IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    Още малко ако го напънат ще стане случка
    Да, но 1255.55 се оказа много яка подкрепа, която даже Ексът май не беше предвидил

    Ексчо,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      1255.55 се оказа много силна подкрепа нощеска. Гледам дъното е било точно на 1255

      Ако пробие ще ослушваме за 1244.44 и след това ще чакаме нивото кент флош роял на 1234.56
      Още малко ако го напънат ще стане случка

      Коментар


      • еххххх- чо............... ако ти се пие шампанЯ .......... ама немаш повод ............ - обърни монитора ...........
        Вече имаш - наливай ................ ралииииииииииииии............................

        Коментар


        • 1255.55 се оказа много силна подкрепа нощеска. Гледам дъното е било точно на 1255

          Ако пробие ще ослушваме за 1244.44 и след това ще чакаме нивото кент флош роял на 1234.56

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
            Първоначално изпратено от Kondora

            Нивата за затваряне на късите ми са - 1286 !! 1272!! 1264!!
            !
            .................................................. ...............................................




            Намерих си го '' цитиран '' ............ Мибова не може да изтрие изцитираните ми постоеве

            Айде и втория таргет изпълнен .................




            пп. Възможност и за достигане има и на 1258 / 56 .................
            Вече пробив на 1245 ще затвърди на 90 % мечи тренд за ходене до минимум 1150 ............
            Все още мисля , че няма да се състои сега ( слизането до 1150 ) , а ще бъде след възходящо движение до 1400 / 1480 .......................
            Написано е на 19 .06
            'Ногу съм добър , ей ..................
            Еххх - чооо .......... за 20 хилки , може да ти преподам някой тънкост на занаята
            Само гледай , написаните цени още от май месец 1286 !! 1272!! 1264!!
            На всяка една цената е спирала ......... яко !!! Не като на ехххх- чо , '' неслучайните подкрепи ''
            На 1257 - купих !!!!!

            пп. Всеоще се придържам към плана ............ При Пробив на 1245 , ще има промяна
            Last edited by Kondora; 26.06.2018, 19:18.

            Коментар


            • Дразня конкретен човек, когото смятам за шарлатанин

              Но покрай него и други хора се дразнят, което обаче не ми е целта

              Лично аз бих изчакал по-ниски нива, поне под 1200

              Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Ти би ли взел и на колко ? или пишеш само да дразниш феновете ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Екса,

                Как е настроението с РАЛИ, РАЛИ, РАЛИ-то?!

                Не смяташ ли, че скоро ще паднем под 1255.55? И какво мислиш за подкрепата 1234.56? Аз все още предпочитам 1222.22 и дори 1212.12

                като гледам графиката картинката не е розова в близко бъдеще. Да видим дали до 1,200 няма да отиде че и по надолу към дъното от края на 2016-та.

                Ти би ли взел и на колко ? или пишеш само да дразниш феновете ?

                Коментар


                • Екса,

                  Как е настроението с РАЛИ, РАЛИ, РАЛИ-то?!

                  Не смяташ ли, че скоро ще паднем под 1255.55? И какво мислиш за подкрепата 1234.56? Аз все още предпочитам 1222.22 и дори 1212.12


                  Коментар


                  • Пъзела продължава да се реди.Вчера Вълкът спечели изборите и вече е абсолютен господар.............И в седмицата преди изборите всички в ЕС-то в един глас отново почнаха да говорят за бежанците...........А златото си блести и чака времето си...........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                      Вдигам темата - не се изненадвам, че има нужда.
                      Незаинтересованост, безразличие, апатия - най-лицеприятното, което може да се каже за сектора в този момент.

                      Под "повръхността" - силни дивергенции, "счупена" подкрепа, както често се случва, но неинвалидиран сетъп за доста бързо достигане до нива от 1550+.
                      Ниво на инвалидиране: 1235, но още затворяне под 16.00 за сребро и 1255 за злато биха наклонили сериозно везните в мечи ръце.
                      Процентите, които цитирах в предния, пост, важат с пълна сила.

                      Следващ пост ще следва или при инвалидирането /под 1235/, или след достигане на таргета над 1500.


                      Успех!
                      Жив да си - без теб - накъде ???????????
                      Съживителю на темата ...........

                      ''Под повърхноста '' ........... '' счупени подкрепи '' .............. '' дивергенциии '' ............ '' неинвалидиран сетъп '' ........
                      Мале , мале ,мале ................ кой съм , къде съм , к' во става ..................

                      ахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха

                      пп . И трите ти
                      Процентите, които цитирах в предния, пост, важат с пълна сила.
                      ще ги задраскам във времето .............. един по един ..........

                      ппп
                      1255 за злато биха наклонили сериозно везните в мечи ръце.
                      Още малко и ........ РАЛИ ???? ....... ама мечо ли , тоя път ????
                      Що аз пък сега мисля да купувам ......................

                      Коментар


                      • 1550+ не може никога да се инвалидира! Колкото повече пада златото, толкова повече става за купуване и толкова по-близо сме до ралито

                        Коментар


                        • Вдигам темата - не се изненадвам, че има нужда.
                          Незаинтересованост, безразличие, апатия - най-лицеприятното, което може да се каже за сектора в този момент.

                          Под "повръхността" - силни дивергенции, "счупена" подкрепа, както често се случва, но неинвалидиран сетъп за доста бързо достигане до нива от 1550+.
                          Ниво на инвалидиране: 1235, но още затворяне под 16.00 за сребро и 1255 за злато биха наклонили сериозно везните в мечи ръце.
                          Процентите, които цитирах в предния, пост, важат с пълна сила.

                          Следващ пост ще следва или при инвалидирането /под 1235/, или след достигане на таргета над 1500.


                          Успех!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

                            40 долара потенциал надолу и 300 долара нагоре ...и за капак хоризонт 4-5 седмици? Еквивалент на това да е да попитам: следващите 4-5 седмици 1310 или 990?

                            Игнорирам ти хоризонта, че видно прави въпроса безумен. С игнориран хоризонт:

                            1. 45%
                            2. 55%

                            Над 1310:
                            1. 40%
                            2. 60%

                            Над 1370:
                            1. 25-30%
                            2. 70-75%

                            Е , защо игнорираш хоризонта............Човека иска с '' хоризонт'' .........4-5 седмици..........
                            Гледай моя отговор и се учи ...............
                            На теб и Трите варианта са ти грешни !!!!!!
                            Дори и да махнем условието '' 4-5 седмици ''
                            Добре съм ги цитирал !
                            Във времето ......... един по един ще драскаме и трите !!!! ................. 87 %

                            Last edited by Kondora; 21.06.2018, 11:49.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Ексчо, кое е по-вероятно да стане в следващите четири-пет седмици:

                              а) да паднем на 1222.22
                              б) да се качим на 1555.55?
                              40 долара потенциал надолу и 300 долара нагоре ...и за капак хоризонт 4-5 седмици? Еквивалент на това да е да попитам: следващите 4-5 седмици 1310 или 990?

                              Игнорирам ти хоризонта, че видно прави въпроса безумен. С игнориран хоризонт:

                              1. 45%
                              2. 55%

                              Над 1310:
                              1. 40%
                              2. 60%

                              Над 1370:
                              1. 25-30%
                              2. 70-75%


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                а) - 85%
                                б) - 15%
                                Въпроса му е '' до 4- 5 седмици '' ............
                                Моят отговор е :
                                а) 15 %
                                б) 0 % ..........

                                Коментар

                                Working...
                                X