IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    веднъж и аз и/му отправих предложение, разбира се не така романтично ии далеч по-директно... и ми баннаха акаунта завинаги, заради 'брутален" език.
    Здравейте, казвам се Фирдевс и в миналото си имам ЕДНОГОДИШЕН БАН от въпросния модератор. От тогава нещо се пречупи в мен, но правя всичко възможно да си стъпя на краката. Благодаря за вниманието.
    г-жа Фирдевс.2015г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Това предложение ли е?Ами ония синеоките ако разберат
      веднъж и аз и/му отправих предложение, разбира се не така романтично ии далеч по-директно... и ми баннаха акаунта завинаги, заради 'брутален" език.
      Last edited by ratten; 03.12.2015, 21:51.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DutyFree Разгледай мнение
        Амстердам, да ти покажа ли как се слага спел чек на компютъра, ако е възможно ..?..
        Днес реших, че си много готина млада госпожица и си строга, но справедлива и това много ми допадна. Много искам да се запознаем за да мога да ти споделя и още неща, освен тези.... ако е възможно, разбира се. Просто за мен ще бъде чест да те познавам, пък и като за начало е все нещо. Това възможно ли е да Ви познаваме, служителите на Инвестора???
        И да ти Благодаря, за годините ти работа в ИНВЕСТОРА, мен специално си ме трила най много сигурно или поне един от най тритите .. както и да е. Важното е има такива Българки, това ми харесва!!

        Дали не са обърках не знам, но сега като стане по студено и ставате по зли, жените
        Това предложение ли е?Ами ония синеоките ако разберат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
          С какво Ви е обидил Маранди? Че не е руски инженер-корабостроител?
          Нарича хората идиоти и тъпаци.Нарича Президента на Русия путьо жоже и други подобни.Смятате ли че това е допустимо.И защо не ми отговаряш на въпросите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DutyFree
            Толкова, Ви е мъчно вече, че според мен сте готови за терористи, не искате да си отидете ,ей не искате????!!!
            Маранди си развива и новото Ник-че гледам..хахаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
              Потребителят никога не е бил модератор на този форум или наш колега.

              Моля Ви се, не съм полицейски инспектор да разследвам кой лъже и кой не. Дори да лъже- негово право си е.

              Приключвам темата.
              Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
              Не банваме за развинтено въображение, съжалявам.
              А когато е наричан лъжец и фантазьор и кандидат за нашата здравна система в Курило вие триете постовете И БАНВАТЕ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ....
              МОЕ ПРАВО Е НА ИДИОТА ДА ГО НАРИЧАМ ИДИОТ....ЩОМ ВИЕ СМЯТАТЕ ЗА НОРМАЛНО ДА СИ ПИШЕ ПРИ ВАС ВЪВ ФОРУМА ВСЯКАКВИ КЛИЕНТИ НА ЗДРАВНАТА И ПСИХИАТРИЧНА СИСТЕМА ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                Иване,

                Уважавам мнението ти и толерантността, която показваш .. по принцип.
                Още повече, че имаш опит и като модератор, ако не греша в start.bg?

                НО:
                1. След смяна на собствеността на Инвестора /не, че преди нямаше проблеми и/или субективизъм/ нещата БЯХА изпуснати от КОНТРОЛ?!
                Нивото на сайта и форума падна много!
                Дали от текучеството, дали от липса на опит и/или професионализъм или просто от липса на контрол?!
                ИЗУМЕН съм от непрекъснатите грешки в материалите, закъснелите публикации, НЕОБЯСНИМОТО за мен поведение на МОДЕРАТОРИТЕ, които трият не каквото трябва, а имат изключително ТЪРПЕНИЕ към тролове /които обиждат, спамят, а често си позволяват ПАЗАРНИ МАНИПУЛАЦИИ и т.н.?!/?!!
                Честно казано си мисля, че трябва категорично да бъде ЗАБРАНЕНО на журналисти и модератори от сайта да имат повече от ЕДИН профил /личен и официален/, от които да влизат и пишат, за да се прекъсне със СЪМНЕНИЯТА за собствеността на някои профили!

                На мен скоро ми се случи за ПЪРВИ ПЪТ, след повече от 10 г. във форума с един и същи ник да ми бъдат изтрити мнения в темата за една банка? На въпроса ми защо, отговора беше, че от моето мнение е започнал проблема, а това че съм цитирал официална институция и експертно коментирал НЯМАШЕ никакво значение?!

                Не съм съгласен, че модераторите могат да правят каквото си решат, а ако не ни устройва да хващаме пътя!! Много ме учуди, това твое мнение!

                МИСЛЯ, ЧЕ Е ВРЕМЕ Г-НА БЪЛГАРИНСКИ ДА ВЛЕЗЕ В РОЛЯ И ЧАС И ДА ВЪВЕДЕ РЕД!
                Темите за банки, като цяло, журналистите гледат да я избягват, особено през последната година. Видя се със спекулации какво щеше да стане. Не знам точно какъв е бил твоя случай, но превантивно са решили модераторите да изтрият мнението, защото иначе те гризват дървото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                  Хора, ако толкова не искате да четете мненията на определени хора с определени никове, ами слагайте ги в ignore - има си такава функционалност във форума!

                  Аз ако бях модератор на пълен работен ден нямаше да ми издържат нервите и щях да ви банвам за подобни "закачки" към модераторския екип. Действията на модераторите не се обсъждат и не се поставят под въпрос. Това е общо правило във всички форуми.

