IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Едно не разбирам: защо всичко, изречено /написано/ от теб - звучи винаги толкова пошло и гадно!

    Не е необходимо да ми отговаряш. Зная, че има такива хора.
    АЗ намирам за нужно да ти обясня, обаче:
    Преиграваш. Защото, те засичам редовно, като дрънкаш глупости. Новата ти тактика е, след като нямаш смислени аргументи, да се правиш на „обиден”, „опошлен”, „омерзен” и, както върви (скоро по екраните ! ) ѝ на недооноден.
    Last edited by Pyramid; 31.03.2020, 16:44.

    Коментар


    • Получих имейл от Correctively objective


      че се ползва аватара му от друг форумец с ник benassi

      Това , предполагам , не е разрешено а и е предпоставка за въвеждане в заблуда другите форумци .

      Last edited by Седларов; 31.03.2020, 16:40.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Човекът в неявен вид, ви предлага услуга. Дали сам, дали друг свързан с него но, надява се на възлагане. Понеже, криза и глад мори добитъка.

        Едно не разбирам: защо всичко, изречено /написано/ от теб - звучи винаги толкова пошло и гадно!

        Не е необходимо да ми отговаряш. Зная, че има такива хора.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

          Здравейте! Не разбирам точно въпроса, бихте ли конкретизирали?
          Човекът в неявен вид, ви предлага услуга. Дали сам, дали друг свързан с него но, надява се на възлагане. Понеже, криза и глад мори добитъка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

            Здравейте! Не разбирам точно въпроса, бихте ли конкретизирали?
            В сила са, и се предвиждат още повече, мерки за "социална изолация", което, общо взето, е забрана за излизане извън жилището.

            Ако помещението на хардуера на сайта не е ничие жилище, а потрябва техническа поддръжка на место на хардуера, и няма кой да дойде, за да го направи...

            От тази гледна точка питам, и то съвсем егоистично, за мен си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
              Драга редакция,

              предвиждат ли се затруднения в поддръжката на сайта от карантинните мерки, сегашни и бъдещи?
              Здравейте! Не разбирам точно въпроса, бихте ли конкретизирали?

              Коментар


              • Драга редакция,

                предвиждат ли се затруднения в поддръжката на сайта от карантинните мерки, сегашни и бъдещи?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                  Проблемът е решен. Извиняваме се за създаденото неудобство.
                  Мерси за бързата намеса.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

                    Ми добре де, но тези ограничения трябва да ги направят в от инвестора, няма да седна аз да им ги правя.
                    Проблемът е решен. Извиняваме се за създаденото неудобство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                      Явно някакъв бот е бил пуснат да пробва.

                      Има доста ефективен и прост начин за силно ограничаване на тази активност - нова проба за смяна на паролата да е възможна след 3-5-10 секунди. Усъвършенствано - след десет поредни неуспешни опита се забранява за половин-един час или даже ден.

                      За човек тези ограничения не са особен проблем, но са смърт за бота.
                      Ми добре де, но тези ограничения трябва да ги направят в от инвестора, няма да седна аз да им ги правя.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение
                        привет,

                        Вчера си влизам в пощата с чийто имеил адрес съм регистриран в инвестор.бг и я намирам пълна догоре с имейли от инвестор с линк за нова парола. По всичко изглежда, че някой се опитва да ми хакне паролата, но по-лошото е, че бях получил над 300хил. имейла и пощенската кутия се беше задръстила до горе. Има ли начин да вземете мерки срещу подобен спам?
                        Явно някакъв бот е бил пуснат да пробва.

                        Има доста ефективен и прост начин за силно ограничаване на тази активност - нова проба за смяна на паролата да е възможна след 3-5-10 секунди. Усъвършенствано - след десет поредни неуспешни опита се забранява за половин-един час или даже ден.

                        За човек тези ограничения не са особен проблем, но са смърт за бота.
                        Last edited by 78-10; 27.03.2020, 16:55.

                        Коментар


                        • привет,

                          Вчера си влизам в пощата с чийто имеил адрес съм регистриран в инвестор.бг и я намирам пълна догоре с имейли от инвестор с линк за нова парола. По всичко изглежда, че някой се опитва да ми хакне паролата, но по-лошото е, че бях получил над 300хил. имейла и пощенската кутия се беше задръстила до горе. Има ли начин да вземете мерки срещу подобен спам?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            А трябва младеж.Най малкото защото ви предупредих какво идва.Имайте респект към можещите и знаещите хора.Да признавам си че ругаех тия дето си го заслужават и си признавам че пак ще ги ругая.Ненавиждам сметкаджии тарикати и агресивни простаци а тия дето плюят Родината бих ги и наритал ако са ми пред очите
                            Харесах. Все едно, от мое име си писал. Ала малко смирение не пречи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                              Здравейте отново, проблемът е решен.
                              Заслужихте си едно питие в Кръчмата
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Браво, Бойчо, без ирония, когато искате, явно можете, сега ако сложите и котировките на акциите в БФБ в реално време, ще сте супер. И айде, върнете на Бате Пешо ника - мен редовно ме "аргасва" виртуално и си спорим, но е пич и не е трол, така че не заслужава да го банвате за постоянно, просто е по-емоционален! Върнете му ника ба Бате Пешо, форумът губи от колорита си без него!
                                Груйчи благодаря за подкрепата но думата си остава ако е писано да се срещнем имаш един шамар за освестяване....

                                Коментар

                                Working...
                                X