде да не може да пише.

                                Но човек като влезе в дадена тема да знае предварително сега това сериозно ли е или е някой да си чеше егото, да прави пари от тролене или пък просто да избива напрежението като псува на воля
                                +1

                                Аз не че съм от чак толкова активните участници във форума - по-скоро пиша предимно в опредлени теми, но когато и където и да напиша някакво мнение то в 99 процента от случаите винаги е съобразено с добрия и колегиален тон, и със зачитането на гледните точки на остналите участници. Е, все пак остава оня 1 процент, когато може да се афектираш, да се обидиш (макар и в това да няма нищо лично спрямо теб) и да се изпуснеш - откъм емоции, на които да дадеш израз чрез някое, звучащо доста крайно и дори понякога вулгарно, мнение. Е, тъкмо заради този втория случай, за който съм сигурен че никой не е застрахован да му се случи, е нужно това разделение в темите за което говори ravnovesie по горе. И има логика в горното, при все че си нямам идея колко лесно реализуемо е - хора сме все пак
                                Но както написа преди време по този повод един стойностен и добър като характер участник във форума, който за жалост от доста време не съм засичал тук:

                                "Ако това, което са написали за теб е истина - защо се обиждаш? Ако пък не е истина - защо му обръщаш внимание?"

                                Та така, малко по-малко егоизъм, и малко повече хуманизъм и всичко според мен би си дошло на мястото, без някакви излишни и крайни действия както от страна на участниците така и от модераторите!

                                А бе, наздраве на всички!
                                Last edited by kev; 03.12.2015, 23:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X