IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

    Здравейте, ще помислим по въпроса.
    Здравейте отново! Вчера броят на отговорите към анкетата е увеличен на 50. Продължаваме да работим над проблема с изчезването на личните съобщения, които си пращат във форума.

    Поздрави и лек ден

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      А личните съобщения работят ли ви? (приемане и изпращане)
      От 2-3 седмици нямах включване и сега като влязох, усещам, че май някои неща не работят
      Ще ги оправим, благодаря за сигнала

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Молба към модераторите:

        Ако може в настройките на форума и да се промени параметъра за максимален брой отговори в една анкета от 10 на 20. Така ще може в публикуваната вече анкета кой за кого ще гласува да се допишат още партии.
        Здравейте, ще помислим по въпроса.

        Коментар


        • Молба към модераторите:

          Ако може в настройките на форума да се промени параметъра за максимален брой отговори в една анкета от 10 на 20. Така ще може в публикуваната вече анкета кой за кого ще гласува да се допишат още партии.
          Last edited by Mateev; 13.08.2020, 10:35.

          Коментар


          • Въпрос към модераторите, администраторите и собствениците на сайта ИНВЕСТОР - Кога ще решите досадния проблем с пускането на коментари? Изобщо имате ли намерение да оправите нещата или да свикваме че така ще си останат нещата и за в бъдеще?
            Ако нямате пари и средства можем да отворим една дарителска сметка и всеки участник в форума ще преведе по 1 лев, за 2 дена ще съберете поне 500 лв достатъчни да наемете някой ай-ти спец да ви оправи дребния проблем

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              При мен беше така известно време, натисках отговор, съобщението не се изпращаше, а се затваряше, след това преглед и изпращане, тогава се получаваше- това беше около 2-3 седмици
              А личните съобщения работят ли ви? (приемане и изпращане)
              От 2-3 седмици нямах включване и сега като влязох, усещам, че май някои неща не работят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                Абе кво става тука бъг ли гаден има сайта некъв, като си пускам коментари ми излиза съобщение за грешка, вече няколко пъти, трябва да кликна върху ОК и после да рестартирам страницата и тогава си виждам поста. При вас така ли е ? Ся си влязох и в профила да видя кога се регнах че забравих и още нещо ми направи впечатление. От преди бях запомнил щото са лесни числа че имах 233 коментара, писах 2 или 3 коментара вчера и днес а бройката пак си стои от 233 поста и не мърда. И при вас ли е така? Някои наясно ли какви са проблемите и защо не се вземат некви мерки да се решат?
                Доколкото разбирам при всички е така, а относно коментарите- ами такъв е материала, какво да се прави

                Коментар


                • Абе кво става тука бъг ли гаден има сайта некъв, като си пускам коментари ми излиза съобщение за грешка, вече няколко пъти, трябва да кликна върху ОК и после да рестартирам страницата и тогава си виждам поста. При вас така ли е ? Ся си влязох и в профила да видя кога се регнах че забравих и още нещо ми направи впечатление. От преди бях запомнил щото са лесни числа че имах 233 коментара, писах 2 или 3 коментара вчера и днес а бройката пак си стои от 233 поста и не мърда. И при вас ли е така? Някои наясно ли какви са проблемите и защо не се вземат некви мерки да се решат?

                  Коментар


                  • Не, Алекс. Спам не е.

                    Коментар


                    • Ако не престанете ще получите бан!!!

                      Коментар


                      • Матеев, ще те разочаровам. От регистрацията ми тук не ми се е налагало да ползвам повторно опцията за регистрация
                        За всичките години нямам мнение, от което да се срамувам. Грешно или не, всеки от своята камбанария отсъжда, но всяко мнение е било мотивирано единствено от личната ми философия към нещата.

                        Не знам дали е възможно да се ограничи регистрацията на многоникови. Форумът би спечелил. За сайта, може би не
                        Но, тук е парченце от пъзела на обществения живот, който ни заобикаля и това е положението

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Матеев, изненадваща новина за новите акаунти. Голям шок ще е за никовете, които ползват по 10на и искат да станат 20на ))

                          А за лайковете, споко, конспиративната теория подсказва, че заданието не е политически обвързано )) и аз не мога при някои хора
                          Пък и 1та част с многониковите обезмисля идеята
                          Какво общо имат тука многониковите не ми стана ясно. Къде го чукаш, къде се пука или по-скоро - гузен негонен бяга.

                          Коментар


                          • Матеев, изненадваща новина за новите акаунти. Голям шок ще е за никовете, които ползват по 10на и искат да станат 20на ))

                            А за лайковете, споко, конспиративната теория подсказва, че заданието не е политически обвързано )) и аз не мога при някои хора
                            Пък и 1та част с многониковите обезмисля идеята

                            Коментар


                            • Лайковете на някои хора ги отчита, а на други - не. Това ми намирисва на разделяне на хората в различни групи и даването на тези групи на различни правя. Дори и ми намирисва на разделяне по политически признак, защото ми греши точно на хората, които харесвам, и не ми греши на хората, които не харесвам. Може и да е параноя, но определено оставам с това впечатление.

                              Друг проблем - на форума не могат да се регистрират нови потребители. Пак грешка в сървъра .....
                              Акаунта обаче се създава, но сървъра не праща мейл за активиране на акаунта. Така хем е блокирано името (ника), хем е блокиран и мейла на човека и хем няма възможност да се пише от този акаунт. От същия мейл не може да се създаде друг акаунт (сървъра не дава) пък и няма смисъл, защото и той ще отиде в киреча.

                              Поне това администраторите могат да поправят, като на ръка активират акаунтите, създадени от хората в последните 2-3 седмици или поне се погрижат да изпратят на ръка мейли за активация.
                              Last edited by Mateev; 09.08.2020, 19:02.

                              Коментар


                              • Освен това не отчита лайковете, когато харесам някое мнение на Съни.

                                Коментар

                                Working...
                                X