                  На когото не му изнася - да си пише в други форуми! Форумът не е мой, не е и на никой от пишещите в него. Форумът е на "България он Ер" и ръководството решава кой какво може да прави тук! Потребителите на форума имат право да пишат мнения, а модераторите на форума имат право да трият, банват и т.н. по тяхна преценка - толкова е просто!
                  Иване,

                  Уважавам мнението ти и толерантността, която показваш .. по принцип.
                  Още повече, че имаш опит и като модератор, ако не греша в start.bg?

                  НО:
                  1. След смяна на собствеността на Инвестора /не, че преди нямаше проблеми и/или субективизъм/ нещата БЯХА изпуснати от КОНТРОЛ?!
                  Нивото на сайта и форума падна много!
                  Дали от текучеството, дали от липса на опит и/или професионализъм или просто от липса на контрол?!
                  ИЗУМЕН съм от непрекъснатите грешки в материалите, закъснелите публикации, НЕОБЯСНИМОТО за мен поведение на МОДЕРАТОРИТЕ, които трият не каквото трябва, а имат изключително ТЪРПЕНИЕ към тролове /които обиждат, спамят, а често си позволяват ПАЗАРНИ МАНИПУЛАЦИИ и т.н.?!/?!!
                  Честно казано си мисля, че трябва категорично да бъде ЗАБРАНЕНО на журналисти и модератори от сайта да имат повече от ЕДИН профил /личен и официален/, от които да влизат и пишат, за да се прекъсне със СЪМНЕНИЯТА за собствеността на някои профили!

                  На мен скоро ми се случи за ПЪРВИ ПЪТ, след повече от 10 г. във форума с един и същи ник да ми бъдат изтрити мнения в темата за една банка? На въпроса ми защо, отговора беше, че от моето мнение е започнал проблема, а това че съм цитирал официална институция и експертно коментирал НЯМАШЕ никакво значение?!

                  Не съм съгласен, че модераторите могат да правят каквото си решат, а ако не ни устройва да хващаме пътя!! Много ме учуди, това твое мнение!

                  МИСЛЯ, ЧЕ Е ВРЕМЕ Г-НА БЪЛГАРИНСКИ ДА ВЛЕЗЕ В РОЛЯ И ЧАС И ДА ВЪВЕДЕ РЕД!
                  Last edited by Konsultant; 03.12.2015, 15:56.

                  Коментар


                  • Хора, ако толкова не искате да четете мненията на определени хора с определени никове, ами слагайте ги в ignore - има си такава функционалност във форума!

                    Аз ако бях модератор на пълен работен ден нямаше да ми издържат нервите и щях да ви банвам за подобни "закачки" към модераторския екип. Действията на модераторите не се обсъждат и не се поставят под въпрос. Това е общо правило във всички форуми.

                    На когото не му изнася - да си пише в други форуми! Форумът не е мой, не е и на никой от пишещите в него. Форумът е на "България он Ер" и ръководството решава кой какво може да прави тук! Потребителите на форума имат право да пишат мнения, а модераторите на форума имат право да трият, банват и т.н. по тяхна преценка - толкова е просто!
                    Last edited by ivandavidov; 03.12.2015, 15:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      И ние нормалните потребители не искаме, тук да пишат ватници и да четем, колко прав е Путин, когато похапва чужди земи, но ни се налага, да търпим. За съжаление.
                      Ти от социалката ли ще му плащаш на Маранди 5000 евро?
                      До Амстердамм- с какво горното мнение допринася за развитието на форума

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Лъже. Не ме интересува дали е руски или български, той въобще не е инженер- още по малко корабостроител, не отричам че може да е записал ТУ или ВМУ варна, но най вероятно не е окрякал по далеч от 1 курс. Предложих му на 2 пъти работа по специалността и едно голямо НИЩО. За мен не е понятно как човек може да откаже заплата около 5000 евро и да стои в Бг за 500лв.

                        И както казах прави изключително лошо впечатление триенето на постовете на всички участници с изключение на маранди. Наскоро разбрах че е бил и модератор на форума, в известен смисъл Ваш стар колега, но това не оправдава толерирането му. Има си направени няколко теми, аз се сещам за 3 теми, направени специално за него и неговата империя, но той продължава да си пише където му попадне за нея. оля направете нещо по въпроса
                        И ние нормалните потребители не искаме, тук да пишат ватници и да четем, колко прав е Путин, когато похапва чужди земи, но ни се налага, да търпим. За съжаление.
                        Ти от социалката ли ще му плащаш на Маранди 5000 евро?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Потребителят никога не е бил модератор на този форум или наш колега.

                          Моля Ви се, не съм полицейски инспектор да разследвам кой лъже и кой не. Дори да лъже- негово право си е.

                          Приключвам темата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                            С какво Ви е обидил Маранди? Че не е руски инженер-корабостроител?
                            Лъже. Не ме интересува дали е руски или български, той въобще не е инженер- още по малко корабостроител, не отричам че може да е записал ТУ или ВМУ варна, но най вероятно не е окрякал по далеч от 1 курс. Предложих му на 2 пъти работа по специалността и едно голямо НИЩО. За мен не е понятно как човек може да откаже заплата около 5000 евро и да стои в Бг за 500лв.

                            И както казах прави изключително лошо впечатление триенето на постовете на всички участници с изключение на маранди. Наскоро разбрах че е бил и модератор на форума, в известен смисъл Ваш стар колега, но това не оправдава толерирането му. Има си направени няколко теми, аз се сещам за 3 теми, направени специално за него и неговата империя, но той продължава да си пише където му попадне за нея. оля направете нещо по въпроса

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DutyFree Разгледай мнение
                              ей да са скриваш, че сте смешни .. !!!
                              С кое...че не сме фенове на научната фантастика...ок..живи и здрави.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                                А това че 90% от коментарите са му извън темите..все си ви е тая..
                                ей да са скриваш, че сте смешни .. !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X