IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Админи в случая моля да се разгледа решение на: Анди11 от "Днес, 10:15, в Непублични компании, Този коментар от bayhuydaduy е изтрит от Andi11, Причина: Неприемливо име на потребителя.",
    Защо реши че името ми е неприемливо ? То е от 2007 г. (4 години преди Анди), айде БЕЗ своеволия.
    И НЕ знам какво виждаш няма нищо цинично или друго ? Ако имаш проблем с това което си представяш НЕ е мой проблем.
    На НИКОЙ език пишещ с латиница "bayhuydaduy" - не е неприемливо или обидно. На транскрипция , а и на английски СЪЩО :
    bay - залив
    huy - хей
    da - да
    duy - дължим.
    Чакам обяснение от Админите моля НЕ го раздавайте безнаказани.

    Очаквам възстановяване на изтритото си съобщение в Непублични компании.
    А ако се стремим към спазване на правила НЕ би трябвало да пишем на латиница - което важи и за имената, включая и на Андито. Или сте си забравили ваште правила.
    Надявам се доскоро
    И пишете поне ЛС като правите нещо.
    Last edited by bayhuydaduy; 12.12.2021, 00:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Отворих темата и като видях какво са надраскали антиваксърите, затворих веднага темата

      Някой ден Investor.BG ще си има проблеми, че е допускала такива глупости във форума си.[/B]
      "Уи, на мама френчето!" (по "Криворазбраната цивилизация")

      Не се е родила институцията, която да създаде "проблеми" на Инвестор.бг! Ако някога се пръкне подобна институция - едва ли ще си жив, за да се "порадваш" - френче, мамино... ))

      Ти можеш да си позволяваш за отправяш "заплахи" - и пак не те трият. Ако не си съгласен - намери си френски (лясковски) форум, където да се "изявяваш" като проповедник на твоята секта.

      Коментар


      • Отворих темата и като видях какво са надраскали антиваксърите, затворих веднага темата

        Някой ден Investor.BG ще си има проблеми, че е допускала такива глупости във форума си.
        Last edited by barbaron; 10.12.2021, 23:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
          От няколко часа при постване ми дава следващата грешка:

          There has been a database error, and the current page cannot be displayed. Site staff have been notified.

          Не знам колко сайт-стафът е нотифайнат, но (това за юзърите) независимо от съобщението за грешка, постът ми се публикува в темата. Няма нужда втори път да го поствам.

          ПП. Но пък гледам, че тази тема, в която току-що постнах, не се вдигна в списъка. Според него последният пост в нея е в 13:22.
          Пак се появи.
          Хората постват по няколко пъти едно и също, защото мислят, че не са успели.

          Моля юзърите да обърнат внимание, че съобщението казва, че не може да се покаже страницата. То ест не казва, че не е постнато.

          Коментар


          • От няколко часа при постване ми дава следващата грешка:
            There has been a database error, and the current page cannot be displayed. Site staff have been notified.
            Не знам колко сайт-стафът е нотифайнат, но (това за юзърите) независимо от съобщението за грешка, постът ми се публикува в темата. Няма нужда втори път да го поствам.

            ПП. Но пък гледам, че тази тема, в която току-що постнах, не се вдигна в списъка. Според него последният пост в нея е в 13:22.
            Last edited by chan_tura_naga; 30.11.2021, 16:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение



              Това горе какво нарушение е. Някакъв червен кретен бълва манипулация че най-растежното дружество в индекса ще крашва. Кое не рабрахте, - че системно скапва форума ли? Ми изтрийте неговия хейт, защо триете останалите???
              ами защото такава е политиката на сайта
              оставят кратунчо да оспамва всички теми и чакат трафик
              и не е само кратунчо има и един с 10 активни ника
              спами из повечето теми и модераторите го търпят за да има "дискусия"
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Ама не може само бичета бре, пак ще крашнете до нулата така. Трябва и критичен поглед, трезва глава.
                Този коментар от shokova terapia е изтрит от mibova
                Причина: Пишете по темата и спазвайте добрия тон! Системните нарушения се санкционират!
                Това горе какво нарушение е. Някакъв червен кретен бълва манипулация че най-растежното дружество в индекса ще крашва. Кое не рабрахте, - че системно скапва форума ли? Ми изтрийте неговия хейт, защо триете останалите???
                Не е препоръка

                Коментар


                • анди, кое е неприемливо, бе
                  че модераторите сте от форума ли?
                  препоръка е

                  Коментар


                  • До администрацията на инвестор.бг.

