IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Веднага щом казах "затваряйте късите" на 1247.00 и дойде голямото движение нагоре

    Първоначално изпратено от tonygl Разгледай мнение
    Нещо много отлепи нагоре.... 15 долара за един ден

    Коментар


    • Нещо много отлепи нагоре.... 15 долара за един ден

      Коментар


      • Не, не съм още

        Но хората много настояваха да кажа, кога да се велезе късо, с ирония, разбира се. Бяха много ербап тогава на 1340-1350

        И аз, хоп!, казах им на 1358, че е време за къси... Майтапи...

        Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Я па ти излезна голем трейдър.. Да не си се заразил от HY.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Алчуняче, генералната посока (за която говоря аз) не се е сменяла от години... и със сигурност не е нагоре


          Нали помниш, че предлагах облог 3:1 на гениалния ТА експерт Ексчо, че няма да има $1500 през 2017...

          Иначе съжалявам, ако си се набутало в злато на $1800. Тук съм специално за шарлатанина


          Да, да, и краткосрочната посока я уцелих. Нали ме питахте откъде да почвате да шортите? Е, аз ви казах от 1358... в реално време...

          С’аа ти к’во още искаш?
          Я па ти излезна голем трейдър.. Да не си се заразил от HY.

          Коментар


          • Сега, в интерес на истината, от тук нататък нямам идея дали краткосрочно ще продължи надолу. Така, че който е отворил късо на 1358 може сега да кешира

            Пък ако падне под 1200 ще може да се спекулира за краткосрочно нагоре

            Коментар


            • Алчуняче, генералната посока (за която говоря аз) не се е сменяла от години... и със сигурност не е нагоре


              Нали помниш, че предлагах облог 3:1 на гениалния ТА експерт Ексчо, че няма да има $1500 през 2017...

              Иначе съжалявам, ако си се набутало в злато на $1800. Тук съм специално за шарлатанина


              Да, да, и краткосрочната посока я уцелих. Нали ме питахте откъде да почвате да шортите? Е, аз ви казах от 1358... в реално време...

              С’аа ти к’во още искаш?
              Last edited by Money; 03.07.2018, 12:35.

              Коментар


              • Браво Мишкуняк, от двеста изписани глупости и ти да фанеш един път посоката.Ама се радваш сам на себе си,като детенце което си е уцелило цукалото за пръв път без само да го е очаквало.

                Коментар


                • Охо, Ексчофф, к’во ста’а, бе? Чак сега виждам, че ралито още по’ече се е засилило. Напра’о ня’а спирачка т’ва рали...

                  Коментар


                  • Тря да поспре тука на 1240$ https://i.imgur.com/bEp4K0f.jpg

                    Още повече ойрото и то спря,а последните седмици корелацията голд и $ е 1:1
                    В мидъл рън обаче изглежда $ ще поскъпва,така че може и да пропадне малко над Иляду /по графиката/
                    Аз имам физически голд в сейф,но не ми пика изобщо.Мога да държа години,а и хеджирам с бая доларЕ.
                    Цената на голда я натиска картела надолЕ ,както и на петрола,а откоро налазиха и криптото с фючърсите.Реалните цени са поне х2 ,х3 и нагоре/голд,петрол/.
                    Не може някви тоалетни хартийки с един Франклин където му викат да поскъпват за сметка на нещо което е било ценно хиляди години.А и в все по- трудно се добива,за разлика от онова което вади принтера на ФЕД.
                    Last edited by kurta007; 02.07.2018, 23:18.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                      Написано е на 19 .06
                      'Ногу съм добър , ей ..................
                      Еххх - чооо .......... за 20 хилки , може да ти преподам някой тънкост на занаята
                      Само гледай , написаните цени още от май месец 1286 !! 1272!! 1264!!
                      На всяка една цената е спирала ......... яко !!! Не като на ехххх- чо , '' неслучайните подкрепи ''
                      На 1257 - купих !!!!!

                      пп. Всеоще се придържам към плана ............ При Пробив на 1245 , ще има промяна
                      Кондоре ще падаме ли под 1,200 гущера ? Атакуват го силно пък да видим

                      Коментар


                      • Да пада, ще купуваме!
                        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                        Коментар


                        • Гледам днеска понадигна глава златцето... Какви са ви прогнозите ?

                          Коментар


                          • Да обобщим :
                            Резултата от Ралито на ехххх -чо е .......... катастрофален !!!!
                            Пилота го няма ........ избягал е !!!
                            Болида е в храстите на '' щайга ''




                            Извода : Не всеки , който може да кара на баща си Москвича , трябва да участва във Формула 1 .
                            Познания се искат ...... по - големи ......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tonygl Разгледай мнение

                              Каква ? Нагоре или надолу ще е случката ?
                              За падане под $1200 говорихме. Не е изключено, въпреки че има много яка подкрепа на $1212.12

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Още малко ако го напънат ще стане случка
                                Каква ? Нагоре или надолу ще е случката ?

                                Коментар

                                Working...
                                X