IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Имам въпрос към уважаемата модерация, а именно: Мога ли да отворя тема, която няма да е политическа, нито с политически привкус? (Може само с (да, или не))

    Надявам се на бърз и положителен отговор.
    Добре де, защо ти е да отваряш нова тема!? Едва ли има какво толкова да засегенеш, различно от всичко което се коментира тук а и във виртуалното пространство като цяло. Не е ли по-добре да се съсредоточим върху качеството на така съществуващите теми за коментиране, които лично според мен може да се сведат до 4-5 въобще като цяло, отколкото да се разводняваме със заглавия които на пръв поглед привличат вниманието, но само след 10-20 коментара отиват в забвение!? И вкрайна сметка не се ли свежда всичко до три неща - политика, пари и секс!?

    П.П. Няма толкова измислени думи в езика ни, колкото теми в този форум, не е ли така

    П.П.П. Не съм модератор

    Коментар


    • Имам въпрос към уважаемата модерация, а именно: Мога ли да отворя тема, която няма да е политическа, нито с политически привкус? (Може само с (да, или не))

      Надявам се на бърз и положителен отговор.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • marandi marandi е онлайн в момента
        Аватара на marandi
        Заслужил
        инвеститор
        Мнения: 17,687

        Днес, 11:12


        Начално
        Цитат:
        Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Тъпи същества сте вие, мурзилките.
        Вместо съчувствие към пострадалите, да използвате трагедията на хората за гнусната си пропаганда е отвратително. Но такава е вашата същност, битие.

        БГ матрьошките сте нагли, бездуховни нещастници, на които Господ ще ви раздаде нужното.
        Виж, че на БГ мурзилето му е скучно и джафка наред, белким някой го отрази
        Отговори с цитат


        И си озаптете подопечните тролове !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Ти кво бе,да не се припозна!!!Играй си белота с каруцарите!!!Няма страшно!!!
          И да си озаптят подопечните тролове !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от белот Разгледай мнение
            Цитат:
            Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            БГ империя се надига и веднага България трябва да разреши на други държави/територии да се самоопределят със същото име.

            "Волга БГ в момента мачка жалкото жуже през ислям, докато Киев БГ ги задържа да не дойдат насам.

            Колкото пъти монголците са тръгвали към БГ империя - толкова пъти са яли бой до посиняване, че чак не можем да ги стигнем после, когато хукнат да бягат.

            П.П. БГ матрьошките трябва да се избесят всичките наред и да висят по стълбовете за назидание поне 1 година. Да знае всеки какво го чака, който тръгне да се отрича от родината си, за да прекарва чужди интереси.

            Децата им на сапун, до внуците. Ако след 3 години няма резултат - тогава до 7 коляно, ако ще БГ империя да остане 1 милка. Не се ли изреже гнилоча/гангрената - няма оправия."

            Инвестора и модераторите да вземат да попрочетат дето трябва за насаждането на омраза и подтикването към саморазправа .И да си озаптят подопечните ...!
            Ти кво бе,да не се припозна!!!Играй си белота с каруцарите!!!Няма страшно!!!

            Коментар


            • Цитат:
              Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              БГ империя се надига и веднага България трябва да разреши на други държави/територии да се самоопределят със същото име.

              "Волга БГ в момента мачка жалкото жуже през ислям, докато Киев БГ ги задържа да не дойдат насам.

              Колкото пъти монголците са тръгвали към БГ империя - толкова пъти са яли бой до посиняване, че чак не можем да ги стигнем после, когато хукнат да бягат.

              П.П. БГ матрьошките трябва да се избесят всичките наред и да висят по стълбовете за назидание поне 1 година. Да знае всеки какво го чака, който тръгне да се отрича от родината си, за да прекарва чужди интереси.

              Децата им на сапун, до внуците. Ако след 3 години няма резултат - тогава до 7 коляно, ако ще БГ империя да остане 1 милка. Не се ли изреже гнилоча/гангрената - няма оправия."

              Инвестора и модераторите да вземат да попрочетат дето трябва за насаждането на омраза и подтикването към саморазправа .И да си озаптят подопечните ...!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                ОК, ще си изтрия предпоследния коментар!
                piece bro
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Непрекъснато се задяваше със тогавашната система!!!Интересна личност!!!Почина на 40, лека му пръст!!!
                  а аз си го педставих като някой даскал от българското кино. ))
                  примеро като от "вчера".
                  лека му пръст.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    луд, луд даскал
                    Непрекъснато се задяваше със тогавашната система!!!Интересна личност!!!Почина на 40, лека му пръст!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      имах предвида даскла, за който говори кефала.
                      ОК, ще си изтрия предпоследния коментар!
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff
                        Само лудите си говорят със луди! До тук показваш, че самия ти се смяташ за луд, щом приемаш допускането че "аз съм луд", но си говориш с мен!

                        Но, освен да приемеш че "съм луд", можеше просто да си признаеш отново, че просто трудно или изобщо не ме разбираш!

                        А всъщност, приемането на допускането, че "аз съм луд" е твоето спасение от другото възможно допускане - че "ти си глупав"
                        имах предвида даскла, за който говори кефала.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Точно това някои хора не могат да разберат!!!Като зарастягат локуми,разтягат ,разтягат!!!А едно време имах един учител по литература и той казваше:Режи локума!!!Ама го показваше с ръце!!!Айде и аз го режа!!!
                          От това че "някои хора разтягат локуми", не следва че щом моите коментари са дълги /или от дадена друга непълна предпоставка/, то И аз "разтягам локуми"!

                          - дългия коментар е непълна предпоставка за "разтягане на локум"! А използването на непълна предпоставка за аргументирано очакване на дадено следствие, се генерира чрез заблудата "Преднамереност"!

                          Наприемр - от "разтегнат локум" не би могъл да научиш нищо, а сега от този дълъг коментарн научи, че притежаваш склонност да си преднамерен, и какво всъщност представлява тя!

                          Специални Поздрави за Преднамереността!
                          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                            ....много думи ....и.... кавички...
                            тук аз разбрах, че съм допуснал грешка като те заговоря.

                            със здраве
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              !!!Ама го показваше с ръце!!!
                              луд, луд даскал
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Сега ми вменяваш, чрез форма на "Аргумент от незнание" да докажа аз обратната ТЕЗА на твоята ли? /"мъдреците не са многословни"/

                                Аргумент от незнание - поддържа се, че една пропозиция e истина (или лъжа), само заради това, че не е доказано обратното.

                                Първо, "не мисля, че мъдреците са многословни" е твърдение, което ти не си доказал, а приел! /"Липсата на доказателство не е доказателство за липсата на доказателство/

                                Второ: От това, че си приел дадено твърдение за ВЯРНО, не следва ДА ИМАШ ПРАВО ДА МЕ ОБИЖДАШ, щом според теб, аз не съм го приел също! А ти дори не знаеш аз какво мисля по въпроса

                                Напротив, аз имам право да те обидя, щом ти използваш допускане като доказатество. Заблудата се нарича "Аргумент от незнание" и я използваш в комбинация с "Позоваване на последствия"!

                                - После, няма как да се изразиш в пълнота с малко общи думи! Всеки проблем за да бъде определен, трябва да бъде описан! А описанието не става без думи!

                                И последно - ЗАЩО имаш нужда да ме четеш щом не ме разбираш, след като комплексите ти постоянно те карат да обиждаш автора на неразбираемото за теб?

                                Просто не ме чети
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X