                    Заплашван съм с БАН от модерарор РУБЛА

                    за ето това:

                    На мека хартия ли са?
                    Смята ли администраторът на инвестор.бг че модератор рубла прекалява с личните си предпочитания и с налагането на личното си мнение с подобни заплахи?
                    Любопитно е също че в една от темите същият модератор се е върнал година назад и е изтрил излагации на нейни хора.
                    Допустимо ли е такова поведение на модератор?

                    Благодаря.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                      След , този Ваш модераторски изблик , Yandox няма НИТО ЕДИН НАПИСАН ПОСТ във форума , камо ли по темата за Имоти .

                      KEEP_ CALM , ако ВИЕ ми покажете със цитат , пост на YANDOX , след вашето предупреждение



                      Дори и ЕДИН !!!!
                      Направо ще се разплача, че един отявлен трол е разобличен и не може вече да руши всяка смислена дискусия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение
                        Модератор keep_calm , незнайно кой ви е назначил , и какви качества сте показал/а , но
                        вие превишавате правата си и модерирате в полза на определена групировка .
                        Дали ви се плаща , или просто сте част от българите потърпевши от тренда в имотите
                        не ми е работа и не ме интересува .
                        Факт е , че подкрепяте и модерирате пристрастно в темата за Имоти , с което искам да обърна внимание
                        на Управата на Инвестор АД.
                        Наложихте бан на Yandox ,който е част от организацията '' България ,Напред'' , без никакви права , правомощия при така стеклите се обстоятелства .
                        Намираме това за преднамерено и провокативно , за платено и поръчково .
                        Не защитавам , изявите на Yandox .
                        Обвинявам вашето модериране , слаба професионалност и може би - пристрастност .

                        Това е Вашата Последна Изява по отношение на пост на Yandox :





                        След , този Ваш модераторски изблик , Yandox няма НИТО ЕДИН НАПИСАН ПОСТ във форума , камо ли по темата за Имоти .
                        Това може да се провери от всеки влязъл във Инвестор , дори и за първи път .


                        Питам Ви - предупреждението - БАН ли е - или е ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ?

                        Питам Ви - защо модерирате в полза на троловете , прокламиращи тегленето на кредите и закупуването на Имоти - СЕГА
                        като това е абсолютно самоубийство за всяко БГ семейство в този момент

                        Питам ВИ - KEEP_CALM , вие българомразец ли сте и ако НЕ
                        защо подкрепяте със дадените ВИ правомощия
                        българомразещи комерсиални брокерасти , спекуланти или кристални олигофрено - идиоти

                        Да се върна на въпроса -

                        KEEP_ CALM , ако ВИЕ ми покажете със цитат , пост на YANDOX , след вашето предупреждение



                        Дори и ЕДИН !!!!

                        Аз ще се извиня лично , и ще Ви приема за професионалист в работата си .

                        Знаейки , че това няма да стане , поради невъзможност да покажете такъв пост , Ви обвинявам , че сте продажно , купено , манипулирано , заплашено или пристрастно човече - по някакъв начин добрало се до ''заветната служба'' - модератор
                        В такъв случай , мястото Ви НЕ Е В ЕКИПА НА ИНВЕСТОР .
                        Хайде , шибнете ми бан и на мен
                        и на още 74 ника които ще ви го напишат ..................
                        Браво и на модератора и на който го е назначил.Така се прави....Ако му покажа какви ми ги пишеше на лични ще те банне завинаги с всичките ти никове.Модератор бан и за чун4о.И този ник е негов...Кой какво проповядва няма никакво значение.Всеки си има глава на раменете и сам преценява да купува или не да тегли кредит или не.Дотегна на всички с простотията си и обидите псувните и извращенията.Сега може само да се сопливиш тука.Ако си мислиш че на някого му е жал за тебе в сериозна заблуда си..И ако може да не се грижиш за нас по умни сме от тебе.Най добре ще е изобщо да се разкараш.

                        Коментар


                        • Това, лошото модератор deep_calm нещо позачезна, да не го уволниха ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            берфоксчо снощи пак омаза акаунтите
                            обаче с цялото си безочие, дошъл тука да клевети почтените участници!

                            време е за нов избор и накрая да остане само 1 активен ник.
                            Трябва да има някаква регулация за подобни хейтъри и клеветници

                            Коментар


                            • берфоксчо снощи пак омаза акаунтите
                              обаче с цялото си безочие, дошъл тука да клевети почтените участници!

                              време е за нов избор и накрая да остане само 1 активен ник.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Мисля, че е крайно време да ти охладят страстите с няколкомесечен бан. Тъкмо ще имаш време да смениш тапетите в деЦката и да изциклиш паркета. Лошото е, че след като видяхме, че си регистрирал още доста никове веднага ще продължиш с дивотиите. Вчера видяхме, че дори вече забравяш с кой ник пишеш. East47 или сегашния трябва отново да избираш.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X