IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    Със сигурност Yandox, orthodox и nordWest са едно и също лице, най-вероятно това са някакви шаноникове на основния redcretin
    Че то, и ти се явяваш от поне 5(ПЕТ!) ника. Хората не ти свалят шапка. Свиквай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
      До г-н Бойчо Попов,

      Угважаеми г-н Попов. Преди малко модератор X_Y си позволи да редактира мнение на потребител bulgarian lev в тема за цените на имотите. Аз коментирах в отговор на bulgarian lev и моят коментар беше тотално изтрит с причина "коментар на редактирано мнение".
      Попитах модератор X_Y с какво коментара на bulgarian lev и моят коментар противоречат с Общите условия за ползване на сайта на Инвестор.бг и в частност форума, но освен, че не получих отговор, мнението ми съдържащо този въпрос като доказателство отново беше безцеремонно изтрит.

      г-н Попов, имайте предвид, че когато потребител ползва вашият сайт без това да противоречи на Общите условия поставени от вас и подписани от двете страни, то вие като собственици на сайта подлежите на санкции според Европейското законодателство. Дано ме разбирате правилно, защото няма да е в интерес на никой ако се наложи да защитя правата на потребителите на сайта излизайки от анонимност.

      Бихте ли попитали вашият модератор защо редактира мнението на bulgarian lev и защо изтри изцяло моят коментар? С какво двете противоречаха на Общите условия за ползване на сайта? Имайте предвид, че това ми се случва 2 пъти за 2 дни. Първият път модератор Анди11 поднесе извинения като написа, че уж имало много спам и моят коментар погрешка бил изтрит заедно със него. Интересно ми е сега каква е причината и държа на обяснение за причината за действията на модератора X_Y.

      Хубав ден.
      Хаха какъв е тоя роман дето си написал/а. Тук е пълно с хора с по няколко акаунта заработващи за дадени централи да пускат мнения. Сиг и ти си в тоя кюп и виеш на умряло

      Аз искам да подам сигнал да се изтрият профилите на троловете от герберската централа - имхотеп/ валидатора.

      Коментар


      • Престанете да спамите темата!

        Коментар


        • Със сигурност Yandox, orthodox и nordWest са едно и също лице, най-вероятно това са някакви шаноникове на основния redcretin

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

            тези не са мой
            но твоите ги знаят всички
            Купа , Чифликов , Седларов , караКольо , Арменския поп , Станчева , Judje
            как и защо те пускат отново и отново
            нямам обяснение

            явно тук всичко е на доизживяване

            и този пост отива до пощата на Бойчо
            както и изтрития ми отговор
            на цитираното набеждаване
            което пък е оставено
            Опс, виждам, че и с NordWest пак си се появил. Да знаеш че не се пише Nord, a North. Па вземи понаучи поне английкски вместо да си губиш времето в тема която не ти пасва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

              Orthodox, Yandox, mitko2848, Don0815. Колко още други АКТИВНИ ник-а имаш?
              тези не са мой
              но твоите ги знаят всички
              Купа , Чифликов , Седларов , караКольо , Арменския поп , Станчева , Judje
              как и защо те пускат отново и отново
              нямам обяснение

              явно тук всичко е на доизживяване

              и този пост отива до пощата на Бойчо
              както и изтрития ми отговор
              на цитираното набеждаване
              което пък е оставено

              Коментар


              • ортодоксчо, защо искаш да топиш?
                казарма не си ли ходил.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                  До Бойчо Попов -
                  пост в инвеститорски форум
                  в тема седяща на първо място през повечето време

                  Бойчо Попов да погледне и да види на кого
                  накара andi11 да се извини на ЛС

                  дежурния модератор да не го трие
                  (поставям ултиматум като Judje -Станчева вчера) -
                  пак ще го напиша
                  Orthodox, Yandox, mitko2848, Don0815. Колко още други АКТИВНИ ник-а имаш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the Judge

                    До Бойчо Попов -
                    пост в инвеститорски форум
                    в тема седяща на първо място през повечето време

                    Бойчо Попов да погледне и да види на кого
                    накара andi11 да се извини на ЛС

                    дежурния модератор да не го трие
                    (поставям ултиматум като Judje -Станчева вчера) -
                    пак ще го напиша
                    Last edited by Yandox; 18.06.2021, 19:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                      Да попитам как се създава нова тема във форума?

