IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Не сте решили проблемите с новата визия.
    Не сте решили нито един от тях.

    Постоянно ви ги посочваме, но вие не правите нищо.
    Голямото самочувствие им пречи.Но тяхна си работа.Аз вече съм на друго място

    Коментар


    • ще се свикне и с грозният гуи, няма да е проблем.
      но пък реално ще направят прочистване на участниците като цяло нещо като принудителен подбор.

      за форума: отдавна си изживя апогея, а да полагаш усилия за нещо залязващо е може би като да яздиш умрял кон.

      Коментар


      • Не сте решили проблемите с новата визия.
        Не сте решили нито един от тях.

        Постоянно ви ги посочваме, но вие не правите нищо.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • да има и с логването и с отварянето на теми и с писането на мнение....

          Коментар


          • Абе, дали по броя мнения се усещате, че има проблем с логването?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              Ужасен съм от новия интерфейс! Някои от темите, като "политика", както и темата за самия нов интерфейс не ми се отварят, а ми излиза грешка 404! Какво да правя?
              И каква работа имаш в тема "Политика"? Там пише само трол Иванчо и многониковия Хайрсъзов говори сам със себе си. Едното никче с другото.
              А иначе мисля, че няма да влезеш в темата с този ник. Аз два дни не успях. И си направих нов.

              Коментар


              • Ужасен съм от новия интерфейс! Някои от темите, като "политика", както и темата за самия нов интерфейс не ми се отварят, а ми излиза грешка 404! Какво да правя?

                Коментар


                • Определено спирам да ползвам сайта при този дизайн. Ако няколко блокчета с текст на бял фон може да се нарече дизайн изобщо..

                  Коментар


                  • Моля за опция "Към старата весрия на сайта", новия дизайн е неприятен, твърде ярък, дразни и мн.др.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Тема Политика продължава да не се отваря. Имам съобщение на лични, отварям го, обаче след това продължава да свети, че имам съобщение. Не отбелязва, че съм го отворил.
                      Изтрих цялата изтория на браузъра, изтрих кукитата на Инвестор и пак не мога да си вляза с моя ник, ами ползвам резервен. Отврат.

                      Коментар


                      • Инвесторе, вземете го оправете вече това време, че е много дразнещо така.
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • за да се избегнат големите бели полета, препоръка е да се намали размера на аватара и да се елиминира информацията:
                          • Дата на присъединяване:Jul 2013
                          • Мнения: 1055
                          това е абсолютно ненужна информация при коментарите, която може спокойно да бъде достъпна само при отваряне профила на някой участник.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                            може да е въпрос на навик и време за свикване,но засега новият гуи по-скоро дразни.

                            много неприятен банера на Бенчмарк, който се появява в дасно постоянно, както и НЕприсъщата за този формат на икономическо издание реклама на мъжки костюми, при това избожда очите с фрапантните си размери най-отгоре на хоум-страницата.

                            определено за момента впечатлението е преобладаващо негативно заради неудазно позиционираните рекламни банери.
                            препоръка е да се оптимизират рекламите, БЕЗ да изместват фокуса на изданието.
                            Сваляш си Adblock Plus и си решаваш проблемите с банерите. За останалите проблеми нямам идеи

                            Коментар


                            • може да е въпрос на навик и време за свикване,но засега новият гуи по-скоро дразни.

                              много неприятен банера на Бенчмарк, който се появява в дасно постоянно, както и НЕприсъщата за този формат на икономическо издание реклама на мъжки костюми, при това избожда очите с фрапантните си размери най-отгоре на хоум-страницата.

                              определено за момента впечатлението е преобладаващо негативно заради неудазно позиционираните рекламни банери.
                              препоръка е да се оптимизират рекламите, БЕЗ да изместват фокуса на изданието.

                              Коментар


                              • S tezi golemi beli poleta tvarde malko mnenii na stranica. Tova umishleno li e? Dori kirilicata mi se vazmushtava i ne shte se pokazhe.

                                Коментар

                                Working...
                                X