IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
    Ако искате отворете " Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?"2.
    С кой бутон на мишката - ляв, десен или с двата едновременно..?

    Коментар


    • Ако искате отворете " Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?"2.
      रादोस्त

      Коментар


      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
        Моля, не спамете в темата.
        A, ами оправете темата тогава.
        Не да чакаме Гошо Умното да се събуди днес или утре следобяд след махмурлук щото са празници сега.
        Как пък точно тази тема между стотиците се "развали"
        Ако трябва да отворим нова тема със същото заглавие ???

        Коментар


        • Моля, не спамете в темата.
          रादोस्त

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
            Нищо случайно няма.Явно Бил Гейтс е хакнал сайта на investor.bg след като е видял какви материали се пускат за него.
            Този човек има уши , очи и платени хора навсякъде на този свят вече
            Ако беше жив Стиви Джобс, нямаше да повярва, да види какво се случва

            Коментар


            • А защо не унищожил самите материали този злодей?

              Някакви ютюб видеа предполагам? Или какво?


              Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              Нищо случайно няма.Явно Бил Гейтс е хакнал сайта на investor.bg след като е видял какви материали се пускат за него.
              Този човек има уши , очи и платени хора навсякъде на този свят вече

              Коментар


              • Здравейте.
                Никой не е баннат. Явно има някакъв проблем с темата. Подаден е сигнал.
                रादोस्त

                Коментар


                • Нищо случайно няма.Явно Бил Гейтс е хакнал сайта на investor.bg след като е видял какви материали се пускат за него.
                  Този човек има уши , очи и платени хора навсякъде на този свят вече
                  Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                  Коментар


                  • Все пак е странно, снощи се постнаха материалите за Били Гейтс и днес темата е блокирана, ама то стават къде по-големи "случайни" странности - ето един вирус блокира световната икономика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

                      А защо е блокирана ?
                      Случвало се е и в други теми. Някаква грешка в системата, предполагам. Обикновено такива нещата стават за по-дълго в събота или неделя, когато поддръжката на сайта е по-слаба.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                        Не мисля. Темата им е много удобна, защото генерира огромен трафик. Просто админите спят още. Като се събудят и ще я отблокират.
                        А защо е блокирана ?
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                          И при мен е така, блокираха темата, вече май не им е удобна
                          Ако не си логнат, се влиза в нея.Видях ти двата поста за Бил Гейтс.

                          Този проблем май им е технически, виждал съм го и при други теми, например "Любимата ви музика", която така и не можаха или не искаха да поправят.

                          Има обиколна задна вратичка, за да се пусне едно съобщение, но след това положението се възстановява в неправилното състояние.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                            И при мен е така, блокираха темата, вече май не им е удобна
                            Не мисля. Темата им е много удобна, защото генерира огромен трафик. Просто админите спят още. Като се събудят и ще я отблокират.

                            Коментар


                            • При мен също
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • И при мен е така, блокираха темата, вече май не им е удобна

                                Коментар

                                Working...
                                X