IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Екса,

    Как е настроението с РАЛИ, РАЛИ, РАЛИ-то?!

    Не смяташ ли, че скоро ще паднем под 1255.55? И какво мислиш за подкрепата 1234.56? Аз все още предпочитам 1222.22 и дори 1212.12

    като гледам графиката картинката не е розова в близко бъдеще. Да видим дали до 1,200 няма да отиде че и по надолу към дъното от края на 2016-та.

    Ти би ли взел и на колко ? или пишеш само да дразниш феновете ?

    Коментар


    • Екса,

      Как е настроението с РАЛИ, РАЛИ, РАЛИ-то?!

      Не смяташ ли, че скоро ще паднем под 1255.55? И какво мислиш за подкрепата 1234.56? Аз все още предпочитам 1222.22 и дори 1212.12


      Коментар


      • Пъзела продължава да се реди.Вчера Вълкът спечели изборите и вече е абсолютен господар.............И в седмицата преди изборите всички в ЕС-то в един глас отново почнаха да говорят за бежанците...........А златото си блести и чака времето си...........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
          Вдигам темата - не се изненадвам, че има нужда.
          Незаинтересованост, безразличие, апатия - най-лицеприятното, което може да се каже за сектора в този момент.

          Под "повръхността" - силни дивергенции, "счупена" подкрепа, както често се случва, но неинвалидиран сетъп за доста бързо достигане до нива от 1550+.
          Ниво на инвалидиране: 1235, но още затворяне под 16.00 за сребро и 1255 за злато биха наклонили сериозно везните в мечи ръце.
          Процентите, които цитирах в предния, пост, важат с пълна сила.

          Следващ пост ще следва или при инвалидирането /под 1235/, или след достигане на таргета над 1500.


          Успех!
          Жив да си - без теб - накъде ???????????
          Съживителю на темата ...........

          ''Под повърхноста '' ........... '' счупени подкрепи '' .............. '' дивергенциии '' ............ '' неинвалидиран сетъп '' ........
          Мале , мале ,мале ................ кой съм , къде съм , к' во става ..................

          ахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

          пп . И трите ти
          Процентите, които цитирах в предния, пост, важат с пълна сила.
          ще ги задраскам във времето .............. един по един ..........

          ппп
          1255 за злато биха наклонили сериозно везните в мечи ръце.
          Още малко и ........ РАЛИ ???? ....... ама мечо ли , тоя път ????
          Що аз пък сега мисля да купувам ......................

          Коментар


          • 1550+ не може никога да се инвалидира! Колкото повече пада златото, толкова повече става за купуване и толкова по-близо сме до ралито

            Коментар


            • Вдигам темата - не се изненадвам, че има нужда.
              Незаинтересованост, безразличие, апатия - най-лицеприятното, което може да се каже за сектора в този момент.

              Под "повръхността" - силни дивергенции, "счупена" подкрепа, както често се случва, но неинвалидиран сетъп за доста бързо достигане до нива от 1550+.
              Ниво на инвалидиране: 1235, но още затворяне под 16.00 за сребро и 1255 за злато биха наклонили сериозно везните в мечи ръце.
              Процентите, които цитирах в предния, пост, важат с пълна сила.

              Следващ пост ще следва или при инвалидирането /под 1235/, или след достигане на таргета над 1500.


              Успех!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                40 долара потенциал надолу и 300 долара нагоре ...и за капак хоризонт 4-5 седмици? Еквивалент на това да е да попитам: следващите 4-5 седмици 1310 или 990?

                Игнорирам ти хоризонта, че видно прави въпроса безумен. С игнориран хоризонт:

                1. 45%
                2. 55%

                Над 1310:
                1. 40%
                2. 60%

                Над 1370:
                1. 25-30%
                2. 70-75%

                Е , защо игнорираш хоризонта............Човека иска с '' хоризонт'' .........4-5 седмици..........
                Гледай моя отговор и се учи ...............
                На теб и Трите варианта са ти грешни !!!!!!
                Дори и да махнем условието '' 4-5 седмици ''
                Добре съм ги цитирал !
                Във времето ......... един по един ще драскаме и трите !!!! ................. 87 %

                Last edited by Kondora; 21.06.2018, 11:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Ексчо, кое е по-вероятно да стане в следващите четири-пет седмици:

                  а) да паднем на 1222.22
                  б) да се качим на 1555.55?
                  40 долара потенциал надолу и 300 долара нагоре ...и за капак хоризонт 4-5 седмици? Еквивалент на това да е да попитам: следващите 4-5 седмици 1310 или 990?

                  Игнорирам ти хоризонта, че видно прави въпроса безумен. С игнориран хоризонт:

                  1. 45%
                  2. 55%

                  Над 1310:
                  1. 40%
                  2. 60%

                  Над 1370:
                  1. 25-30%
                  2. 70-75%


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    а) - 85%
                    б) - 15%
                    Въпроса му е '' до 4- 5 седмици '' ............
                    Моят отговор е :
                    а) 15 %
                    б) 0 % ..........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Ексчо, кое е по-вероятно да стане в следващите четири-пет седмици:

                      а) да паднем на 1222.22
                      б) да се качим на 1555.55?
                      Накрая ще стане- двама се карат трети печели.Евала Мишо......може би урината от малки момченца ти отваря чакрите и третото око.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение


                        Намерих си го '' цитиран '' ............ Мибова не може да изтрие изцитираните ми постоеве

                        Айде и втория таргет изпълнен .................




                        пп. Възможност и за достигане има и на 1258 / 56 .................
                        Вече пробив на 1245 ще затвърди на 90 % мечи тренд за ходене до минимум 1150 ............
                        Все още мисля , че няма да се състои сега ( слизането до 1150 ) , а ще бъде след възходящо движение до 1400 / 1480 .......................
                        .................................................. ............
                        .................................................. ..........................
                        Първоначално изпратено от Kondora

                        Нивата за затваряне на късите ми са - 1286 !! 1272!! 1264!!
                        Айде и третия таргет взет .....




                        Еххххх - чо .......... како сме , друже ????
                        Нема са пуашиш ......... Ще тръгне т'ва Рали........... Некога

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Ексчо, кое е по-вероятно да стане в следващите четири-пет седмици:

                          а) да паднем на 1222.22
                          б) да се качим на 1555.55?
                          а) - 85%
                          б) - 15%
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Ексчо, кое е по-вероятно да стане в следващите четири-пет седмици:

                            а) да паднем на 1222.22
                            б) да се качим на 1555.55?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                              Така съм съгласен. Скъпия долар увеличава риска от дългова криза в EM
                              Погрешно съм разбрал, че тезата ти е, че води директно към скъпо злато
                              И аз така мисля този път кризта ще почне от някъде другаде. Еврозонта е ясна. Китай скачен съд.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                                Най-логичното е дедоларизация и хаос........... Всеки долар който отново се произвежда като стока в САЩ а не някъде другаде поражда дедоларизация и световен хаос.........Тръм и политиката на ФЕД водят много тежка криза при всички извън САЩ взели доларови кредити-комшиите турците са с 400 милиарда.........Страха и безпорядака ще се разпространят накрая и в САЩ.Кризат на дълга и долара идва с всяка стъпка на ФЕД и всяко ново мито на Трамп.
                                Така съм съгласен. Скъпия долар увеличава риска от дългова криза в EM
                                Погрешно съм разбрал, че тезата ти е, че води директно към скъпо злато

                                Коментар

                                Working...
                                X