IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    1255.55 се оказа много силна подкрепа нощеска. Гледам дъното е било точно на 1255

    Ако пробие ще ослушваме за 1244.44 и след това ще чакаме нивото кент флош роял на 1234.56
    Още малко ако го напънат ще стане случка

    Коментар


    • еххххх- чо............... ако ти се пие шампанЯ .......... ама немаш повод ............ - обърни монитора ...........
      Вече имаш - наливай ................ ралииииииииииииии............................

      Коментар


      • 1255.55 се оказа много силна подкрепа нощеска. Гледам дъното е било точно на 1255

        Ако пробие ще ослушваме за 1244.44 и след това ще чакаме нивото кент флош роял на 1234.56

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
          Първоначално изпратено от Kondora

          Нивата за затваряне на късите ми са - 1286 !! 1272!! 1264!!
          !
          .................................................. ...............................................




          Намерих си го '' цитиран '' ............ Мибова не може да изтрие изцитираните ми постоеве

          Айде и втория таргет изпълнен .................




          пп. Възможност и за достигане има и на 1258 / 56 .................
          Вече пробив на 1245 ще затвърди на 90 % мечи тренд за ходене до минимум 1150 ............
          Все още мисля , че няма да се състои сега ( слизането до 1150 ) , а ще бъде след възходящо движение до 1400 / 1480 .......................
          Написано е на 19 .06
          'Ногу съм добър , ей ..................
          Еххх - чооо .......... за 20 хилки , може да ти преподам някой тънкост на занаята
          Само гледай , написаните цени още от май месец 1286 !! 1272!! 1264!!
          На всяка една цената е спирала ......... яко !!! Не като на ехххх- чо , '' неслучайните подкрепи ''
          На 1257 - купих !!!!!

          пп. Всеоще се придържам към плана ............ При Пробив на 1245 , ще има промяна
          Last edited by Kondora; 26.06.2018, 19:18.

          Коментар


          • Дразня конкретен човек, когото смятам за шарлатанин

            Но покрай него и други хора се дразнят, което обаче не ми е целта

            Лично аз бих изчакал по-ниски нива, поне под 1200

            Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            Ти би ли взел и на колко ? или пишеш само да дразниш феновете ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Екса,

              Как е настроението с РАЛИ, РАЛИ, РАЛИ-то?!

              Не смяташ ли, че скоро ще паднем под 1255.55? И какво мислиш за подкрепата 1234.56? Аз все още предпочитам 1222.22 и дори 1212.12

              като гледам графиката картинката не е розова в близко бъдеще. Да видим дали до 1,200 няма да отиде че и по надолу към дъното от края на 2016-та.

              Ти би ли взел и на колко ? или пишеш само да дразниш феновете ?

              Коментар


              • Екса,

                Как е настроението с РАЛИ, РАЛИ, РАЛИ-то?!

                Не смяташ ли, че скоро ще паднем под 1255.55? И какво мислиш за подкрепата 1234.56? Аз все още предпочитам 1222.22 и дори 1212.12


                Коментар


                • Пъзела продължава да се реди.Вчера Вълкът спечели изборите и вече е абсолютен господар.............И в седмицата преди изборите всички в ЕС-то в един глас отново почнаха да говорят за бежанците...........А златото си блести и чака времето си...........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                    Вдигам темата - не се изненадвам, че има нужда.
                    Незаинтересованост, безразличие, апатия - най-лицеприятното, което може да се каже за сектора в този момент.

                    Под "повръхността" - силни дивергенции, "счупена" подкрепа, както често се случва, но неинвалидиран сетъп за доста бързо достигане до нива от 1550+.
                    Ниво на инвалидиране: 1235, но още затворяне под 16.00 за сребро и 1255 за злато биха наклонили сериозно везните в мечи ръце.
                    Процентите, които цитирах в предния, пост, важат с пълна сила.

                    Следващ пост ще следва или при инвалидирането /под 1235/, или след достигане на таргета над 1500.


                    Успех!
                    Жив да си - без теб - накъде ???????????
                    Съживителю на темата ...........

                    ''Под повърхноста '' ........... '' счупени подкрепи '' .............. '' дивергенциии '' ............ '' неинвалидиран сетъп '' ........
                    Мале , мале ,мале ................ кой съм , къде съм , к' во става ..................

                    ахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

                    пп . И трите ти
                    Процентите, които цитирах в предния, пост, важат с пълна сила.
                    ще ги задраскам във времето .............. един по един ..........

                    ппп
                    1255 за злато биха наклонили сериозно везните в мечи ръце.
                    Още малко и ........ РАЛИ ???? ....... ама мечо ли , тоя път ????
                    Що аз пък сега мисля да купувам ......................

                    Коментар


                    • 1550+ не може никога да се инвалидира! Колкото повече пада златото, толкова повече става за купуване и толкова по-близо сме до ралито

                      Коментар


                      • Вдигам темата - не се изненадвам, че има нужда.
                        Незаинтересованост, безразличие, апатия - най-лицеприятното, което може да се каже за сектора в този момент.

                        Под "повръхността" - силни дивергенции, "счупена" подкрепа, както често се случва, но неинвалидиран сетъп за доста бързо достигане до нива от 1550+.
                        Ниво на инвалидиране: 1235, но още затворяне под 16.00 за сребро и 1255 за злато биха наклонили сериозно везните в мечи ръце.
                        Процентите, които цитирах в предния, пост, важат с пълна сила.

                        Следващ пост ще следва или при инвалидирането /под 1235/, или след достигане на таргета над 1500.


                        Успех!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                          40 долара потенциал надолу и 300 долара нагоре ...и за капак хоризонт 4-5 седмици? Еквивалент на това да е да попитам: следващите 4-5 седмици 1310 или 990?

                          Игнорирам ти хоризонта, че видно прави въпроса безумен. С игнориран хоризонт:

                          1. 45%
                          2. 55%

                          Над 1310:
                          1. 40%
                          2. 60%

                          Над 1370:
                          1. 25-30%
                          2. 70-75%

                          Е , защо игнорираш хоризонта............Човека иска с '' хоризонт'' .........4-5 седмици..........
                          Гледай моя отговор и се учи ...............
                          На теб и Трите варианта са ти грешни !!!!!!
                          Дори и да махнем условието '' 4-5 седмици ''
                          Добре съм ги цитирал !
                          Във времето ......... един по един ще драскаме и трите !!!! ................. 87 %

                          Last edited by Kondora; 21.06.2018, 11:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Ексчо, кое е по-вероятно да стане в следващите четири-пет седмици:

                            а) да паднем на 1222.22
                            б) да се качим на 1555.55?
                            40 долара потенциал надолу и 300 долара нагоре ...и за капак хоризонт 4-5 седмици? Еквивалент на това да е да попитам: следващите 4-5 седмици 1310 или 990?

                            Игнорирам ти хоризонта, че видно прави въпроса безумен. С игнориран хоризонт:

                            1. 45%
                            2. 55%

                            Над 1310:
                            1. 40%
                            2. 60%

                            Над 1370:
                            1. 25-30%
                            2. 70-75%


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              а) - 85%
                              б) - 15%
                              Въпроса му е '' до 4- 5 седмици '' ............
                              Моят отговор е :
                              а) 15 %
                              б) 0 % ..........

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Ексчо, кое е по-вероятно да стане в следващите четири-пет седмици:

                                а) да паднем на 1222.22
                                б) да се качим на 1555.55?
                                Накрая ще стане- двама се карат трети печели.Евала Мишо......може би урината от малки момченца ти отваря чакрите и третото око.

                                Коментар

                                Working...
                                X