IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Проба

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dante_Aliegheroff Разгледай мнение

      Моля,изпратете ми нов код за верификация,защото старият вече е невалиден....Може и да греша,но доколкото си спомням,при регистрацията не ми изкочи съобщение,че трябва на получа линк за потвърждение на регистрацията...И също като Здравко съм получил куп съобщения от Инвестора на някакъв извънземен език,по моята логика,при всеки мой пост или дори лайкване получавам имейли ....
      Явно и аз не съм си верифицирал профила, но и не съм получил линк за потвърждение, то и нищо не се чете каквото получавам от Инвестора.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dante_Aliegheroff Разгледай мнение

        Здравко,влез в Контролен панел,Уведомления и махни нежеланите отметки...Би трябвало да се реши проблема
        Ами не, пак същата работа !

        Коментар


        • [QUOTE=Dante_Aliegheroff;n3973530]

          Здравко,влез в Контролен панел,Уведомления и махни нежеланите отметки...Би трябвало да се реши проблема

          Благодаря, май стана !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

            Препратих ви последните няколко, които получих днес. Всеки ден получавам такива мейли от вас, но нито един не се чете.
            Здравко,влез в Контролен панел,Уведомления и махни нежеланите отметки...Би трябвало да се реши проблема

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

              Вероятно и Вие не сте верифицирал профила си от получения мейл.
              Моля,изпратете ми нов код за верификация,защото старият вече е невалиден....Може и да греша,но доколкото си спомням,при регистрацията не ми изкочи съобщение,че трябва на получа линк за потвърждение на регистрацията...И също като Здравко съм получил куп съобщения от Инвестора на някакъв извънземен език,по моята логика,при всеки мой пост или дори лайкване получавам имейли ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                Препратете ми някой от тези мейли. Мейлът ми е в контакти на home page.
                Препратих ви последните няколко, които получих днес. Всеки ден получавам такива мейли от вас, но нито един не се чете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                  Здравейте, идват ми постоянно някакви мейли от вас, но нищо не мога да разчета, излизат на някакъв незнаен език ! Как да потвърдя нещо, което не мога да разчета !
                  Препратете ми някой от тези мейли. Мейлът ми е в контакти на home page.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                    Здравейте, направихме проверка. Навярно не сте си активирал новия профил (не сте отворил линка, който трябва да сте получили на мейла)

                    Реално не сте си верифицирал профила и затова не можете да пишете. Проверете си мейла (вкл. в спам кутията).
                    Здравейте, идват ми постоянно някакви мейли от вас, но нищо не мога да разчета, излизат на някакъв незнаен език ! Как да потвърдя нещо, което не мога да разчета !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                      Вероятно пробвате да се логнете със стария никнейм - трябва да използвате мейл адрес за логване вече.
                      Този път наистина се получи, благодаря.
                      Last edited by Pyramid; 06.10.2022, 22:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dante_Aliegheroff Разгледай мнение
                        Здравейте,защо мненията ми не се появяват,или се появяват със закъснение?И също ,като напиша мнение и натисна "Отговор" ме изпраща някъде към първите мнения в темата...
                        Вероятно и Вие не сте верифицирал профила си от получения мейл.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Хм.
                          Както и да е, да кажа за друг неприятен ефект: В секцията "Коментари", на идване от форума - където естествено, НЕлогнат, не може да пишеш - отново, иска логване но, не приема парола и никнейм, изписва "грешни" и съответно, няма начин да изразиш мнение. Ползвам Нокиа 2.3 с оригиналния И андроид и този ДЕФЕКТ, се проявява от момента на ъпдейт на платформата, уж "за добро".
                          Вероятно пробвате да се логнете със стария никнейм - трябва да използвате мейл адрес за логване вече.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                            Никой не е доволен господин Попов ! Направих си нова регистрация, защото нямаше как да потвърдя старата заради вече невалиден мейл адрес и въпреки това не ми позволява да пиша във форума. Дава ми, че съм логнат, но като напиша нещо по някоя тема не излиза нищо и ме връща в някаква стара тема без въобще да се появи написаното от мен. Новия ми ник е Zdravko74 . Мина сигурно повече от месец, а проблемите си стоят ! Просто нямам думи как уж сериозна финансово-икономическа медия като Инвестор допусна подобно нещо !
                            Здравейте, направихме проверка. Навярно не сте си активирал новия профил (не сте отворил линка, който трябва да сте получили на мейла)

                            Реално не сте си верифицирал профила и затова не можете да пишете. Проверете си мейла (вкл. в спам кутията).

                            Коментар


                            • Здравейте,защо мненията ми не се появяват,или се появяват със закъснение?И също ,като напиша мнение и натисна "Отговор" ме изпраща някъде към първите мнения в темата...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Показва, че уж не съм. Дори, когато мога да пиша в темите. Да ида до коментари обаче, пак иска логване но, НЕ ПРИЕМА въведените ми данни, а те са стандартни, и на сън, мога да ги въведа.
                                От компютър е невъзможно да оперирам. Единият нов профил просто блокира. Само от мобилен или от таблет горе долу работи профила, но да речем функцията блокиране на потребители от контролен панел не работи.

                                В старата си поща имах ценни разговори. Слава Богу са отдавна копирани. Може би следва да помислите за вариант по някакъв начин да имаме опция да се доберем до старата си информация по пощите.

                                Ако не здраве да е, но е жалко.
                                Last edited by Arana; 05.10.2022, 20:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X