IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Каква стана Тя?

    Нямаме право да имаме мнение за Маранди груп?
    А, Инвестор, това ли ни казвате?
    Било извън темата?
    Кое е извън темата, кое точно?

    Май Инвестора е извън темата!

    Коментар


    • А бе, Инвестор!

      Нали знаете, че шапката няма да ни накривите, като триете мненията ни за пиклиВите коментари на Маранди груп!

      Вие му мислете! За децата си мислете!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
        Има ли вариант, всеки като пише мнение, да се изписва за последните 24 часа кое поред е това мнение?
        Пак казвам, за последните 24 часа....
        Да се види, кой е на постоянна работа в Инвестор!
        е то като видиш че некой е налял 15к мнения за 2-3 год и сам може да се сетиш
        препоръка е

        Коментар


        • Има ли вариант, всеки като пише мнение, да се изписва за последните 24 часа кое поред е това мнение?
          Пак казвам, за последните 24 часа....
          Да се види, кой е на постоянна работа в Инвестор!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            ...
            Та темите за политика са единствените в които можеш да се позабавляваш някак си.
            Това съм и писала, едни се забавляват, основно, обиждайки други и с цел изместване на дискусията ....други са изтривани.
            За тази едностранна цензура пиша. Обидна е за една част от форума и толерира друга.
            Без ясен критерий!
            Давам ти пример от днес в "политика"- Маранди, твърди, че никога не е наричал автори - пикльовци, защото е духовен човек...доказвам му с негов пост
            Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            08.10.2015, 00:07
            Не разбра ли, че цялото хистори е една огромна лъжа, бре неграмотнице?
            ( писана преди 140 години от Австро-Унгария и Монголия ), барабар с всичките си плужеци, пардон "историци"? ( Иречек, братя Шкорпил, Златарски - все пикльовци на по 25 години, които вече пишат за "история" на БГ империя, която е на хиляди години преди тях? ). Смех ....
            но той продължава да ме "напада" с някакви абсурдни доводи ...
            отговарям му че, К.Иречек е автор/писател и пускам линк, какъв е, що е (без никакви коментари за стойност, научност, истинност - това е др. въпрос)
            И моят пост е изтрит(21:04). Неговият, причина за отговора ми си стои.
            Същото нещо, наскоро пак. Мои отговори се трият, а на предизвикалия ги - не.
            Намираш ли го за коректно?
            Още повече, не говоря за обидите в постовете. Тях дори не ги коментирам. Тези към мен си стоят навсякъде - за тях няма модератор. Но, ако отговоря - ме трият.

            Затова питам Администратора на форума:
            1. Може ли да съкратите обема на постовете? В тема "Политика" се постват дълги статии(налагат излишно скролване, ако не е интересна или е четена)?
            Всеки може да избере пасажи и да сложи линк.
            2. Има ли цензура във форума, извън правилата му?
            3. Ако няма, какво ще бъде предприето за своеволното модераторско триене?

            4. Ще позволите ли, нуждаещите се да си имат тема Русия, в която да пишат?
            5. Или да отворя тема "Политика - България?


            Хубава вечер и добро настроение на всички през настъпващата седмица

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              И като питаш от година, какъв е резултата?
              Ти кое четеш повече - форума или информационния им сайт?
              ... извън финансовата част, свързана с БФБ, но с раздробяването на отчети къде ли не...и това, май е спорадично посещение

              Никой не им пречи на икономическите/финансови теми във форума да са активни, съответно на преден план.
              Но, изглежда, политиката до такава степен е скапала и там нещата, че човек се чуди какво и има ли смисъл да коментира.
              Затова са по-популярни политическите теми.
              И не знам дали ...нормални хора не влизат в тях, както си написал, но знам че тези, които ги четат и пишат, не приемат за нормално да бъдат изтривани мненията им, които с нищо не нарушават правилата на сайта, в същото време да се толерира една "тролска маса" ... Поне за мен лично е така.

