IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

    Идеята ти ми е ясна.....
    моята идея беше че всички които се правят на големи инвеститори..
    И смятат "хартиеното" ( Защо са го кръстили така А не просто злато търгувано през борсата не знам) за мръсна дума .... Толкова са им и познанията
    ​​​​ Сигурен съм че "инвестират ".....още от 1700
    Защото..... и за да инвестираш , трябва да познаваш движенията на графиката...
    А не когато ти припаднат нек'ви пари....
    А движението на графиката са...... движенията на "хартиеното злато".....
    Мисля че ме разбра.......
    Имам и на 1850 купено.Седи си и си чака.Какъв е проблема?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
      Напълнил съм една пуйка и съм я замразил дълбоко във фризера. Ако се сетят че е там трябва да чакат 2 дни да се размрази за да я извадят.
      Така може, и в пиле да ги сложиш може. Одобрявам!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
        "Когато цъфнат теменугите
        и работите тръгнат зле
        еВи им майката на другите
        и гледай ти да си добре"
        Или съвременният вариант.

        https://www.youtube.com/watch?v=y4nSn-OjPGw

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PetraV Разгледай мнение

          Ако не е тайна, къде държите физическото? Сейф във банка, заровено някъде или в къщи? Всеки един от вариантите си има съответните рискове, нали?!
          Напълнил съм една пуйка и съм я замразил дълбоко във фризера. Ако се сетят че е там трябва да чакат 2 дни да се размрази за да я извадят.
          Last edited by Krum Sokolov; 29.07.2018, 17:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

            Абе изчезвай , бе Трол. ....
            ( Х_Y не ми трий обръщението трол към Чунчо... защото е точно това)
            и златната тема ли ще напълниш със "социализма" " Русия " "Путин" ....
            и как баща ти е чакал през гадния социализъм две седмици да ви поправят Москвича
            "Когато цъфнат теменугите
            и работите тръгнат зле
            еВи им майката на другите
            и гледай ти да си добре"
            Баце май го бацнаха отзаде.
            Last edited by Krum Sokolov; 29.07.2018, 17:40.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от PetraV Разгледай мнение

              Пука ми за адреса ти! Питам само кой вариант според вас е най-добър.
              Ползването на обращения като "Баце, батка и т.н" говори лошо за теб.
              Е какво да направа , баце , като такъв ми е Ника


              и не си прочела правилно....
              ставаше въпрос за "неговия " адрес

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                КАТО ФЕД И ДРУГИТЕ ЦЕНТРАЛНИ БАНКИ НАПРИМЕР. Бахти апокалитиците са тея,
                В пондрелник ще чакаме хиперинфлацията да дойде

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                  Браво баце ти ми аресваш......
                  И ако ти каже че е "вкъщи ".......ще го питаме за адреса , нали
                  Пука ми за адреса ти! Питам само кой вариант според вас е най-добър.
                  Ползването на обращения като "Баце, батка и т.н" говори лошо за теб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
                    Така! И какво правиш със спечелените пари? затваряш в буркани или инвестираш 20-30% в злато за да се подсигуриш че винаги ще си богат. Когато комунистите национализираха фабриките и смениха парите, тези които имаха злато си живееха добре и през соца. Останалите глътнаха вода и се одавиха.
                    Абе изчезвай , бе Трол. ....
                    ( Х_Y не ми трий обръщението трол към Чунчо... защото е точно това)
                    и златната тема ли ще напълниш със "социализма" " Русия " "Путин" ....
                    и как баща ти е чакал през гадния социализъм две седмици да ви поправят Москвича

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от PetraV Разгледай мнение

                      Ако не е тайна, къде държите физическото? Сейф във банка, заровено някъде или в къщи? Всеки един от вариантите си има съответните рискове, нали?!
                      Браво баце ти ми аресваш......
                      И ако ти каже че е "вкъщи ".......ще го питаме за адреса , нали

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                        Така е прав си...
                        Чрез покупка на физическо се " съхранява"...
                        Който има .....
                        "Печели се " с спекула (търговия) на " хартиено"...
                        Бързо .... за ден за седмица за 10 дена.....
                        Бааам ....100 / 200/500 $ и затваряш. ...
                        И на обратно.....
                        Така! И какво правиш със спечелените пари? затваряш в буркани или инвестираш 20-30% в злато за да се подсигуриш че винаги ще си богат. Когато комунистите национализираха фабриките и смениха парите, тези които имаха злато си живееха добре и през соца. Останалите глътнаха вода и се удавиха.
                        Last edited by Krum Sokolov; 29.07.2018, 17:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Златото е много подходяща инвестиция за апокалиптици. Много пъти съм го казвал


                          КАТО ФЕД И ДРУГИТЕ ЦЕНТРАЛНИ БАНКИ НАПРИМЕР. Бахти апокалитиците са тея,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            според мен тука се злоупотребява с думата 'инвестиция'

                            за електронните контракти - правилната дума е търговия, а за физическото злато е покупка (голи къси там няма).

                            може да се инвестира в мини, индекс върху миньори, но честно казано държането на кюлчета според мен трябва да се гледа като защитна позиция, а не като инвестиция.
                            Ако не е тайна, къде държите физическото? Сейф във банка, заровено някъде или в къщи? Всеки един от вариантите си има съответните рискове, нали?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              според мен тука се злоупотребява с думата 'инвестиция'

                              за електронните контракти - правилната дума е търговия, а за физическото злато е покупка (голи къси там няма).

                              може да се инвестира в мини, индекс върху миньори, но честно казано държането на кюлчета според мен трябва да се гледа като защитна позиция, а не като инвестиция.
                              Точно така. И все пак е дългосрочна и сигурна инвестиция а не виртуална.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                според мен тука се злоупотребява с думата 'инвестиция'

                                за електронните контракти - правилната дума е търговия, а за физическото злато е покупка (голи къси там няма).

                                може да се инвестира в мини, индекс върху миньори, но честно казано държането на кюлчета според мен трябва да се гледа като защитна позиция, а не като инвестиция.
                                Така е прав си...
                                Чрез покупка на физическо се " съхранява"...
                                Който има .....
                                "Печели се " с спекула (търговия) на " хартиено"...
                                Бързо .... за ден за седмица за 10 дена.....
                                Бааам ....100 / 200/500 $ и затваряш. ...
                                И на обратно.....

                                Коментар

                                Working...
                                X