IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Значи:
    -часовника (проблемен още от по-предишния интерфейс)
    -индикацията за прочетена тема (все ще намерите два цвята, които не са в съседни нюанси)
    -логване
    -активност и актуалност на чартовете
    -времева адекватност на борсовата сесия
    -актуални данни в профилите на дружествата
    -неприличен и неподобаващ език на определени потребители
    -модератори( по-справедливо отсъждане )
    The strongest stand last.

    Коментар


    • ee, пичове, тука сте маса ИТ и други специалисти, нормално е да има некой и друг бъг. имайте малко търпение.
      препоръка е

      Коментар


      • Тема "Политика" не се отваря. Само някакво огромно число 404 . Дето пита по-долу един, защо "подобрявате" нещо, което си е добро? За да го съсипете ли?

        Коментар


        • Коментирах нещо преди 8 минути в тази тема. Излязох от форума, влизам отново и виждам, че часът на последното мнение в тази тема е 16,22 . Нямам думи. Отврат!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
            Някой иска ли да пусне анкета да видим колко хора искат стария интерфейс?
            Пандичке, може би още не сме свикнали. Според мен трябва да се даде шанс и да има нещо такова след месец да кажем.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Някой иска ли да пусне анкета да видим колко хора искат стария интерфейс?
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Нямам думи да опиша колко съм недоволен от "новия" вид на сайта. Не мога да се логна с истинския си профил, та ползвам резервен, Пет пъти сменях парола, двайсет пъти пробвах да се логна, не и не. "Грешен потребител или парола".
                То си личи че и другите не могат, като се вижда в колко теми има мнения....
                Съсипахте форума, нищо повече.

                Коментар


                • С този нов изглед буквите са станали много по-малки за сметка на огромни бели полета в и между постовете. Доста неприятно и натоварващо очите. Не знам какви екстри трябва да има за да компенсира това.

                  Коментар


                  • А ще има ли възможност форума да стане "нормален" (имам предвид подредбата на новите мнения), да изглежда така, както 99% от форумите изглеждат?
                    Най-добре ще е да може потребителя да управлява изгледа на форума, за да не се дразнят традиционалистите.
                    Last edited by Гошо Тъпото; 17.11.2016, 16:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Здравейте, в новата версия на сайта, прегледаните вече теми от форума не се различават от непрегледаните. В предишния вариант едните бяха потъмнени и по този начин човек се ориентираше дали има ново мнение в темата, която следи. Сега това е невъзможно и мен лично доста ме дразни. Налага се да влизам по 2-3 в тема, за да видя, че няма ново мнение. Това ще се коригира ли?
                      Здравейте, ще се опитаме да го модифицираме. Извиняваме се на всички, които днес имат трудности с влизането. Правим всичко възможно, за да отстраним всички проблеми възможно най-скоро.

                      Иначе - ще откриете, че новата версия на форума всъщност има много повече възможности и функционалности и самото ползване ще стане по-лесно. Надявам се да ви хареса и редизайнът на сайта. Скоро и там ще предложим нови възможности.
                      Поздрави,

                      Бойчо

                      Коментар


                      • Здравейте, в новата версия на сайта, прегледаните вече теми от форума не се различават от непрегледаните. В предишния вариант едните бяха потъмнени и по този начин човек се ориентираше дали има ново мнение в темата, която следи. Сега това е невъзможно и мен лично доста ме дразни. Налага се да влизам по 2-3 в тема, за да видя, че няма ново мнение. Това ще се коригира ли?
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                          Новият вид е просто отвратителен.Не ми е ясно що съсипвате нещо дето си работи добре.
                          да не споменаваме бъговете и проблемите с логването. отне ми към 20 опита
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Новият вид е просто отвратителен.Не ми е ясно що съсипвате нещо дето си работи добре.

                            Коментар


                            • На мен ми е изтрит стария акаунт, с който преди имах проблеми и не ми излизаха мненията. Иначе новата визия изглежда добре, поне според мен

                              Коментар


                              • Вярно , по добре изглежда !

                                Коментар

                                Working...
                                X