IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    А кои са другите акаунти на колегата ви?
    Бях написал в изтрития пост, но явно се смята за лична нападка.
    Който се вълнува и сам може да разбере.

    Коментар


    • С какви приятни новини започва 2021 г. Нека все така да ни върви. Спорна година на модераторите и на форумците.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Нищо подобно. Щеше ми се само, колегата да уточни, с кой акаунт ще се самобанира.
        А кои са другите акаунти на колегата ви?
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Уважаеми Мариане,
          Неуважаеми алекс 262,
          Явно в този форум има издадена препоръка, вероятно от Мариан, по препоръка на неговите познати тип Батя, 4Д и производните им "оптимисти", да бъда трит, когато съм обиждан с прилагателни като "г-жа 4-ти км" от малоумника (многоников и производен на някой от "оптимистите", които хвалят акциите, докато ги продават - класика в жанра) top. И когато същият е с теглена една майна от мен - мисля, реципрочен отговор за подобни никове, аз съм трит лично от Мариан. Ок, разбирам го, но защо не трие и оригиналния пост, в който съм обиждан на "г-жа 4-ти км" - или това не е обидно? Странни критерии имат за обидно в инвестор.бг. Неуважаемият алекс 262 пък ме трие, след като отгворям отново на малоумника top, когато с доказателсватен материал показвам, взет от неговите писания, че същият е трол, чиято основна цел е да върви след мен и да сере! И отново не се трие първоизточника, в който съм обиждан!!!

          Е. щом е такова поведението на Мариан и алекс 262 - добре, ваши са и хляба, и ножа, аз ще се самобанирам за 1 месец за всички теми от форума, а след това мога и да го самоудължа. Но понеже обичам реципрочността, ще се постарая да спра и всички реклами на мои познати в него. Все пак справедливостта си е справедливост, а аз никога не си оставям коня в калта, особено когато се толерират явната простащина и агресия. Бъдете здрави и успешни!
          И какво хленчиш като ощипана девица? И ние в самото начало сме рекламирали тук, не сме се хвалили, нито сме изтъквали това, за да имаме някакво предимство пред другите, били сме като всички останали участници тук. И нас доста често ни трият. Но не хленчим и не се оплакваме. Твоят проблем е, че имаш голяма уста и се подиграваш на доста хора тук. Били те обидили! Ами и ти тънко и интелигентно обиждаш доста участници. А ти кога ще си признаеш, че имаш две регистрации във форума? Нас това не ни интересува, но го казваме, за да има справедливост и баланс във форума. Разбира се, дори и сега могат да ни изтрият, но ние не плачем и не правим драми от това.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Уважаеми Мариане,
            Неуважаеми алекс 262,
            Явно в този форум има издадена препоръка, вероятно от Мариан, по препоръка на неговите познати тип Батя, 4Д и производните им "оптимисти", да бъда трит, когато съм обиждан с прилагателни като "г-жа 4-ти км" от малоумника (многоников и производен на някой от "оптимистите", които хвалят акциите, докато ги продават - класика в жанра) top. И когато същият е с теглена една майна от мен - мисля, реципрочен отговор за подобни никове, аз съм трит лично от Мариан. Ок, разбирам го, но защо не трие и оригиналния пост, в който съм обиждан на "г-жа 4-ти км" - или това не е обидно? Странни критерии имат за обидно в инвестор.бг. Неуважаемият алекс 262 пък ме трие, след като отгворям отново на малоумника top, когато с доказателсватен материал показвам, взет от неговите писания, че същият е трол, чиято основна цел е да върви след мен и да сере! И отново не се трие първоизточника, в който съм обиждан!!!

            Е. щом е такова поведението на Мариан и алекс 262 - добре, ваши са и хляба, и ножа, аз ще се самобанирам за 1 месец за всички теми от форума, а след това мога и да го самоудължа. Но понеже обичам реципрочността, ще се постарая да спра и всички реклами на мои познати в него. Все пак справедливостта си е справедливост, а аз никога не си оставям коня в калта, особено когато се толерират явната простащина и агресия. Бъдете здрави и успешни!
            Загложди ме едно съмнение... Не се ли пробваш с това самобаниране да се изхлузиш елегантно и да не почерпиш уважаемата клиентела на Кръчмата по случай рожден и имен ден!?
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Уважаеми Мариане,
              Неуважаеми алекс 262,
              Явно в този форум има издадена препоръка, вероятно от Мариан, по препоръка на неговите познати тип Батя, 4Д и производните им "оптимисти", да бъда трит, когато съм обиждан с прилагателни като "г-жа 4-ти км" от малоумника (многоников и производен на някой от "оптимистите", които хвалят акциите, докато ги продават - класика в жанра) top. И когато същият е с теглена една майна от мен - мисля, реципрочен отговор за подобни никове, аз съм трит лично от Мариан. Ок, разбирам го, но защо не трие и оригиналния пост, в който съм обиждан на "г-жа 4-ти км" - или това не е обидно? Странни критерии имат за обидно в инвестор.бг. Неуважаемият алекс 262 пък ме трие, след като отгворям отново на малоумника top, когато с доказателсватен материал показвам, взет от неговите писания, че същият е трол, чиято основна цел е да върви след мен и да сере! И отново не се трие първоизточника, в който съм обиждан!!!