                      Кликвате от дясната страна върху "Форуми", избирате подходящото место за Вашата тема и влизате там и избирате "Нова тема".

                      Коментар


                      • Да попитам как се създава нова тема във форума?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Нищо нередно няма ако няма обиди и директна атака. Всички ние изразяваме мнението си, а Вие от екипа на Инвестор лесно може да докажете на пуяци от потребителите които нямат даже необходимата минимум познавателна и аналитична способност да разберат че никой не получава стотинки и левове с пропагандна цел. Подобни подхвърляния аз съм приемал винаги с чувство за хумор и никога сериозно, но не мога да сляза на нивото на мисловната сфера и заключения които би родила всяка висша нервна дейност, така че допускам някои хора са убедени в това.
                          Стига с профилите и спекулациите. Носим отговорност пред себе си най-вече, много сте подготвени юридически, но не е така. Не смятам да влизам в разяснения защо.
                          Благодаря за поста, уважението е взаимно.
                          Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                          Според мен е редно да се фокусирате върху потребителя Yandox. Той определя кой е брокер и внушава, че някой потребител получава пари за постинги. Не би ли следвало да търсите сметка на хора лансиращи подобни внушиния и да ги банвате, щото излиза, че инвестора плаща стотинки за писане на мнения, което е пълен абсурд сътворен в мозъка на подобни индивиди
                          и без много познавателна и аналитична
                          способност е видно че постовете
                          са писани от един и същи неграмотик
                          на места изобщо не се разбира как функционира
                          мисловната му дейност
                          предполагам че е пиян - нещо нормално за часа на писане на постовете

                          разменянето на акаунти сред т.нар. 'повишители ' е често срещана практика
                          за да има един дежурен винаги и да създава масовост паника и впечатление за ' бутане с лакти '
                          на опашки за кредити и супер изгодни имоти
                          които всъщност са абсолютно балонизирани

                          някой от тях съм сигурен че пишат срещу материална изгода
                          не казвам пари защото цитирания например би се задоволил
                          и за 3 шишета лидълска мастика на седмица

                          не е редно няколко души да пишат от един профил
                          защото тогава би било редно и един човек
                          да пише от няколко профила
                          а то е забранено
                          следователно - и първото трябва да е така .
                          Last edited by Yandox; 18.06.2021, 06:52.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                            Според мен е редно да се фокусирате върху потребителя Yandox. Той определя кой е брокер и внушава, че някой потребител получава пари за постинги. Не би ли следвало да търсите сметка на хора лансиращи подобни внушиния и да ги банвате, щото излиза, че инвестора плаща стотинки за писане на мнения, което е пълен абсурд сътворен в мозъка на подобни индивиди
                            Или сЕ, или не се правиш на халтав. Не Инвесторът плаща, а заинтересовани страни извън кадър. На мен, как едни ингилизи искаха да ми плащат, само и само, да съм бил пълнел руски форуми с "мнения", т.к.виждаш, успешно, привличам чуждия огън? Същото е: Искат да пробутват внушения някакви, или да сбират гарги като вас и решават да плащат на някой, дето им се чини, че няма работа, щото им изнася. Поне да си заслужаваше но, за 310 лв на месец, при положение, че само заплатата ми е 8 пъти по толкова, а със свободното си време, правя каквото искам...Съответно, отказах. Ама твоят приятел, Импотецият, ако можеше хич да не спи, клечи по цял ден. Явно, трупа ст'инки. Ти не си такъв. Ти си наистина зает и откровено тъп, примерно...
                            Last edited by Pyramid; 18.06.2021, 18:35.

                            Коментар


                            • Да напомня, че този потребител е двойник на потребителя Orthodox, който безсрамно и в разрез на правилата на сайта, копира чужд ник, този на diskmanv и последния толкова се отврати, че вече не пише тук

                              Коментар


                              • Според мен е редно да се фокусирате върху потребителя Yandox. Той определя кой е брокер и внушава, че някой потребител получава пари за постинги. Не би ли следвало да търсите сметка на хора лансиращи подобни внушиния и да ги банвате, щото излиза, че инвестора плаща стотинки за писане на мнения, което е пълен абсурд сътворен в мозъка на подобни индивиди

                                Коментар

                                Working...
                                X