              Като спрат и политическите теми, кои ще останат?
              С какво ще бъде интересен форумът за посещение?
              Дори темите за ИПО-та не са активни, няма условия, познай по какви причини...
              Правилно. Подобна дискусия имахме с нетварето преди около месец. Почти всичко в другите теми е казано отдааавна, едва ли има какво да се добави. С няколко думи - бфб беше най-доброто място да се вземат безнаказано едни пари от хората.
              Казвам беше, защото едва ли ще има кой да се върже на нови лъжи я от флагманите, я от някои други, били те строители, месари или застрахователи.
              Та темите за политика са единствените в които можеш да се позабавляваш някак си.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Абе, пичове....
                Тази тема е за проблеми по сайта, които имат съществено значение....
                Вие сте я обърнали на преброяване на троловете.
                Къде да попитам аз Инвестора, кога отново ще има котировки онлайн на БФБ?????
                И като питаш от година, какъв е резултата?
                Ти кое четеш повече - форума или информационния им сайт?
                ... извън финансовата част, свързана с БФБ, но с раздробяването на отчети къде ли не...и това, май е спорадично посещение

                Никой не им пречи на икономическите/финансови теми във форума да са активни, съответно на преден план.
                Но, изглежда, политиката до такава степен е скапала и там нещата, че човек се чуди какво и има ли смисъл да коментира.
                Затова са по-популярни политическите теми.
                И не знам дали ...нормални хора не влизат в тях, както си написал, но знам че тези, които ги четат и пишат, не приемат за нормално да бъдат изтривани мненията им, които с нищо не нарушават правилата на сайта, в същото време да се толерира една "тролска маса" ... Поне за мен лично е така.

                Като спрат и политическите теми, кои ще останат?
                С какво ще бъде интересен форумът за посещение?
                Дори темите за ИПО-та не са активни, няма условия, познай по какви причини...

                Коментар


                • в мобилната версия на сайта коментарите към статийте не се показват - линка не води до тях
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от белот
                    Според тебе троловете не са проблем , нъл...затуй сме на туй дередже , след евентуално мнение , чака зад ъгъла дежурния задник да те "плювне" , пък ти щот си по умен трябва да замълчиш !
                    Естествено, че не са проблем. Нормалните потребители на сайта, много отдавна не влизат в темите, които сте налазили

                    Коментар


                    • Абе, пичове....
                      Тази тема е за проблеми по сайта, които имат съществено значение....
                      Вие сте я обърнали на преброяване на троловете.
                      Къде да попитам аз Инвестора, кога отново ще има котировки онлайн на БФБ?????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        е, може да не е с негови думи, може просто да копне някое чуждо изказване и то да е новата тема
                        Ето го и любимеца на модераторите , "наказанието" за несъгласните...и иска да отваря нова тема , бисери и чудо !

                        Имхотеп Имхотеп не е онлайн
                        Аватара на Имхотеп
                        Мнения: 1,297
                        Днес, 00:36

                        Начално
                        Абе Вате къде изчезна бе, тия новите мурзилки много глупави и няма по кой да плюнем с кеф,

                        __________________
                        БГ матрьошките сте нагли, бездуховни нещастници, на които Господ ще ви раздаде нужното./Маранди


                        ...бездуховни нещастници !!! Кой го казва и кого цитира !!!
                        Last edited by белот; 11.10.2015, 09:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
                          Да , а освен това се иска и завършен седми клас.
                          е, може да не е с негови думи, може просто да копне някое чуждо изказване и то да е новата тема
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Не може. Троловете нямат право да отварят нови теми.
                            Да , а освен това се иска и завършен седми клас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Имам въпрос към уважаемата модерация, а именно: Мога ли да отворя тема, ......
                              Надявам се на бърз и положителен отговор.
                              Не може. Троловете нямат право да отварят нови теми.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Придържайте се към установения ред и правила. А какво би се случило с една нова тема, само времето ще покаже..
                                http://ibg.bg/id-157/
                                http://www.investor.bg/users/terms/

                                Коментар

                                Working...
                                X