              Е. щом е такова поведението на Мариан и алекс 262 - добре, ваши са и хляба, и ножа, аз ще се самобанирам за 1 месец за всички теми от форума, а след това мога и да го самоудължа. Но понеже обичам реципрочността, ще се постарая да спра и всички реклами на мои познати в него. Все пак справедливостта си е справедливост, а аз никога не си оставям коня в калта, особено когато се толерират явната простащина и агресия. Бъдете здрави и успешни!
              Няма да издържиш цял месец Груйч. За къде ще е без теб спидито?
              Ами ако стане зделка, кой ще бутва темата тогава Не бива да оставяш съотборците без подкрепа
              Я си седи мирно и си гледай мача. Ма то всъщност при тебе мача е игран де, с тез 2 позиции, то няма много за гледане

              Коментар


              • Причина: Лична нападка
                Нищо подобно. Щеше ми се само, колегата да уточни, с кой акаунт ще се самобанира.

                Коментар


                • Уважаеми Мариане,
                  Неуважаеми алекс 262,
                  Явно в този форум има издадена препоръка, вероятно от Мариан, по препоръка на неговите познати тип Батя, 4Д и производните им "оптимисти", да бъда трит, когато съм обиждан с прилагателни като "г-жа 4-ти км" от малоумника (многоников и производен на някой от "оптимистите", които хвалят акциите, докато ги продават - класика в жанра) top. И когато същият е с теглена една майна от мен - мисля, реципрочен отговор за подобни никове, аз съм трит лично от Мариан. Ок, разбирам го, но защо не трие и оригиналния пост, в който съм обиждан на "г-жа 4-ти км" - или това не е обидно? Странни критерии имат за обидно в инвестор.бг. Неуважаемият алекс 262 пък ме трие, след като отгворям отново на малоумника top, когато с доказателсватен материал показвам, взет от неговите писания, че същият е трол, чиято основна цел е да върви след мен и да сере! И отново не се трие първоизточника, в който съм обиждан!!!

                  Е. щом е такова поведението на Мариан и алекс 262 - добре, ваши са и хляба, и ножа, аз ще се самобанирам за 1 месец за всички теми от форума, а след това мога и да го самоудължа. Но понеже обичам реципрочността, ще се постарая да спра и всички реклами на мои познати в него. Все пак справедливостта си е справедливост, а аз никога не си оставям коня в калта, особено когато се толерират явната простащина и агресия. Бъдете здрави и успешни!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • 06.01.2021, 09:29 Този коментар от power grid е изтрит от mibova
                    Причина: Спазвайте добрия тон!


                    Това е "причина" за изтриване от модерите.

                    Може ли да бъде определено какво е "добър тон", тонът "Ла" ли е, какво ще да е, че да не излиза, че модерята с тази "причина" си трият квот си искат?
                    Между другото, подлежите на санкции по европейското законодателство за свобода на словото, щом предлагате публична платформа, частна или не, в Интернет или не.

                    Коментар


                    • Благодаря !

                      Коментар


                      • Моди, екрана със сделките ми е от 05.01. 2021 г .....Ни шава, ни мърда....
                        Ако е удобно да подбутнеш малко бъгчето, че изпуснах ситуацията ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
                          ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

                          Пожелавам на всички да сте живи, здрави, щастливи, много успехи и по малко да ни давате поводи да ви трием или банваме.
                          Щом има причини, поводи винаги ше си намерите.
                          Поводите може да си ги намерите у нас, но причините са само у вас.

                          Така че не се прави на доброто ченге, трийте си без обяснения, оправдания и убеждавания. Така е по-честно.

                          Коментар


                          • ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

                            Пожелавам на всички да сте живи, здрави, щастливи, много успехи и по малко да ни давате поводи да ви трием или банваме.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                              ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

                              Пожелавам на всички здраве и щастие, и много късмет, годината да е ползотворна, благодатна и да бъдете по-успешни във вашите бизнес начинания от миналата година.

                              Специално на модераторите и администраторите пожелавам през Новата година крепко здраве, добро настроение, много усмивки, по- малко цензура и по- малко да ни триете
                              +110 . .

                              Коментар


                              • ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

                                Пожелавам на всички здраве и щастие, и много късмет, годината да е ползотворна, благодатна и да бъдете по-успешни във вашите бизнес начинания от миналата година.

                                Специално на модераторите и администраторите пожелавам през Новата година крепко здраве, добро настроение, много усмивки, по- малко цензура и по- малко да ни триете

                                Коментар

                                Working...
                                X